0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Germany Bundesliga U19
Borussia Dortmund U19
۱
۰
MSV Duisburg U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Koln U19
-
-
Preussen Munster U19
inprogress
۱۵:۳۰
TSG Hoffenheim U19
-
-
Astoria Walldorf U19
inprogress
۱۵:۳۰
Paderborn U19
۰
۳
FC Schalke 04 U19
Finished
۱۳:۳۰
Fortuna Dusseldorf U19
۰
۴
Borussia Monchengladbach U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Augsburg U19
۱
۱
FSV Mainz 05 U19
Finished
۱۳:۳۰
Unterhaching U19
۲
۱
Eintracht Frankfurt U19
inprogress
۱۳:۳۰
SV Eintracht Trier U19
۰
۶
VfB Stuttgart U19
Finished
۱۳:۳۰
Hannover 96 U19
۴
۰
1 FC Union Berlin U19
Finished
۱۳:۳۰
Hertha Zehlendorf U19
-
-
FC Magdeburg U19
inprogress
۱۵:۳۰
  China League One
Nanjing Fengfan
۱
۳
Shanghai Jiading
Finished
۰۹:۳۰
Qingdao Youth Island
۲
۱
Tianshan Leopard F.C
Finished
۰۹:۳۰
Suzhou Dongwu
۰
۰
Beijing BG
Finished
۰۹:۳۰
Zibo Cuju
۱
۲
Jiangxi Liansheng
Finished
۰۹:۳۰
  New Zealand National League Women
Auckland United FC (W)
۳
۲
Capital Football (W)
Finished
۰۴:۰۰
Southern United FC (W)
۲
۱
Eastern Suburbs (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Japan WE League Women
NTV Beleza (W)
۰
۱
Sanfrecce Hiroshima (W)
Finished
۰۸:۳۰
Inac Kobe Leonessa (W)
۳
۰
Elfen Saitama (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Portugal League Cup, Group D
CD Trofense
۱
۱
Pacos Ferreira
Finished
۰۰:۱۵
  Australia A-League Women
Melbourne Victory (W)
۱
۰
Wellington Phoenix (W)
Finished
۰۸:۳۰
Adelaide United (W)
۱
۲
Western United FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura Promotion Playoffs
AD Municipal Liberia
۱
۰
Quepos Cambute
Finished
۰۴:۳۰
  Costa Rica Copa Costa Rica
Santos de Guapiles
۱
۱
Deportivo Saprissa
Finished
۰۴:۳۰
CS Cartagines
۲
۱
Sporting San Jose
Finished
۰۲:۳۰
  Netherlands Eredivisie Women
Excelsior (W)
۱
۱
PSV Eindhoven (W)
inprogress
۱۴:۴۵
  Hong Kong 1st Division
Yuen Long FC
۱
۰
North District FC
Finished
۱۱:۰۰
Wing Yee Ft
۱
۱
Hoi King
Finished
۱۱:۰۰
Sha Tin
۱
۳
Kowloon City
Finished
۱۱:۰۰
Citizen AA
۱
۲
Central & Western
Finished
۱۱:۰۰
Eastern District
۳
۶
Happy Valley
Finished
۱۱:۰۰
Kwai Tsing
۱
۷
South China FC
Finished
۱۱:۰۰
Metro Gallery FC
۱
۲
Wong Tai Sin
Finished
۱۱:۳۰
  France Division 1 Women
Paris FC (W)
-
-
Paris Saint Germain (W)
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Romania Liga I
FC Farul Constanta
۱
۰
FC Botosani
inprogress
۱۴:۴۵
  New Zealand National League Championship
Auckland City
۳
۲
Wellington Olympic
Finished
۰۴:۳۰
  Hong Kong Premier League
Hong Kong U23 Football Team
۰
۵
Eastern Sports Club
Finished
۱۰:۳۰
  Azerbaijan Premier League
Kapaz
۰
۰
FK Sumgayit
inprogress
۱۴:۰۰
  China Super League
Cangzhou Mighty Lions FC
۰
۲
Wuhan Three Towns
inprogress
۱۴:۳۰
Guangzhou City
۰
۰
Shanghai SIPG
inprogress
۱۵:۰۰
Wuhan Yangtze River
۰
۱
Changchun Yatai
inprogress
۱۵:۰۰
  Bhutan Premier League
Paro Rinpung
۳
۷
Royal Thimphu College
Finished
۱۲:۳۰
Thimphu City
-
-
BFF Academy U19
inprogress
۱۵:۳۰
  Armenia Premier League
Alashkert
۰
۱
FC Ararat Yerevan
Finished
۱۳:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
CSD Comunicaciones
۲
۰
Guastatoya
Finished
۰۳:۳۰
  Cyprus First Division Women
Aris Limassol (W)
۱
۳
Apollon Limassol FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Germany Bundesliga Women
Bayer Leverkusen (W)
-
-
1. FFC Turbine Potsdam (W)
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
SV Meppen (W)
-
-
FC Koln (W)
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Argentina Torneo Regional Amateur
Villa Belgrano
۴
۳
Juventud de Pergamino
Finished
۰۲:۳۰
Gutierrez SC
۱
۰
El Porvenir
Finished
۰۲:۳۰
  Bulgaria Bulgarian Cup
PFC Ludogorets Razgrad
۰
۰
PFC Levski Sofia
inprogress
۱۵:۰۰
  Italy Serie B
SPAL 1907 Ferrara
۰
۰
Modena
inprogress
۱۵:۰۰
  Greece U19 Super League
Ionikos U19
۱
۰
Levadiakos U19
Finished
۱۲:۰۰
AEK Athens U19
-
-
Volos NPS U19
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  Hong Kong 2nd Division
Kwun Tong
۰
۳
Mutual FC
Finished
۰۹:۰۰
Kwong Wah
۰
۲
Wing Go FC
Finished
۱۳:۰۰
Kowloon Cricket Club
۱
۲
Sai Kung
Finished
۰۹:۰۰
Lucky Mile
۳
۱
Tung Sing
inprogress
۱۴:۰۰
  Puerto Rico Premier League
Caguas Sporting
۰
۲
Puerto Rico Sol FC
Finished
۰۳:۰۰
  Romania Liga 1 Women
Ladies Targu Mures (W)
۵
۱
Universitatea Galati (W)
Finished
۱۲:۳۰
CSM Alexandria (W)
۳
۰
Fairplay Bucuresti (W)
Finished
۱۲:۳۰
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
۱
۰
Banat Girls FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
CS Vasas Odorheiu Secuiesc (W)
۰
۳
SSU Politehnica Timisoara (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Women
SC Sand (W)
۰
۲
RB Leipzig (W)
Finished
۱۳:۳۰
FSV Gutersloh (W)
۰
۲
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
Finished
۱۳:۳۰
Turbine Potsdam II (W)
-
-
Bayern Munich II (W)
inprogress
۱۳:۳۰
  Malta Premier League
Hamrun Spartans FC
۲
۰
Santa Lucia F.C.
inprogress
۱۴:۰۰
Pieta Hotspurs FC
۰
۳
Birkirkara FC
inprogress
۱۴:۰۰
  Andorra 1a Divisio
AC d'Escaldes
۲
۰
Penya Encarnada d'Andorra
inprogress
۱۵:۰۰
  Hungary NB III
MTK Budapest II
۲
۰
Ferencvarosi TC II
Finished
۱۳:۳۰
Puskas Academy II
۸
۱
Csornai SE
Finished
۱۳:۳۰
Karcagi SE
۱
۲
Tiszafuredi
Finished
۱۳:۳۰
Putnok VSE
-
-
Senyo Carnifex FC
inprogress
۱۵:۳۰
BKV Elore
-
-
Diosgyori VTK II
inprogress
۱۵:۳۰
Hajduszoboszlo SE
-
-
Hatvan
inprogress
۱۵:۳۰
BVSC Zuglo
-
-
Bekescsabai Elore SE II
inprogress
۱۵:۳۰
Zsambeki
-
-
Zalaegerszegi TE II
inprogress
۱۵:۳۰
Cegled VSE
۰
۰
Kecskemeti II
inprogress
۱۵:۳۰
Debreceni VSC II
-
-
Fuzesgyarmati SK
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  England Super League Women
Reading FC (W)
-
-
Tottenham (W)
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  India I-League
Kenkre
۱
۰
Gokulam FC
inprogress
۱۴:۳۰
  India Delhi Senior Division
Jaguar FC
۴
۳
Youngmen SC
Finished
۰۹:۴۵
United Bharat
۳
۰
Delhi United
Finished
۱۲:۳۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
Fethiyespor
۱
۰
Kirklarelispor
Finished
۱۳:۳۰
Utas Usakspor
۱
۰
Zonguldak Komurspor
inprogress
۱۴:۳۰
Kirsehir Belediye Spor
۰
۰
Karacabey Belediyespor
inprogress
۱۴:۳۰
Balikesirspor
۰
۰
Adiyaman FK
inprogress
۱۴:۳۰
Pazarspor
۰
۰
1461 Trabzonspor
inprogress
۱۴:۳۰
  Turkey Bayanlar Ligi Women
Fatih Vatan Spor (W)
۰
۴
Fatih Karagumruk (W)
Finished
۱۲:۳۰
Besiktas (W)
۳
۰
Karadeniz Eregli Belediye Spor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Konak Belediyesi (W)
۱
۳
Galatasaray (W)
Finished
۱۲:۳۰
Kirecburnu (W)
۰
۳
Trabzonspor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Adana Idman (W)
۰
۱
1207 Antalyaspor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Dudullu SK (W)
۰
۲
Alg Spor (W)
inprogress
۱۴:۳۰
  France Championnat National U19 Group C
Toulouse FC U19
۲
۲
AS Monaco FC U19
inprogress
۱۳:۳۰
FC Lorient U19
۱
۱
Girondins de Bordeaux U19
Finished
۱۳:۳۰
  Italy Serie A Women
Sassuolo (W)
۱
۱
Parma (W)
inprogress
۱۵:۰۰
  Greece Super League 2, Group B
Kalamata
-
-
Episkopi FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  Republic of Kosovo Superliga
KF Llapi Podujeve
-
-
KF Ballkani
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
FC Hansa Rostock II
۰
۰
FSV Optik Rathenow
inprogress
۱۵:۳۰
Charlottenburger FC Hertha 06
-
-
SG Dynamo Schwerin
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  North Macedonia First League
FC Struga Trim & Lum
-
-
Akademija Pandev
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
KF Shkupi Skopje
-
-
Bregalnica Stip
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Makedonija GjP
-
-
FK Shkendija 79
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Pobeda Prilep Junior
-
-
FK Skopje
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
FK Tikves Kavadarci
-
-
FK Sileks
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Italy Serie B Women
Apulia Trani (W)
۰
۱
Ternana (W)
inprogress
۱۵:۰۰
  Italy Serie C, Group A
Juventus U23
۰
۰
Sangiuliano City Nova
inprogress
۱۵:۰۰
  Spain Primera Division Women
Valencia (W)
۰
۰
Atletico Madrid (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Sporting de Huelva (W)
۰
۱
Deportivo Alaves (W)
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
Real Murcia B
۱
۰
Muleno CF
inprogress
۱۴:۳۰
Racing Murcia
۰
۰
CF Lorca Deportiva
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 7
CF Pozuelo de Alarcon
۰
۰
RSD Alcala Henares
inprogress
۱۴:۳۰
Real Aranjuez
۰
۲
Rayo Vallecano B
inprogress
۱۴:۰۰
Getafe B
۳
۰
Las Rozas CF
inprogress
۱۴:۰۰
CF Fuenlabrada Promesas
۰
۲
CD Galapagar
Finished
۱۳:۳۰
CD Canillas
۱
۱
Ursaria
inprogress
۱۴:۰۰
Cuc Villalba
۲
۲
Paracuellos Antamira
inprogress
۱۴:۰۰
CF Trival Valderas Alcorcon
۲
۰
RSC Internacional FC
inprogress
۱۴:۰۰
CD Mostoles
۰
۱
AD Torrejon CF
inprogress
۱۴:۳۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Corum Belediyespor
۱
۱
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
inprogress
۱۴:۰۰
Ankaraspor
۲
۰
Bayburt Ozel Idarespor
inprogress
۱۴:۳۰
Nazilli Belediyespor Aydin
۰
۰
Somaspor
inprogress
۱۴:۳۰
Amedspor SK
۰
۱
24 Erzincanspor
inprogress
۱۴:۳۰
Kasimpasa Erokspor
۲
۰
Inegolspor
inprogress
۱۴:۳۰
Eylul Belediye Sivas
۰
۰
Duzcespor
inprogress
۱۴:۳۰
Batman Petrolspor
۱
۲
Isparta 32 Spor
inprogress
۱۴:۳۰
Afjet Afyonspor
۰
۱
Arnavutkoy
inprogress
۱۴:۳۰
  Turkey 1. Lig
Manisa Futbol Kulubu
۰
۰
Keciorengucu Ankara
inprogress
۱۴:۰۰
  France Championnat National U19 Group D
US Colomiers U19
۲
۰
Bastia SC U19
Finished
۱۳:۳۰
AS Saint-Etienne U19
۲
۰
Blagnac FC U19
inprogress
۱۴:۳۰
  Honduras Liga Nacional
Motagua
۲
۱
CD Victoria
Finished
۰۲:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
Juventud Torremolinos CF
۱
۰
FC Cartagena II
inprogress
۱۴:۳۰
Real Betis B
۰
۰
Sanluqueno
inprogress
۱۴:۰۰
CD Utera
۰
۲
Sevilla Atletico
inprogress
۱۴:۳۰
Xerez Deportivo FC
۰
۱
Recreativo de Huelva
inprogress
۱۴:۳۰
CD San Roque de Lepe
۰
۰
Cadiz B
inprogress
۱۴:۳۰
Velez CF
۱
۱
Mar Menor
inprogress
۱۴:۳۰
UCAM Murcia
۰
۰
CD El Ejido 2012
inprogress
۱۴:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
FC Rot-Weiss Erfurt
-
-
FC Energie Cottbus
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Greifswalder FC
-
-
Luckenwalde
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
CD Gerena
۲
۰
CD Rota
inprogress
۱۴:۳۰
Cordoba B
۲
۰
Bollullos CF
inprogress
۱۴:۳۰
Sevilla C
۰
۰
Ayamonte CF
inprogress
۱۴:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
۱
۱
Edirnespor
inprogress
۱۴:۳۰
Eskisehirspor K
۰
۰
Kutahyaspor
inprogress
۱۴:۳۰
Hacettepe 1945 SK
۰
۰
Nevsehir Belediyespor
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
CD Toledo
۲
۰
Atletico Tomelloso
inprogress
۱۴:۳۰
CF Talavera de la Reina B
۰
۱
CD Villacanas
inprogress
۱۴:۳۰
  Germany Regionalliga North
Bremer SV
-
-
Weiche Flensburg 08
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
Schwachhausen
-
-
Werder Bremen III
inprogress
۱۵:۳۰
  Belgium First Division B
FC Verbroedering Dender EH
-
-
Kfco Beerschot-Wilrijk
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Eckernforder SV
-
-
TSV Pansdorf
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  Turkey 3. Lig Grp. 3
Bursa Yildirim Spor
۰
۱
68 Yeni Aksaray Belediyspor
inprogress
۱۴:۳۰
Buyukcekmece Tepecikspor
۱
۰
Mus Spor
inprogress
۱۴:۳۰
Osmaniyespor FK
۰
۰
Cankaya FK
inprogress
۱۴:۳۰
Akhisar Belediye GS
۰
۰
Kepez Belediye Antalya
inprogress
۱۴:۳۰
Arguvan Belediyespor
۰
۰
Artvin Hopaspor
inprogress
۱۴:۳۰
Sapanca Genclikspor
۱
۰
Bergama Belediyespor
inprogress
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
Hamburg Eimsbutteler BC
۱
۱
Uhlenhorster SC Paloma
Finished
۱۳:۱۵
Concordia Hamburg
-
-
TUS Dassendorf
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
Centro de Deportes El Palo
۱
۰
CD Torreperogil
inprogress
۱۴:۳۰
Motril CF
۰
۰
Atletico Malagueno
inprogress
۱۴:۳۰
Marbella FC
۱
۰
UD Almeria B
inprogress
۱۴:۳۰
UD Torre del Mar
۰
۰
Arenas Armilla CD
inprogress
۱۴:۳۰
Maracena
۰
۰
Torredonjimeno
inprogress
۱۵:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
CE Manresa
۰
۱
CF Badalona
inprogress
۱۴:۳۰
SD Formentera
۲
۰
AE Prat
inprogress
۱۳:۳۰
Saguntino
۰
۰
Ebro
inprogress
۱۴:۳۰
SCR Pena Deportiva
۰
۰
RCD Espanyol B
inprogress
۱۴:۳۰
Terrassa CF
۱
۰
RCD Mallorca B
inprogress
۱۴:۳۰
Lleida
۱
۰
Ibiza Islas Pitiusas
inprogress
۱۴:۳۰
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
-
-
UD Alzira
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
San Fernando Club Deportivo
۱
۰
Linares Deportivo
inprogress
۱۴:۳۰
Real Balompedica Linense
۰
۱
Ceuta
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
SE Penya Independent
۰
۱
CE Andratx
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
CD Arenteiro
۱
۰
Ourense CF
inprogress
۱۴:۳۰
Real Aviles CF
۱
۰
Burgos Promesas
inprogress
۱۴:۳۰
Bergantinos CF
۰
۰
Zamora
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
Athletic Bilbao B
۱
۱
UE Cornella
inprogress
۱۴:۳۰
CD Numancia
۰
۰
Real Union Club de Irun
inprogress
۱۴:۳۰
SD Amorebieta
۰
۰
CD Atletico Baleares
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
CD Diocesano
۰
۰
CD Estepona
inprogress
۱۴:۳۰
Navalcarnero
۴
۰
Cerdanyola del Valles FC
inprogress
۱۴:۰۰
Socuellamos
۱
۰
Atletico Madrid B
inprogress
۱۴:۳۰
CD Atletico Paso
۰
۱
CD Coria
inprogress
۱۴:۳۰
U.D. Melilla
۱
۰
UD Montijo
inprogress
۱۴:۳۰
Guadalajara
۰
۱
AD Union Adarve
inprogress
۱۴:۳۰
Cacereno
۰
۱
Gimnastica Segoviana
inprogress
۱۴:۳۰
  Thailand Thai League 2
Udon Thani FC
۰
۲
Chiangmai FC
inprogress
۱۴:۰۰
Chiangmai United FC
۰
۲
Phrae United
inprogress
۱۴:۳۰
Kasetsart
۰
۰
Rayong FC
inprogress
۱۵:۰۰
Suphanburi FC
-
-
Nakhon Si United
inprogress
۱۵:۳۰
  World Friendly Club Matches
Hearts Of Midlothian FC
۰
۱
Union Deportiva Almeria
inprogress
۱۴:۳۰
KV Kortrijk
۰
۰
Excelsior Rotterdam
inprogress
۱۴:۳۰
Tenerife
-
-
Brondby I.F.
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Cambuur Leeuwarden
-
-
Heracles Almelo
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  Malta Challenge League
Zejtun Corinthians FC
۲
۰
Swieqi United FC
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Yague
۰
۱
Pena Balmaiso CF
inprogress
۱۴:۳۰
Berceo
۰
۰
Racing Rioja CF B
inprogress
۱۴:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group D
Esperanca de Lagos
۰
۰
SC Angrense
inprogress
۱۴:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Hudod FC
۰
۰
Al-Karkh
inprogress
۱۴:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Women
Valadares Gaia FC (W)
۱
۰
Torreense (W)
inprogress
۱۴:۳۰
  Portugal Liga 3, Group B
Moncarapachense
۰
۲
Uniao Leiria
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 6
Las Palmas U19
-
-
CF Juventud Laguna U19
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 4
CD Vitoria
۰
۰
Club Portugalete
inprogress
۱۵:۱۵
  Hungary NB II
MTK Budapest
-
-
Gyirmot
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Szentlorinc SE
-
-
Kazincbarcika BSC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Dorogi FC
-
-
Pecsi MFC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Budafoki MTE-Ujbuda
-
-
Duna Aszfalt Tiszakecske
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Bekescsaba 1912 Elore SE
-
-
FC Ajka
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
-
-
Soroksar SC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Csakvar TK
-
-
Gyori ETO FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Albania First Division
Apolonia Fier
-
-
KF Skenderbeu Korce
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Kenya Premier League
Bandari FC
-
-
Kenya Commercial Bank Nairobi
inprogress
۱۵:۳۰
Tusker FC
-
-
AFC Leopards
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Nairobi City Stars
-
-
FC Talanta
inprogress
۱۵:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil
Internacional de la Amistad U19
۰
۰
CD Colegios Diocesanos U19
inprogress
۱۴:۳۰
  England Championship Women
Durham (W)
-
-
Bristol City (W)
inprogress
۱۵:۳۰
  Cyprus 2. Division
Olympiada Lympion
-
-
Ethnikos Achnas FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Omonia 29th May
-
-
Achyronas Onisillos
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Omonia FC Aradippou
-
-
AE Zakakiou
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  Croatia 1. NL
NK Croatia Zmijavci
-
-
Vukovar 1991
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  Uganda Premier League
Villa SC
۱
۰
Maroons FC
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Torrent CF
۱
۰
Villarreal CF C
inprogress
۱۴:۳۰
Orihuela
۰
۰
Levante B
inprogress
۱۴:۳۰
CF Elche Ilicitano
۰
۰
Castellon B
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division Women
CD Parquesol CF (W)
-
-
Espanyol B (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Osasuna B (W)
-
-
Real Madrid B (W)
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 2
Osasuna U19
۱
۰
SD Eibar U19
inprogress
۱۴:۰۰
  Guatemala Reserve League
CSD Comunicaciones Reserves
۲
۰
Xelaju Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  Hong Kong 3rd Division
Fukien Athletic Club
-
-
Lung Moon
Finished
۰۹:۰۰
  Bangladesh League Women
Kumilla Utd (W)
۳
۰
Jamalpur Kacharipara Akadas (W)
Finished
۱۰:۳۰
FC Brahmanbaria (W)
۱
۱
Nasrin Sports Academy (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Samsunspor U19
۰
۰
Balikesirspor U19
inprogress
۱۲:۳۰
  Greece U19 Super League 2
Apollon Smirnis U19
۲
۱
Chania FC U19
Finished
۱۳:۰۰
Apollon Pontou FC U19
۰
۱
Apollon Larissa U19
inprogress
۱۳:۳۰
  Austria Amateur Cup
Gersthof
۱
۲
Hellas Kagran
Finished
۱۳:۰۰
  Greece Super League Women
Olimpiada Imittos (W)
۱
۲
Neoi Ergoteli (W)
inprogress
۱۴:۰۰
  Ireland Leinster Senior League
Bangor Celtic FC
۰
۱
Bluebell United
inprogress
۱۴:۳۰
Killester Donnycarney FC
۱
۱
Crumlin United FC
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 17
Huesca B
۰
۱
CD Robres
inprogress
۱۴:۰۰
CDJ Tamarite
۰
۱
CF Epila
inprogress
۱۴:۳۰
Ejea
۲
۰
CD Binefar
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
CD Subiza
۰
۰
CD Cantolagua
inprogress
۱۴:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
CD Siete Villas
۰
۰
SD Torina
inprogress
۱۴:۱۵
CD Cayon
۱
۰
CD Naval
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 2
CD Lealtad
۰
۱
Llanes
inprogress
۱۴:۳۰
UC Ceares
۰
۱
Sporting Gijon B
inprogress
۱۴:۳۰
Real Titanico FC
۰
۲
L`Entregu CF
inprogress
۱۴:۳۰
Condal CF
۰
۲
CD Covadonga
inprogress
۱۴:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Elaziz Belediyespor
۱
۰
Ayvalikgucu Belediyespor
inprogress
۱۴:۳۰
Orduspor 1967
۱
۰
Gumushanespor
inprogress
۱۴:۳۰
Antalya Kestelspor
۲
۰
Eynesil Belediyespor
inprogress
۱۴:۳۰
Ofspor
۰
۱
Karaman
inprogress
۱۴:۳۰
Kahramanmarasspor
۰
۰
Ergene Velimese Spor
inprogress
۱۴:۳۰
Darica Genclerbirligi
۰
۰
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
UE Castelldefels
۰
۰
CF Peralada
inprogress
۱۴:۳۰
UE Rapitenca
۰
۱
Pobla de Mafumet CF
inprogress
۱۴:۳۰
UE Vilassar de Mar
۰
۱
CF Montanesa
inprogress
۱۴:۳۰
UE Sants
۰
۰
UE Tona
inprogress
۱۵:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 14
Olivenza
۰
۰
UC La Estrella
inprogress
۱۴:۳۰
Calamonte
۰
۱
CF Trujillo
inprogress
۱۴:۳۰
UD Fuente de Cantos
۰
۱
Moralo
inprogress
۱۴:۳۰
CD Miajadas
۰
۰
Plasencia
inprogress
۱۴:۳۰
CP Montehermoso
۱
۱
CD Azuaga
inprogress
۱۴:۳۰
SP Villafranca
۰
۰
CD Don Alvaro
inprogress
۱۵:۰۰
At. Pueblonuevo
-
-
AD Llerenense
inprogress
۱۵:۰۰
Jerez CF
۰
۰
Arroyo
inprogress
۱۵:۰۰
  England League One
Wycombe Wanderers
-
-
Portsmouth
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید