0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Germany Bundesliga U19
Borussia Dortmund U19
۱
۰
MSV Duisburg U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Koln U19
۰
۰
Preussen Munster U19
inprogress
۱۵:۳۰
TSG Hoffenheim U19
۴
۰
Astoria Walldorf U19
inprogress
۱۵:۳۰
Paderborn U19
۰
۳
FC Schalke 04 U19
Finished
۱۳:۳۰
Fortuna Dusseldorf U19
۰
۴
Borussia Monchengladbach U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Augsburg U19
۱
۱
FSV Mainz 05 U19
Finished
۱۳:۳۰
Unterhaching U19
۲
۱
Eintracht Frankfurt U19
Finished
۱۳:۳۰
SV Eintracht Trier U19
۰
۶
VfB Stuttgart U19
Finished
۱۳:۳۰
Hertha Zehlendorf U19
۰
۲
FC Magdeburg U19
inprogress
۱۵:۳۰
Hannover 96 U19
۴
۰
1 FC Union Berlin U19
Finished
۱۳:۳۰
VfL Wolfsburg U19
-
-
Werder Bremen U19
inprogress
۱۵:۳۰
  China League One
Nanjing Fengfan
۱
۳
Shanghai Jiading
Finished
۰۹:۳۰
Qingdao Youth Island
۲
۱
Tianshan Leopard F.C
Finished
۰۹:۳۰
Suzhou Dongwu
۰
۰
Beijing BG
Finished
۰۹:۳۰
Zibo Cuju
۱
۲
Jiangxi Liansheng
Finished
۰۹:۳۰
  Romania Liga I
CFR 1907 Cluj
-
-
Chindia Targoviste
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
FC Farul Constanta
۵
۰
FC Botosani
inprogress
۱۴:۴۵
  New Zealand National League Women
Auckland United FC (W)
۳
۲
Capital Football (W)
Finished
۰۴:۰۰
Southern United FC (W)
۲
۱
Eastern Suburbs (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Japan WE League Women
NTV Beleza (W)
۰
۱
Sanfrecce Hiroshima (W)
Finished
۰۸:۳۰
Inac Kobe Leonessa (W)
۳
۰
Elfen Saitama (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Netherlands Eredivisie Women
Excelsior (W)
۱
۳
PSV Eindhoven (W)
inprogress
۱۴:۴۵
  Portugal League Cup, Group D
CD Trofense
۱
۱
Pacos Ferreira
Finished
۰۰:۱۵
  Australia A-League Women
Melbourne Victory (W)
۱
۰
Wellington Phoenix (W)
Finished
۰۸:۳۰
Adelaide United (W)
۱
۲
Western United FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura Promotion Playoffs
AD Municipal Liberia
۱
۰
Quepos Cambute
Finished
۰۴:۳۰
  Costa Rica Copa Costa Rica
Santos de Guapiles
۱
۱
Deportivo Saprissa
Finished
۰۴:۳۰
CS Cartagines
۲
۱
Sporting San Jose
Finished
۰۲:۳۰
  Hong Kong 1st Division
Yuen Long FC
۱
۰
North District FC
Finished
۱۱:۰۰
Wing Yee Ft
۱
۱
Hoi King
Finished
۱۱:۰۰
Sha Tin
۱
۳
Kowloon City
Finished
۱۱:۰۰
Citizen AA
۱
۲
Central & Western
Finished
۱۱:۰۰
Eastern District
۳
۶
Happy Valley
Finished
۱۱:۰۰
Kwai Tsing
۱
۷
South China FC
Finished
۱۱:۰۰
Metro Gallery FC
۱
۲
Wong Tai Sin
Finished
۱۱:۳۰
  Azerbaijan Premier League
Kapaz
۰
۱
FK Sumgayit
Finished
۱۴:۰۰
FK Zira
-
-
PFK Turan Tovuz
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  France Division 1 Women
Paris FC (W)
۰
۰
Paris Saint Germain (W)
inprogress
۱۵:۳۰
  Spain LaLiga 2
FC Andorra
-
-
FC Cartagena
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Hong Kong Premier League
Hong Kong U23 Football Team
۰
۵
Eastern Sports Club
Finished
۱۰:۳۰
  New Zealand National League Championship
Auckland City
۳
۲
Wellington Olympic
Finished
۰۴:۳۰
  Bhutan Premier League
Paro Rinpung
۳
۷
Royal Thimphu College
Finished
۱۲:۳۰
Thimphu City
۰
۰
BFF Academy U19
inprogress
۱۵:۳۰
  Armenia Premier League
Alashkert
۰
۱
FC Ararat Yerevan
Finished
۱۳:۳۰
  Bulgaria Bulgarian Cup
PFC Ludogorets Razgrad
۰
۱
PFC Levski Sofia
inprogress
۱۵:۰۰
  Guatemala Liga Nacional
CSD Comunicaciones
۲
۰
Guastatoya
Finished
۰۳:۳۰
  Cyprus First Division Women
Aris Limassol (W)
۱
۳
Apollon Limassol FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
Lefkothea Latsion (W)
۲
۰
Karmiotissa Chrysomilia (W)
inprogress
۱۶:۰۰
Geroskipou (W)
۰
۲
Omonia Nicosia (W)
inprogress
۱۶:۰۰
  China Super League
Cangzhou Mighty Lions FC
۰
۴
Wuhan Three Towns
inprogress
۱۴:۳۰
Wuhan Yangtze River
۱
۱
Changchun Yatai
inprogress
۱۵:۰۰
Guangzhou City
۱
۲
Shanghai SIPG
inprogress
۱۵:۰۰
  Germany Bundesliga Women
Bayer Leverkusen (W)
۱
۰
1. FFC Turbine Potsdam (W)
inprogress
۱۵:۳۰
SV Meppen (W)
۰
۰
FC Koln (W)
inprogress
۱۵:۳۰
  Luxembourg National Division
F91 Dudelange
-
-
FC Victoria Rosport
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Argentina Torneo Regional Amateur
Villa Belgrano
۴
۳
Juventud de Pergamino
Finished
۰۲:۳۰
Gutierrez SC
۱
۰
El Porvenir
Finished
۰۲:۳۰
  Puerto Rico Premier League
Caguas Sporting
۰
۲
Puerto Rico Sol FC
Finished
۰۳:۰۰
  Hong Kong 2nd Division
Kwun Tong
۰
۳
Mutual FC
Finished
۰۹:۰۰
Kwong Wah
۰
۲
Wing Go FC
Finished
۱۳:۰۰
Kowloon Cricket Club
۱
۲
Sai Kung
Finished
۰۹:۰۰
Lucky Mile
۳
۱
Tung Sing
Finished
۱۴:۰۰
  Greece U19 Super League
Ionikos U19
۱
۰
Levadiakos U19
Finished
۱۲:۰۰
AEK Athens U19
۰
۰
Volos NPS U19
inprogress
۱۶:۰۰
  Italy Serie B
SPAL 1907 Ferrara
۱
۱
Modena
inprogress
۱۵:۰۰
  Italy Serie C, Group A
Triestina Calcio
-
-
Feralpisalo
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
AC Pro Sesto
-
-
Piacenza Calcio
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Padova
-
-
AC Trento
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Juventus U23
۰
۰
Sangiuliano City Nova
inprogress
۱۵:۰۰
Pro Vercelli
-
-
Pordenone
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Vicenza
-
-
US Pergolettese
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Albinoleffe
-
-
Virtus Verona
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Pro Patria
-
-
Calcio Lecco
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Novara
-
-
F.C. Arzignano Valchiampo
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
AC Renate
-
-
Mantova
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Andorra 1a Divisio
AC d'Escaldes
۳
۰
Penya Encarnada d'Andorra
inprogress
۱۵:۰۰
UE Santa Coloma
۰
۰
Inter Club d'Escaldes
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Germany 2. Bundesliga Women
SC Sand (W)
۰
۲
RB Leipzig (W)
Finished
۱۳:۳۰
FSV Gutersloh (W)
۰
۲
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
Finished
۱۳:۳۰
FFC Frankfurt II (W)
-
-
SG 99 Andernach (W)
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Turbine Potsdam II (W)
-
-
Bayern Munich II (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Primera Division Women
Valencia (W)
۰
۱
Atletico Madrid (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Sporting de Huelva (W)
۲
۲
Deportivo Alaves (W)
inprogress
۱۴:۳۰
  Romania Liga 1 Women
Ladies Targu Mures (W)
۵
۱
Universitatea Galati (W)
Finished
۱۲:۳۰
CSM Alexandria (W)
۳
۰
Fairplay Bucuresti (W)
Finished
۱۲:۳۰
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
۱
۰
Banat Girls FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
CS Vasas Odorheiu Secuiesc (W)
۰
۳
SSU Politehnica Timisoara (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
Juventud Torremolinos CF
۱
۲
FC Cartagena II
inprogress
۱۴:۳۰
Xerez Deportivo FC
۰
۱
Recreativo de Huelva
inprogress
۱۴:۳۰
Real Betis B
۰
۰
Sanluqueno
Finished
۱۴:۰۰
CD Utera
۰
۴
Sevilla Atletico
inprogress
۱۴:۳۰
CD San Roque de Lepe
۱
۰
Cadiz B
inprogress
۱۴:۳۰
Velez CF
۲
۱
Mar Menor
inprogress
۱۴:۳۰
UCAM Murcia
۱
۱
CD El Ejido 2012
inprogress
۱۴:۳۰
  Thailand Thai League 2
Chiangmai United FC
۰
۲
Phrae United
inprogress
۱۴:۳۰
Udon Thani FC
۰
۳
Chiangmai FC
Finished
۱۴:۰۰
Kasetsart
۰
۰
Rayong FC
inprogress
۱۵:۰۰
Suphanburi FC
۳
۰
Nakhon Si United
inprogress
۱۵:۳۰
  Oman Professional League
Bahla Club
۰
۰
Al Seeb
inprogress
۱۶:۱۰
  England Super League Women
Reading FC (W)
۱
۰
Tottenham (W)
inprogress
۱۶:۰۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
CD Numancia
۰
۲
Real Union Club de Irun
inprogress
۱۴:۳۰
Athletic Bilbao B
۲
۲
UE Cornella
inprogress
۱۴:۳۰
SD Amorebieta
۰
۰
CD Atletico Baleares
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
Centro de Deportes El Palo
۱
۰
CD Torreperogil
inprogress
۱۴:۳۰
Marbella FC
۲
۰
UD Almeria B
inprogress
۱۴:۳۰
Maracena
۱
۰
Torredonjimeno
inprogress
۱۵:۰۰
Motril CF
۰
۰
Atletico Malagueno
inprogress
۱۴:۳۰
UD Torre del Mar
۱
۰
Arenas Armilla CD
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
CD Arenteiro
۱
۰
Ourense CF
inprogress
۱۴:۳۰
Bergantinos CF
۱
۳
Zamora
inprogress
۱۴:۳۰
Real Aviles CF
۳
۰
Burgos Promesas
inprogress
۱۴:۳۰
  India I-League
Kenkre
۱
۱
Gokulam FC
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 7
CF Pozuelo de Alarcon
۰
۰
RSD Alcala Henares
Finished
۱۴:۳۰
Real Aranjuez
۰
۳
Rayo Vallecano B
Finished
۱۴:۰۰
Getafe B
۳
۱
Las Rozas CF
Finished
۱۴:۰۰
CF Fuenlabrada Promesas
۰
۲
CD Galapagar
Finished
۱۳:۳۰
CD Canillas
۱
۱
Ursaria
Finished
۱۴:۰۰
Cuc Villalba
۴
۳
Paracuellos Antamira
Finished
۱۴:۰۰
CF Trival Valderas Alcorcon
۲
۱
RSC Internacional FC
Finished
۱۴:۰۰
CD Mostoles
۰
۱
AD Torrejon CF
inprogress
۱۴:۳۰
  Hungary NB III
MTK Budapest II
۲
۰
Ferencvarosi TC II
Finished
۱۳:۳۰
Putnok VSE
۰
۲
Senyo Carnifex FC
inprogress
۱۵:۳۰
Puskas Academy II
۸
۱
Csornai SE
Finished
۱۳:۳۰
Karcagi SE
۱
۲
Tiszafuredi
Finished
۱۳:۳۰
Veszprem FC
۰
۰
Balatonfuredi FC
inprogress
۱۵:۳۰
Mori SE
-
-
Bicskei TC
inprogress
۱۵:۳۰
BKV Elore
۱
۰
Diosgyori VTK II
inprogress
۱۵:۳۰
Kelen SC
-
-
Budaorsi SC
inprogress
۱۵:۳۰
Hajduszoboszlo SE
۰
۰
Hatvan
inprogress
۱۵:۳۰
BVSC Zuglo
۱
۰
Bekescsabai Elore SE II
inprogress
۱۵:۳۰
Zsambeki
۰
۱
Zalaegerszegi TE II
inprogress
۱۵:۳۰
Cegled VSE
۱
۰
Kecskemeti II
inprogress
۱۵:۳۰
Debreceni VSC II
۰
۰
Fuzesgyarmati SK
inprogress
۱۵:۳۰
Erdi VSE
-
-
Komarom VSE
inprogress
۱۵:۳۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
Fethiyespor
۱
۰
Kirklarelispor
Finished
۱۳:۳۰
Utas Usakspor
۱
۲
Zonguldak Komurspor
inprogress
۱۴:۳۰
Kirsehir Belediye Spor
۰
۱
Karacabey Belediyespor
inprogress
۱۴:۳۰
Balikesirspor
۱
۱
Adiyaman FK
inprogress
۱۴:۳۰
Pazarspor
۱
۱
1461 Trabzonspor
inprogress
۱۴:۳۰
  France Championnat National U19 Group C
Toulouse FC U19
۳
۲
AS Monaco FC U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Lorient U19
۱
۱
Girondins de Bordeaux U19
Finished
۱۳:۳۰
Le Mans U19
-
-
Avranches U19
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
USSA Vertou U19
-
-
Angers U19
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Turkey Bayanlar Ligi Women
Fatih Vatan Spor (W)
۰
۴
Fatih Karagumruk (W)
Finished
۱۲:۳۰
Besiktas (W)
۳
۰
Karadeniz Eregli Belediye Spor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Konak Belediyesi (W)
۱
۳
Galatasaray (W)
Finished
۱۲:۳۰
Kirecburnu (W)
۰
۳
Trabzonspor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Adana Idman (W)
۰
۱
1207 Antalyaspor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Dudullu SK (W)
۰
۴
Alg Spor (W)
inprogress
۱۴:۳۰
  India Delhi Senior Division
Jaguar FC
۴
۳
Youngmen SC
Finished
۰۹:۴۵
United Bharat
۳
۰
Delhi United
Finished
۱۲:۳۰
  Malta Premier League
Hamrun Spartans FC
۲
۰
Santa Lucia F.C.
Finished
۱۴:۰۰
Pieta Hotspurs FC
۱
۵
Birkirkara FC
Finished
۱۴:۰۰
Mosta FC
-
-
Zebbug Rangers FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Valletta FC
-
-
Gudja United
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
FC Hansa Rostock II
۱
۰
FSV Optik Rathenow
inprogress
۱۵:۳۰
Charlottenburger FC Hertha 06
۰
۰
SG Dynamo Schwerin
inprogress
۱۵:۳۰
BSV Eintracht Mahlsdorf
۱
۰
TUS Makkabi
inprogress
۱۶:۰۰
TSG Neustrelitz
۰
۰
MSV 1919 Neuruppin
inprogress
۱۶:۰۰
  Hungary NB II
MTK Budapest
۳
۲
Gyirmot
inprogress
۱۵:۳۰
Dorogi FC
۱
۰
Pecsi MFC
inprogress
۱۵:۳۰
Budafoki MTE-Ujbuda
۱
۰
Duna Aszfalt Tiszakecske
inprogress
۱۵:۳۰
Bekescsaba 1912 Elore SE
۰
۱
FC Ajka
inprogress
۱۵:۳۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۰
۰
Soroksar SC
inprogress
۱۵:۳۰
Csakvar TK
۰
۰
Gyori ETO FC
inprogress
۱۵:۳۰
Szentlorinc SE
۰
۰
Kazincbarcika BSC
inprogress
۱۵:۳۰
  North Macedonia First League
FC Struga Trim & Lum
۰
۰
Akademija Pandev
inprogress
۱۵:۳۰
KF Shkupi Skopje
۰
۱
Bregalnica Stip
inprogress
۱۵:۳۰
Makedonija GjP
۰
۱
FK Shkendija 79
inprogress
۱۵:۳۰
Pobeda Prilep Junior
۰
۰
FK Skopje
inprogress
۱۵:۳۰
FK Tikves Kavadarci
۰
۰
FK Sileks
inprogress
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
SV Hemelingen
۲
۱
FC Oberneuland
inprogress
۱۵:۳۰
Schwachhausen
۲
۰
Werder Bremen III
inprogress
۱۵:۳۰
Leher Bremerhaven
۰
۰
Union 60 Bremen
inprogress
۱۶:۰۰
  Zambia Super League
Green Buffaloes
-
-
Buildcon FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Republic of Kosovo Superliga
KF Llapi Podujeve
۰
۱
KF Ballkani
inprogress
۱۵:۳۰
  Greece Super League 2, Group B
Kalamata
۰
۰
Episkopi FC
inprogress
۱۶:۰۰
Proodeftiki FC
-
-
A.E. Kifisia F.C.
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 4
CD Vitoria
۱
۰
Club Portugalete
inprogress
۱۵:۱۵
  Italy Serie C, Group C
Messina
-
-
AZ Picerno ASD
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Catanzaro
-
-
Virtus Francavilla
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Gelbison Cilento SSD
-
-
Latina Calcio
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
ASD Nuova Monterosi
-
-
Viterbese
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  World Friendly Club Matches
Tenerife
۰
۲
Brondby I.F.
inprogress
۱۵:۳۰
Hearts Of Midlothian FC
۰
۱
Union Deportiva Almeria
Abandoned
۱۴:۳۰
KV Kortrijk
۰
۰
Excelsior Rotterdam
inprogress
۱۴:۳۰
Cambuur Leeuwarden
۱
۰
Heracles Almelo
inprogress
۱۶:۰۰
  Portugal Campeonato Nacional Women
Sporting (W)
-
-
SF Damaiense (W)
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Valadares Gaia FC (W)
۲
۱
Torreense (W)
inprogress
۱۴:۳۰
  Italy Serie B Women
Apulia Trani (W)
۰
۱
Ternana (W)
inprogress
۱۵:۰۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Corum Belediyespor
۲
۱
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
Finished
۱۴:۰۰
Kasimpasa Erokspor
۴
۰
Inegolspor
inprogress
۱۴:۳۰
Ankaraspor
۳
۱
Bayburt Ozel Idarespor
inprogress
۱۴:۳۰
Nazilli Belediyespor Aydin
۱
۰
Somaspor
inprogress
۱۴:۳۰
Amedspor SK
۱
۲
24 Erzincanspor
inprogress
۱۴:۳۰
Eylul Belediye Sivas
۰
۰
Duzcespor
inprogress
۱۴:۳۰
Batman Petrolspor
۱
۲
Isparta 32 Spor
inprogress
۱۴:۳۰
Afjet Afyonspor
۲
۱
Arnavutkoy
inprogress
۱۴:۳۰
  Ireland Leinster Senior League
Killester Donnycarney FC
۴
۱
Crumlin United FC
inprogress
۱۴:۳۰
Bangor Celtic FC
۱
۲
Bluebell United
inprogress
۱۴:۳۰
  Honduras Liga Nacional
Motagua
۲
۱
CD Victoria
Finished
۰۲:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
Navalcarnero
۴
۰
Cerdanyola del Valles FC
Finished
۱۴:۰۰
CD Diocesano
۰
۰
CD Estepona
inprogress
۱۴:۳۰
Socuellamos
۱
۲
Atletico Madrid B
inprogress
۱۴:۳۰
CD Atletico Paso
۰
۲
CD Coria
inprogress
۱۴:۳۰
U.D. Melilla
۱
۰
UD Montijo
inprogress
۱۴:۳۰
Guadalajara
۰
۲
AD Union Adarve
inprogress
۱۴:۳۰
Cacereno
۲
۲
Gimnastica Segoviana
inprogress
۱۴:۳۰
  France Championnat National U19 Group D
US Colomiers U19
۲
۰
Bastia SC U19
Finished
۱۳:۳۰
AS Saint-Etienne U19
۴
۱
Blagnac FC U19
inprogress
۱۴:۳۰
Istres U19
-
-
Olympique de Marseille U19
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
SC Air Bel U19
-
-
AS Beziers U19
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Torrent CF
۱
۰
Villarreal CF C
inprogress
۱۴:۳۰
Orihuela
۰
۱
Levante B
inprogress
۱۴:۳۰
CF Elche Ilicitano
۰
۰
Castellon B
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
SE Penya Independent
۱
۲
CE Andratx
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
San Fernando Club Deportivo
۱
۱
Linares Deportivo
inprogress
۱۴:۳۰
Real Balompedica Linense
۱
۱
Ceuta
inprogress
۱۴:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 3
Bursa Yildirim Spor
۱
۱
68 Yeni Aksaray Belediyspor
inprogress
۱۴:۳۰
Buyukcekmece Tepecikspor
۱
۰
Mus Spor
inprogress
۱۴:۳۰
Osmaniyespor FK
۰
۰
Cankaya FK
inprogress
۱۴:۳۰
Akhisar Belediye GS
۰
۱
Kepez Belediye Antalya
inprogress
۱۴:۳۰
Arguvan Belediyespor
۱
۱
Artvin Hopaspor
inprogress
۱۴:۳۰
Sapanca Genclikspor
۴
۱
Bergama Belediyespor
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
Terrassa CF
۱
۰
RCD Mallorca B
inprogress
۱۴:۳۰
Lleida
۲
۰
Ibiza Islas Pitiusas
inprogress
۱۴:۳۰
CE Manresa
۱
۲
CF Badalona
inprogress
۱۴:۳۰
SD Formentera
۲
۰
AE Prat
Finished
۱۳:۳۰
Saguntino
۰
۰
Ebro
inprogress
۱۴:۳۰
SCR Pena Deportiva
۰
۱
RCD Espanyol B
inprogress
۱۴:۳۰
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
۰
۰
UD Alzira
inprogress
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga North
Bremer SV
۳
۰
Weiche Flensburg 08
inprogress
۱۵:۳۰
Eintracht Norderstedt
-
-
SSV Jeddeloh
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
KSV Holstein Kiel II
-
-
SV Atlas Delmenhorst
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
1. FC Phoenix Luebeck
-
-
TuS Blau-Weiss Lohne
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  France Championnat National U19 Group A
Amiens U19
-
-
Lens U19
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
US Orleans U19
-
-
Valenciennes FC U19
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Tanzania Premier League
Geita Gold FC
-
-
Mtibwa Sugar
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Eckernforder SV
۰
۰
TSV Pansdorf
inprogress
۱۶:۰۰
  Belgium First Division B
FC Verbroedering Dender EH
۰
۲
Kfco Beerschot-Wilrijk
inprogress
۱۶:۰۰
  Cyprus 2. Division
Olympiada Lympion
۰
۰
Ethnikos Achnas FC
inprogress
۱۶:۰۰
Omonia 29th May
۰
۰
Achyronas Onisillos
inprogress
۱۶:۰۰
Omonia FC Aradippou
۰
۰
AE Zakakiou
inprogress
۱۶:۰۰
  Lebanon Premier League
Shabab Al-Ghazieh
۰
۰
Tripoli SC
inprogress
۱۵:۴۵
Salam Zgharta
۰
۰
Al Safa
inprogress
۱۵:۴۵
  Greece Super League 2, Group A
Veria FC
-
-
Almopos Arideas
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Diagoras Rodos
-
-
PAOK B
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Panathinaikos II
-
-
Panserraikos
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Larissa FC
-
-
Thesprotos
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
FC Rot-Weiss Erfurt
۰
۱
FC Energie Cottbus
inprogress
۱۵:۳۰
Greifswalder FC
۰
۰
Luckenwalde
inprogress
۱۵:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
۱
۱
Edirnespor
inprogress
۱۴:۳۰
Eskisehirspor K
۰
۰
Kutahyaspor
inprogress
۱۴:۳۰
Hacettepe 1945 SK
۱
۰
Nevsehir Belediyespor
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
CD Gerena
۲
۰
CD Rota
inprogress
۱۴:۳۰
Cordoba B
۳
۰
Bollullos CF
inprogress
۱۴:۳۰
Sevilla C
۰
۰
Ayamonte CF
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
CD Toledo
۲
۱
Atletico Tomelloso
inprogress
۱۴:۳۰
CF Talavera de la Reina B
۲
۳
CD Villacanas
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
Real Murcia B
۲
۱
Muleno CF
inprogress
۱۴:۳۰
Racing Murcia
۰
۱
CF Lorca Deportiva
inprogress
۱۴:۳۰
  Turkey 1. Lig
Manisa Futbol Kulubu
۰
۰
Keciorengucu Ankara
Finished
۱۴:۰۰
Adanaspor FK
-
-
Goztepe AS Izmir
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Italy Serie A Women
Sassuolo (W)
۱
۱
Parma (W)
inprogress
۱۵:۰۰
AC Milan (W)
-
-
AS Roma (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Como (W)
-
-
Fiorentina (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Germany Oberliga Hamburg
Hamburg Eimsbutteler BC
۱
۱
Uhlenhorster SC Paloma
Finished
۱۳:۱۵
Concordia Hamburg
۰
۱
TUS Dassendorf
inprogress
۱۵:۳۰
  United Arab Emirates UAE President Cup
Emirates Club Ras Al Khaimah
۰
۰
Al Rams
inprogress
۱۶:۰۵
Dibba Al-Hisn
۰
۱
Al Jazira
inprogress
۱۶:۰۵
  Germany Oberliga Niedersachsen
Arminia Hannover
-
-
1 FC Germ Egestorf/Langreder
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
Schwarz Weiss Essen
-
-
Kleve
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
VfB Homberg
-
-
FC Monheim
بازی شروع نشده است
۱۶:۴۵
  England Championship Women
Durham (W)
۱
۱
Bristol City (W)
inprogress
۱۵:۳۰
  England League One
Wycombe Wanderers
۱
۰
Portsmouth
inprogress
۱۶:۰۰
  Croatia 1. NL
NK Croatia Zmijavci
۰
۰
Vukovar 1991
inprogress
۱۶:۰۰
  Cyprus 3. Division
Thoi Lakatamias
۰
۱
ASIL FC Lysi
inprogress
۱۶:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 6
Las Palmas U19
۴
۰
CF Juventud Laguna U19
inprogress
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
FSV Wacker Nordhausen
۰
۰
FC Oberlausitz Neugersdorf
inprogress
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
RW Walldorf
-
-
TSV Eintracht Stadtallendorf
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone D
Ravenna Calcio
-
-
AC Forli
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Real Forte Querceta
-
-
Lentigione Calcio
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Netherlands Tweede Divisie
OFC Oostzaan
-
-
De Treffers
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone I
Real Agro Aversa
-
-
Vibonese Calcio
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  France Championnat National U19 Group B
Strasbourg U19
-
-
ESTAC Troyes U19
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Germany Oberliga Westfalen
TSG Sprockhovel
-
-
Finnentrop / Bamenohl
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone G
Casertana
-
-
Portici 1906
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone E
Tau Calcio Altopascio
-
-
Grosseto
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone H
Molfetta
-
-
Brindisi
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone F
Sambenedettese
-
-
Matese
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone A
Chieri 1955
-
-
GS Castanese
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone B
Citta di Varese
-
-
Caronnese
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Serbia League Women
Vojvodina (W)
۱
۰
ZFU Zvezda B 2018 (W)
inprogress
۱۵:۳۰
  Kenya Premier League
Bandari FC
۰
۱
Kenya Commercial Bank Nairobi
inprogress
۱۵:۳۰
Tusker FC
۰
۰
AFC Leopards
inprogress
۱۵:۳۰
Nairobi City Stars
۱
۰
FC Talanta
inprogress
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 2
CD Lealtad
۰
۱
Llanes
inprogress
۱۴:۳۰
UC Ceares
۰
۱
Sporting Gijon B
inprogress
۱۴:۳۰
Real Titanico FC
۰
۲
L`Entregu CF
inprogress
۱۴:۳۰
Condal CF
۰
۳
CD Covadonga
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
UD Gran Tarajal
۰
۱
Las Palmas B
inprogress
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
CD Siete Villas
۰
۰
SD Torina
Finished
۱۴:۱۵
CD Cayon
۲
۱
CD Naval
inprogress
۱۴:۳۰
  Guatemala Reserve League
CSD Comunicaciones Reserves
۲
۰
Xelaju Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  Hong Kong 3rd Division
Fukien Athletic Club
-
-
Lung Moon
Finished
۰۹:۰۰
  Bangladesh League Women
Kumilla Utd (W)
۳
۰
Jamalpur Kacharipara Akadas (W)
Finished
۱۰:۳۰
FC Brahmanbaria (W)
۱
۱
Nasrin Sports Academy (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Samsunspor U19
۰
۰
Balikesirspor U19
inprogress
۱۲:۳۰
  Greece U19 Super League 2
Apollon Smirnis U19
۲
۱
Chania FC U19
Finished
۱۳:۰۰
Apollon Pontou FC U19
۰
۱
Apollon Larissa U19
Finished
۱۳:۳۰
  Austria Amateur Cup
Gersthof
۱
۲
Hellas Kagran
Finished
۱۳:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 2
Osasuna U19
۲
۰
SD Eibar U19
Finished
۱۴:۰۰
  Greece Super League Women
Olimpiada Imittos (W)
۲
۲
Neoi Ergoteli (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 17
Huesca B
۱
۲
CD Robres
Finished
۱۴:۰۰
CDJ Tamarite
۰
۱
CF Epila
inprogress
۱۴:۳۰
Ejea
۳
۱
CD Binefar
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
CD Subiza
۳
۰
CD Cantolagua
Finished
۱۴:۰۰
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Elaziz Belediyespor
۱
۱
Ayvalikgucu Belediyespor
inprogress
۱۴:۳۰
Orduspor 1967
۲
۰
Gumushanespor
inprogress
۱۴:۳۰
Antalya Kestelspor
۴
۱
Eynesil Belediyespor
inprogress
۱۴:۳۰
Ofspor
۰
۳
Karaman
inprogress
۱۴:۳۰
Kahramanmarasspor
۰
۰
Ergene Velimese Spor
inprogress
۱۴:۳۰
Darica Genclerbirligi
۰
۰
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
inprogress
۱۴:۳۰
  Albania First Division
Apolonia Fier
۰
۰
KF Skenderbeu Korce
inprogress
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
UE Castelldefels
۰
۰
CF Peralada
inprogress
۱۴:۳۰
UE Rapitenca
۰
۱
Pobla de Mafumet CF
inprogress
۱۴:۳۰
UE Vilassar de Mar
۱
۳
CF Montanesa
inprogress
۱۴:۳۰
UE Sants
۰
۱
UE Tona
inprogress
۱۵:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 14
Olivenza
۱
۱
UC La Estrella
inprogress
۱۴:۳۰
Calamonte
۱
۲
CF Trujillo
inprogress
۱۴:۳۰
UD Fuente de Cantos
۲
۲
Moralo
inprogress
۱۴:۳۰
CD Miajadas
۱
۱
Plasencia
inprogress
۱۴:۳۰
CP Montehermoso
۲
۳
CD Azuaga
inprogress
۱۴:۳۰
SP Villafranca
۰
۰
CD Don Alvaro
inprogress
۱۵:۰۰
At. Pueblonuevo
-
-
AD Llerenense
inprogress
۱۵:۰۰
Jerez CF
۰
۰
Arroyo
inprogress
۱۵:۰۰
  Spain Segunda Division Women
CD Parquesol CF (W)
-
-
Espanyol B (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Osasuna B (W)
-
-
Real Madrid B (W)
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil
Internacional de la Amistad U19
۰
۰
CD Colegios Diocesanos U19
inprogress
۱۴:۳۰
  Uganda Premier League
Villa SC
۱
۰
Maroons FC
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Yague
۰
۲
Pena Balmaiso CF
inprogress
۱۴:۳۰
Berceo
۳
۰
Racing Rioja CF B
inprogress
۱۴:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group D
Esperanca de Lagos
۰
۰
SC Angrense
inprogress
۱۴:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Hudod FC
۱
۱
Al-Karkh
inprogress
۱۴:۳۰
  Portugal Liga 3, Group B
Moncarapachense
۱
۲
Uniao Leiria
inprogress
۱۴:۳۰
  Malta Challenge League
Zejtun Corinthians FC
۲
۰
Swieqi United FC
inprogress
۱۴:۳۰
Sliema Wanderers FC
-
-
Marsaskala
بازی شروع نشده است
۱۶:۴۵
  Italy Serie D, Girone C
ACD Campodarsego Calcio
-
-
Portogruaro
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید