0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran Azadegan League
Esteghlal Molasani
۱
۱
Arman Gohar
inprogress
۱۸:۰۰
Kheybar Khorramabad
۰
۰
Esteghlal Khuzestan
inprogress
۱۷:۳۰
Mes Shahr-e Babak
۰
۰
Saipa
inprogress
۱۷:۰۰
Darya Babol
۱
۰
Chador Malu Yazd
inprogress
۱۷:۰۰
Shahrdari Astara
۰
۰
Chooka Talesh
inprogress
۱۷:۳۰
Khoosheh Talai
۱
۰
Omid Vahdat Khorasan FC
inprogress
۱۷:۱۵
Fajr Sepasi FC
۱
۰
Shams Azar Qazvin
inprogress
۱۷:۱۵
Shahrdari Hamedan
۰
۰
Khalij Fars Mahshahr
inprogress
۱۷:۳۰
Pars Jonoubi Jam
-
-
Van Pars Naghsh Jahan
inprogress
۱۷:۴۵
  Mexico Liga de Expansion
Raya2 Expansion
۰
۳
Mineros De Zacatecas
Finished
۰۱:۳۵
Coyotes de Tlaxcala
۱
۰
Pumas Tabasco
Finished
۰۳:۳۵
  World Friendly International Matches
Peru
۴
۱
El Salvador
Finished
۰۳:۳۰
Jamaica
۰
۳
Argentina
Finished
۰۳:۳۰
Honduras
۲
۱
Guatemala
Finished
۰۴:۳۰
Mexico
۲
۳
Colombia
Finished
۰۵:۳۰
  Paraguay Copa Paraguay
Guairena FC
۰
۲
Sportivo Ameliano
Finished
۰۰:۰۰
12 de Octubre
۱
۲
Club Atletico Tembetary
Finished
۰۲:۳۰
  China League One
Zibo Cuju
۱
۳
Shaanxi Changan
Finished
۱۱:۰۰
Qingdao Hainiu
۳
۰
Beijing BG
Finished
۱۱:۰۰
Kunshan
۴
۱
Heilongjiang Ice City FC
Finished
۱۰:۳۰
  Turkey Cup
Kastamonuspor
۱
۰
Nevsehir Belediyespor
Finished
۱۳:۳۰
Serik Belediyespor
۱
۰
1954 Kelkit Belediyespor
Finished
۱۵:۰۰
Kirsehir Belediye Spor
۲
۱
Kilis Bld Spor
Finished
۱۵:۰۰
Etimesgut Belediyespor
۳
۱
Yalovaspor
Finished
۱۵:۰۰
Ankara Demirspor
۰
۲
Karaman
Finished
۱۵:۰۰
Nazilli Belediyespor Aydin
۲
۱
Sile Yildizspor
Finished
۱۵:۳۰
Sanliurfaspor
۳
۱
Karsiyaka SK
inprogress
۱۸:۰۰
Pazarspor
۱
۰
Mazidagi Fosfat Spor
Finished
۱۴:۳۰
Nigde Belediyespor
۲
۱
Yomraspor
Finished
۱۵:۰۰
Sariyer GK
۳
۰
Buyukcekmece Tepecikspor
Finished
۱۵:۳۰
Kirklarelispor
۵
۰
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
Finished
۱۵:۳۰
Kusadasispor
۰
۱
Kartal Bulvar Spor Kulubu
Finished
۱۵:۳۰
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
۱
۲
Karakopru Belediyespor
Finished
۱۵:۰۰
Catalcaspor
۲
۳
Sapanca Genclikspor
Finished
۱۵:۳۰
Ergene Velimese Spor
۰
۱
Elaziz Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
  United States MLS
Seattle Sounders
۱
۱
FC Cincinnati
Finished
۰۵:۳۰
  Canada Canadian Premier League
HFX Wanderers FC
۰
۲
Pacific FC
Finished
۰۱:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Atlanta
۳
۱
CA Chaco For Ever
Finished
۰۱:۳۰
  Europe UEFA Champions League Women Qualification
SK Slavia Prague (W)
۰
۰
Valur Reykjavik (W)
Finished
۱۶:۳۰
KF Vllaznia (W)
۱
۰
Zhilstroy Kharkov Zhytlobud 2 (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Chile Copa Chile
Nublense
۲
۲
Huachipato
Finished
۰۳:۰۰
Union Espanola
۴
۱
CD Antofagasta
Finished
۰۰:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group B
SK Benesov
۲
۱
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۱:۴۵
TJ Sokol Zapy
۱
۰
Jablonec B
inprogress
۱۸:۰۰
  Vietnam V-League 2
Cong Anh Nhan Dan
۱
۳
TTBD Phu Dong
Finished
۱۳:۰۰
Binh Phuoc
۱
۰
DAK Lak
Finished
۱۳:۳۰
XSKT Can Tho
۱
۴
Pho Hien
Finished
۱۴:۳۰
  Russia Russian Cup
Gazovik Orenburg
۰
۰
FK Dinamo Moscow
inprogress
۱۸:۰۰
FK Khimki
۰
۱
FK Lokomotiv Moscow
inprogress
۱۸:۰۰
FC Ural Yekaterinburg
۱
۰
Torpedo Moskva
Finished
۱۵:۳۰
  Panama LPF
Alianza FC Panama
۱
۰
Sporting San Miguelito
Finished
۰۲:۴۵
San Francisco FC
۱
۱
Deportivo Universitario
Finished
۰۵:۰۰
Herrera FC
۰
۰
Atletico Chiriqui
Finished
۰۰:۳۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
Olmedo
۱
۰
Chacaritas SC
Finished
۰۳:۳۰
  Panama Liga Prom
SD Panama Oeste
۲
۲
Universidad de Panama
Finished
۰۱:۳۰
Udelas FC
۰
۴
SD Atletico Nacional
Finished
۰۵:۳۰
Veraguas FC Reserves
۲
۱
Union Cocle
Finished
۰۲:۳۰
Plaza Amador Reserves
۱
۵
Tauro FC Reserves
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Chiriqui Reserves
۲
۲
CD Universitario Reserves
Finished
۰۳:۳۰
Panama City FC
۱
۰
Potros Del Este Reserves
Finished
۰۴:۳۰
  Colombia Primera A
Deportivo Pasto
۱
۰
Cortulua
Finished
۰۳:۳۰
  United States USL Championship
Las Vegas Lights
۴
۰
Monterey Bay
Finished
۰۵:۳۰
  India Mizoram Premier League
Electric Veng FC
۳
۲
Bethlehem
Finished
۱۳:۰۰
Chhinga Veng FC
۱
۰
Chawnpui
Finished
۱۰:۰۰
  Serbia Prva Liga
FK Rad Belgrade
۱
۱
OFK Vrsac
Finished
۱۶:۳۰
Jedinstvo Ub
۲
۰
FK Radnicki Beograd
Finished
۱۶:۳۰
FK Trajal
۰
۰
FK Indjija
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
RFK Novi Sad 1921
۰
۱
Metalac GM
Finished
۱۶:۳۰
IMT Novi Belgrade
۱
۰
Loznica
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone H
ASG Nocerina 1910
۰
۱
Lavello
Finished
۱۶:۰۰
ASD Nardo Calcio
۰
۰
Molfetta
Finished
۱۶:۳۰
Citta di Fasano
۱
۰
ASD Gladiator
inprogress
۱۶:۳۰
Barletta 1922
۱
۰
FC Francavilla
inprogress
۱۷:۰۰
Brindisi
۱
۰
Casarano
inprogress
۱۷:۰۰
Puteolana
۰
۳
SS Cavese
Finished
۱۶:۳۰
Afragolese 1944
۳
۰
Martina Calcio 1947
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Paulista Women
Corinthians Paulista (W)
۱
۰
Sao Jose Dos Campos SP (W)
Interrupted
۰۱:۰۰
  Philippines PFL
Azkals DT
۳
۰
Mendiola FC
Finished
۱۱:۳۰
  World Friendly International Matches U20
Mexico U20
۲
۱
Peru U20
Finished
۰۲:۳۰
Paraguay U20
۰
۲
USA U20
Finished
۰۵:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
Lupa Roma
۱
۰
Vis Artena
Finished
۱۶:۳۰
ASD Ilvamaddalena 1903
۱
۱
USD Palmese 1914
Finished
۱۶:۰۰
SS Cassino
۳
۱
Casertana
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Reserve League
CA Huracan Reserves
۳
۱
San Lorenzo Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Temperley Reserves
۲
۰
Sacachispas Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
Rosario Central Reserves
۰
۱
Racing Club de Avellaneda Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
Gimnasia La Plata Reserves
۲
۰
Barracas Central Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
  Malaysia Super League
Kuala Lumpur FA
۵
۰
Sarawak
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Romanian Cup
ACS Foresta Suceava
۰
۱
FC UTA Arad
Finished
۱۶:۳۰
CS Ocna Mures
۳
۰
CSM Slatina
inprogress
۱۷:۰۰
CS Jiul Petrosani
۱
۲
Otelul Galati
inprogress
۱۶:۳۰
Viitorul Selimbar
-
-
SC FC Petrolul Ploiesti
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
CSM Scolar Resita
۰
۳
CS Dacia Mioveni
inprogress
۱۷:۰۰
ACS Gloria Bistrita
۰
۰
FC Unirea 2004 Slobozia
inprogress
۱۷:۰۰
  Finland Veikkausliiga
Seinäjoen Jalkapallokerho
۰
۰
KuPS Kuopio
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
IFK Mariehamn
-
-
AC Oulu
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
FC Lahti
۰
۰
VPS Vaasan Palloseura
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Inter Turku
۰
۰
FC Haka Valkeakoski
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
HIFK
۰
۰
Ilves
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Italy Serie D, Girone B
Calvina
۱
۰
Breno
Finished
۱۶:۳۰
Ssd Real Calepina FC
۰
۰
ASD Villa D'Alme
Finished
۱۶:۳۰
Sona Calcio
۰
۲
Lumezzane
Finished
۱۶:۳۰
Franciacorta
۲
۱
Folgore Caratese
Finished
۱۶:۳۰
Virtus Bergamo
۲
۳
Ponte San Pietro
Finished
۱۶:۳۰
ASD Alcione
۴
۰
Caronnese
Finished
۱۶:۳۰
Usd Casatese
۰
۰
Citta di Varese
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Serie A
Santos FC Sao Paulo
۲
۰
Atletico Paranaense
Finished
۰۳:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Mjoendalen 2
۱
۲
Tromsoe 2
Finished
۱۵:۳۰
  Republic of Kosovo Superliga
FC Malisheva
۲
۳
KF Ballkani
Finished
۱۴:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
Gozzano
۱
۰
USD Castellanzese
Finished
۱۶:۳۰
AC Legnano
۳
۰
Pinerolo
Finished
۱۶:۳۰
AC Bra
۰
۰
Asti
Finished
۱۶:۳۰
Casale
۳
۱
Borgosesia
inprogress
۱۶:۳۰
Sestri Levante
۱
۱
Chisola
Finished
۱۶:۳۰
Ligorna 1922
۱
۰
Fossano Calcio
Finished
۱۶:۳۰
US Fezzanese
۲
۱
Derthona FBC
Finished
۱۶:۳۰
Stresa Vergante
۰
۰
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
Finished
۱۶:۳۰
  Jordan Jordan 1st Division
Al Jalil
۴
۰
El Alia Sport
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone C
ACD Campodarsego Calcio
۲
۱
Mestre
Finished
۱۶:۳۰
Virtus Bolzano
۴
۲
AC Dolomiti Bellunesi
Finished
۱۶:۳۰
ASD Cartigliano
۱
۲
Este
Finished
۱۶:۳۰
Clodiense
۳
۲
U.C. Montecchio Maggiore
Finished
۱۶:۳۰
Montebelluna
۳
۳
Luparense
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone D
Ravenna Calcio
۱
۱
Fanfulla Cavenago
Finished
۱۶:۳۰
Aglianese
۳
۰
Crema 1908
Finished
۱۶:۳۰
Scandicci
۱
۲
AC Forli
Finished
۱۶:۳۰
Real Forte Querceta
۱
۰
Correggese
Finished
۱۶:۳۰
Bagnolese
۱
۰
Salsomaggiore
Finished
۱۶:۳۰
Sant'Angelo
۱
۱
AC Prato
Finished
۱۶:۳۰
Sammaurese
۱
۰
Athletic Carpi
Finished
۱۶:۳۰
Lentigione Calcio
۲
۳
United Riccione
Finished
۱۶:۳۰
Giana Erminio
۱
۱
AC Pistoiese
inprogress
۱۶:۳۰
  Slovakia 1. Liga Women
Dukla Banska Bystrica (W)
۴
۱
GFC Topolcany (W)
inprogress
۱۷:۰۰
MFK Ruzomberok (W)
۵
۱
Union Nove Zamky (W)
inprogress
۱۷:۰۰
Spartak Trnava (W)
۳
۰
SKF Zilina (W)
inprogress
۱۷:۰۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division RS
FK Slavija Sarajevo
۰
۰
Radnik Bijeljina
inprogress
۱۷:۰۰
  Mexico U20 Championship
Tigres U20
۰
۰
Tijuana U20
inprogress
۱۷:۳۰
Chivas Guadalajara U20
۲
۰
Monterrey U20
inprogress
۱۷:۳۰
  Hungary NB III
Penzugyor
۱
۰
Senyo Carnifex FC
inprogress
۱۷:۳۰
Erdi VSE
۲
۰
Kelen SC
inprogress
۱۷:۳۰
Tiszaujvaros
۱
۲
Tiszafuredi
inprogress
۱۷:۳۰
Debrecen EAC
۲
۱
Korosladany MSK
inprogress
۱۷:۳۰
Kisvarda II
۰
۰
Diosgyori VTK II
inprogress
۱۷:۳۰
Gyirmot SE II
۰
۰
Puskas Academy II
inprogress
۱۷:۳۰
Hajduszoboszlo SE
۰
۰
BKV Elore
inprogress
۱۷:۳۰
Kecskemeti II
۰
۰
Szolnok MAV FC
inprogress
۱۷:۳۰
Monori SE
۰
۱
Ivancsa Kse
inprogress
۱۷:۳۰
  Ghana Premier League
Asante Kotoko
۰
۰
Nsoatreman FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Slovenia 2.SNL
NK Fuzinar Ravne
۰
۱
Aluminij
inprogress
۱۷:۰۰
  Greece Cup
Kalamata
۱
۰
Proodeftiki FC
inprogress
۱۶:۳۰
Tilikratis
۱
۱
OF Ierapetras
inprogress
۱۶:۳۰
Agios Nikolaos
۰
۰
Episkopi FC
inprogress
۱۶:۳۰
Ilioupoli
۱
۲
Kallithea
Finished
۱۶:۳۰
Veria FC
۱
۱
Apollon Chania Kissamikos
inprogress
۱۶:۳۰
Iraklis 1908 FC
۰
۰
Niki Volou
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone E
Pianese
۲
۱
Sangiovannese
Finished
۱۶:۳۰
ASD Sporting Trestina
۲
۱
US Gavorrano
Finished
۱۶:۳۰
Ponsacco
۰
۳
Grosseto
Finished
۱۶:۳۰
Tau Calcio Altopascio
۰
۳
Virtus Flaminia
Finished
۱۶:۳۰
Montespaccato
۱
۰
Citta Di Castello
Finished
۱۶:۳۰
  Myanmar League 2
Dagon Star United
۱
۰
Mawyawadi FC
Finished
۱۲:۳۰
  Montenegro 2. CFL
FK Kom Podgorica
۰
۲
FK Zeta Golubovci
inprogress
۱۷:۰۰
Mladost DG
۵
۰
OFK Niksic
inprogress
۱۷:۰۰
FK Bokelj Kotor
۱
۱
FK Podgorica
inprogress
۱۷:۰۰
FK Otrant-Olympic
۰
۰
FK Grbalj Radanovici
inprogress
۱۷:۰۰
Berane
۱
۱
Igalo
inprogress
۱۸:۳۰
  Italy Serie D, Girone F
Vastogirardi
۰
۰
Asd Pineto Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Senigallia
۳
۰
Team Nuova Florida
Finished
۱۶:۳۰
ASD Vastese Calcio 1902
۵
۲
Roma City FC
Finished
۱۶:۳۰
Matese
۱
۳
Tolentino
Finished
۱۶:۳۰
ASD Montegiorgio
۱
۰
Calcio Chieti
Finished
۱۶:۳۰
Termoli Calcio
۱
۱
Porto D'Ascoli
inprogress
۱۶:۳۰
Alma Juventus Fano 1906
۰
۰
Trastevere Calcio ASD
inprogress
۱۸:۳۰
  Serbia Cup
Radnicki Sremska Mitrovica
۱
۱
Partizan Belgrade
inprogress
۱۶:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
SK Batov
۳
۱
1. HFK Olomouc
inprogress
۱۷:۰۰
  Brazil Carioca Serie B1
7 De Abril RJ
۲
۱
Campo Grande RJ
Finished
۱۶:۳۰
  Uzbekistan League Women
Navbahor Namangan (W)
۰
۵
Lokomotiv Tashkent (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Argentina Copa Santa Fe
Atletico de Rafaela
۲
۱
Colon de Santa Fe
Finished
۰۳:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 8
Halcones Negros FC
۱
۱
FC Guerreros de la Plata
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Copa Gaucho
Aimore
۰
۲
Gremio B
Finished
۰۲:۳۰
  India Delhi League Women
Eves SC (W)
۰
۴
Royal Rangers FC (W)
Finished
۱۱:۱۵
  India Super Division Bangalore
Rebels FC
۱
۱
MEG
Finished
۱۲:۰۰
Bangalore Eagles
۱
۱
ASC And Center FC
Finished
۱۴:۰۰
  Thailand Thai League 1
Police Tero FC
-
-
Port F.C.
Finished
۱۵:۰۰
  Albania Cup
KF Partizani Tirana
۰
۰
KF Oriku
inprogress
۱۶:۳۰
KS Burreli
۲
۱
Tomori Berat
Finished
۱۶:۳۰
KS Lushnja
۲
۰
Terbuni Puke
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden U21 Allsvenskan
IF Brommapojkarna U21
۳
۰
IFK Goteborg U21
inprogress
۱۶:۳۰
Osters IF U21
۳
۱
Halmstads BK U21
Finished
۱۶:۳۰
Varbergs BoIS U21
۷
۰
Djurgardens U21
Finished
۱۶:۳۰
Elfsborg U21
۰
۰
Helsingborgs U21
inprogress
۱۸:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
CA Serranense U20
۰
۶
Atletico Mineiro U20
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia Cup
FK Slovan Galanta
۰
۴
Matador Puchov
inprogress
۱۷:۰۰
Trencianske Stankovce
۰
۶
FC Spartak Trnava
inprogress
۱۷:۰۰
  Spain Copa Federacion
Marbella FC
-
-
CD Betis de Hadu
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
Neckarsulm Sport Union
۱
۱
Offenburger FV
Interrupted
۲۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید