0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran Azadegan League
Mes Shahr-e Babak
۰
۰
Saipa
Finished
۱۷:۰۰
Esteghlal Molasani
۱
۱
Arman Gohar
Finished
۱۸:۰۰
Darya Babol
۱
۱
Chador Malu Yazd
Finished
۱۷:۰۰
Kheybar Khorramabad
۱
۱
Esteghlal Khuzestan
Finished
۱۷:۳۰
Shahrdari Hamedan
۱
۰
Khalij Fars Mahshahr
Finished
۱۷:۳۰
Shahrdari Astara
۱
۱
Chooka Talesh
Finished
۱۷:۳۰
Khoosheh Talai
۱
۰
Omid Vahdat Khorasan FC
Finished
۱۷:۱۵
Fajr Sepasi FC
۱
۰
Shams Azar Qazvin
Finished
۱۷:۱۵
Pars Jonoubi Jam
-
-
Van Pars Naghsh Jahan
Finished
۱۷:۴۵
  Mexico Liga de Expansion
Raya2 Expansion
۰
۳
Mineros De Zacatecas
Finished
۰۱:۳۵
Cimarrones de Sonora
۰
۰
Correcaminos
inprogress
۲۰:۳۰
Coyotes de Tlaxcala
۱
۰
Pumas Tabasco
Finished
۰۳:۳۵
  Russia Russian Cup
CSKA Moscow
۰
۰
PFK Sochi
inprogress
۲۰:۳۰
FK Krasnodar
۰
۰
Nizhny Novgorod
inprogress
۲۰:۳۰
Gazovik Orenburg
۳
۲
FK Dinamo Moscow
Finished
۱۸:۰۰
FC Ural Yekaterinburg
۱
۰
Torpedo Moskva
Finished
۱۵:۳۰
FK Khimki
۰
۵
FK Lokomotiv Moscow
Finished
۱۸:۰۰
  World Friendly International Matches
Peru
۴
۱
El Salvador
Finished
۰۳:۳۰
Jamaica
۰
۳
Argentina
Finished
۰۳:۳۰
Honduras
۲
۱
Guatemala
Finished
۰۴:۳۰
Mexico
۲
۳
Colombia
Finished
۰۵:۳۰
  Paraguay Copa Paraguay
Guairena FC
۰
۲
Sportivo Ameliano
Finished
۰۰:۰۰
12 de Octubre
۱
۲
Club Atletico Tembetary
Finished
۰۲:۳۰
  China League One
Zibo Cuju
۱
۳
Shaanxi Changan
Finished
۱۱:۰۰
Qingdao Hainiu
۳
۰
Beijing BG
Finished
۱۱:۰۰
Kunshan
۴
۱
Heilongjiang Ice City FC
Finished
۱۰:۳۰
  Turkey Cup
Kastamonuspor
۱
۰
Nevsehir Belediyespor
Finished
۱۳:۳۰
Serik Belediyespor
۱
۰
1954 Kelkit Belediyespor
Finished
۱۵:۰۰
Kirsehir Belediye Spor
۲
۱
Kilis Bld Spor
Finished
۱۵:۰۰
Etimesgut Belediyespor
۳
۱
Yalovaspor
Finished
۱۵:۰۰
Ankara Demirspor
۰
۲
Karaman
Finished
۱۵:۰۰
Nazilli Belediyespor Aydin
۲
۱
Sile Yildizspor
Finished
۱۵:۳۰
Pazarspor
۱
۰
Mazidagi Fosfat Spor
Finished
۱۴:۳۰
Nigde Belediyespor
۲
۱
Yomraspor
Finished
۱۵:۰۰
Sariyer GK
۳
۰
Buyukcekmece Tepecikspor
Finished
۱۵:۳۰
Kirklarelispor
۵
۰
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
Finished
۱۵:۳۰
Sanliurfaspor
۴
۲
Karsiyaka SK
Finished
۱۸:۰۰
Kusadasispor
۰
۱
Kartal Bulvar Spor Kulubu
Finished
۱۵:۳۰
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
۱
۲
Karakopru Belediyespor
Finished
۱۵:۰۰
Bursaspor
۰
۰
Boyabat 1868
inprogress
۲۰:۳۰
Catalcaspor
۲
۳
Sapanca Genclikspor
Finished
۱۵:۳۰
Ergene Velimese Spor
۰
۱
Elaziz Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
  United States MLS
Seattle Sounders
۱
۱
FC Cincinnati
Finished
۰۵:۳۰
  Canada Canadian Premier League
HFX Wanderers FC
۰
۲
Pacific FC
Finished
۰۱:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Atlanta
۳
۱
CA Chaco For Ever
Finished
۰۱:۳۰
  Europe UEFA Champions League Women Qualification
SK Slavia Prague (W)
۰
۰
Valur Reykjavik (W)
Finished
۱۶:۳۰
Rosengard (W)
۰
۰
SK Brann (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Ajax Amsterdam (W)
۰
۰
Arsenal (W)
inprogress
۲۰:۳۰
BK Hacken (W)
۰
۰
Paris Saint Germain (W)
inprogress
۲۰:۱۵
FSK St. Polten Spratzern (W)
-
-
KuPs (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
KF Vllaznia (W)
۲
۱
Zhilstroy Kharkov Zhytlobud 2 (W)
Finished
۱۷:۳۰
Real Madrid (W)
-
-
Rosenborg BK (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Zurich (W)
-
-
ZNK Sfk 2000 Sarajevo (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Vietnam V-League 2
Cong Anh Nhan Dan
۱
۳
TTBD Phu Dong
Finished
۱۳:۰۰
Binh Phuoc
۱
۰
DAK Lak
Finished
۱۳:۳۰
XSKT Can Tho
۱
۴
Pho Hien
Finished
۱۴:۳۰
  Chile Copa Chile
Nublense
۲
۲
Huachipato
Finished
۰۳:۰۰
Union Espanola
۴
۱
CD Antofagasta
Finished
۰۰:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group B
SK Benesov
۲
۱
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۱:۴۵
TJ Sokol Zapy
۲
۱
Jablonec B
Finished
۱۸:۰۰
  Panama LPF
Alianza FC Panama
۱
۰
Sporting San Miguelito
Finished
۰۲:۴۵
San Francisco FC
۱
۱
Deportivo Universitario
Finished
۰۵:۰۰
Herrera FC
۰
۰
Atletico Chiriqui
Finished
۰۰:۳۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
Olmedo
۱
۰
Chacaritas SC
Finished
۰۳:۳۰
  Panama Liga Prom
SD Panama Oeste
۲
۲
Universidad de Panama
Finished
۰۱:۳۰
Udelas FC
۰
۴
SD Atletico Nacional
Finished
۰۵:۳۰
Veraguas FC Reserves
۲
۱
Union Cocle
Finished
۰۲:۳۰
Plaza Amador Reserves
۱
۵
Tauro FC Reserves
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Chiriqui Reserves
۲
۲
CD Universitario Reserves
Finished
۰۳:۳۰
Panama City FC
۱
۰
Potros Del Este Reserves
Finished
۰۴:۳۰
  Colombia Primera A
Deportivo Pasto
۱
۰
Cortulua
Finished
۰۳:۳۰
  United States USL Championship
Las Vegas Lights
۴
۰
Monterey Bay
Finished
۰۵:۳۰
  India Mizoram Premier League
Electric Veng FC
۳
۲
Bethlehem
Finished
۱۳:۰۰
Chhinga Veng FC
۱
۰
Chawnpui
Finished
۱۰:۰۰
  Serbia Prva Liga
FK Rad Belgrade
۱
۱
OFK Vrsac
Finished
۱۶:۳۰
FK Trajal
۱
۱
FK Indjija
Finished
۱۸:۳۰
Jedinstvo Ub
۲
۰
FK Radnicki Beograd
Finished
۱۶:۳۰
RFK Novi Sad 1921
۰
۱
Metalac GM
Finished
۱۶:۳۰
IMT Novi Belgrade
۱
۰
Loznica
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Kolmonen
SavU
۰
۰
Union Plaani
inprogress
۱۹:۳۰
FCJ Blackbird
۲
۱
JPS
inprogress
۱۹:۳۰
BK-46
-
-
GrIFK Grankulla U23
inprogress
۱۹:۰۰
  Italy Serie D, Girone H
ASG Nocerina 1910
۰
۱
Lavello
Finished
۱۶:۰۰
ASD Nardo Calcio
۰
۰
Molfetta
Finished
۱۶:۳۰
Citta di Fasano
۱
۰
ASD Gladiator
Finished
۱۶:۳۰
Barletta 1922
۱
۰
FC Francavilla
Finished
۱۷:۰۰
Brindisi
۱
۱
Casarano
Finished
۱۷:۰۰
Puteolana
۰
۳
SS Cavese
Finished
۱۶:۳۰
Afragolese 1944
۳
۰
Martina Calcio 1947
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
FC Carl Zeiss Jena
۰
۰
FC Energie Cottbus
inprogress
۲۰:۳۰
  Philippines PFL
Azkals DT
۳
۰
Mendiola FC
Finished
۱۱:۳۰
  Republic of Kosovo Superliga
FC Prishtina
۰
۰
FC Drita Gjilan
inprogress
۲۰:۳۰
FC Malisheva
۲
۳
KF Ballkani
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Paulista Women
Corinthians Paulista (W)
۱
۰
Sao Jose Dos Campos SP (W)
Interrupted
۰۱:۰۰
Santos FC (W)
-
-
Sao Paulo (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Finland Veikkausliiga
IFK Mariehamn
۰
۳
AC Oulu
inprogress
۱۹:۰۰
FC Lahti
۰
۲
VPS Vaasan Palloseura
Finished
۱۸:۳۰
Seinäjoen Jalkapallokerho
۳
۱
KuPS Kuopio
Finished
۱۸:۳۰
HIFK
۱
۵
Ilves
Finished
۱۸:۳۰
FC Inter Turku
۰
۱
FC Haka Valkeakoski
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
Deportivo La Coruna
-
-
Talavera
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Norway NM Cup
Tromsdalen UIL
۰
۱
Bryne FK
inprogress
۱۹:۳۰
  Romania Romanian Cup
Viitorul Selimbar
۰
۱
SC FC Petrolul Ploiesti
inprogress
۱۹:۱۵
ACS Foresta Suceava
۰
۱
FC UTA Arad
Finished
۱۶:۳۰
CS Ocna Mures
۳
۰
CSM Slatina
Finished
۱۷:۰۰
CS Jiul Petrosani
۲
۳
Otelul Galati
Finished
۱۶:۳۰
CSM Scolar Resita
۰
۴
CS Dacia Mioveni
Finished
۱۷:۰۰
ACS Gloria Bistrita
۰
۱
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۷:۰۰
  Bahrain King of Bahrain Cup
Malkiya Club
۰
۲
Busaiteen Club
inprogress
۱۹:۰۰
Al Ittifaq Maqaba
۱
۱
Isa Town
inprogress
۱۹:۰۰
Al-Ittihad
۱
۱
Al Tadamun Buri
inprogress
۱۹:۰۰
Sitra
۱
۰
Qalali
inprogress
۱۹:۰۰
  Malaysia Super League
Kuala Lumpur FA
۵
۰
Sarawak
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Reserve League
CA Huracan Reserves
۳
۱
San Lorenzo Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Gimnasia La Plata Reserves
۵
۰
Barracas Central Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Rosario Central Reserves
۱
۱
Racing Club de Avellaneda Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Temperley Reserves
۵
۰
Sacachispas Reserves
Finished
۱۷:۳۰
General Lamadrid Reserves
۳
۱
Argentino Merlo Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
Lupa Roma
۱
۰
Vis Artena
Finished
۱۶:۳۰
ASD Ilvamaddalena 1903
۱
۱
USD Palmese 1914
Finished
۱۶:۰۰
Paganese
۳
۲
US Angri Calcio 1927 ASD
Finished
۱۶:۳۰
Tivoli Calcio
۰
۰
A.S.D. Pomezia Calcio 1957
Finished
۱۶:۳۰
SS Cassino
۳
۱
Casertana
Finished
۱۶:۳۰
  World Friendly International Matches U20
Mexico U20
۲
۱
Peru U20
Finished
۰۲:۳۰
Paraguay U20
۰
۲
USA U20
Finished
۰۵:۳۰
  Brazil Serie A
Santos FC Sao Paulo
۲
۰
Atletico Paranaense
Finished
۰۳:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Mjoendalen 2
۱
۲
Tromsoe 2
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Serie D, Girone B
Calvina
۱
۰
Breno
Finished
۱۶:۳۰
Ssd Real Calepina FC
۰
۰
ASD Villa D'Alme
Finished
۱۶:۳۰
Sona Calcio
۰
۲
Lumezzane
Finished
۱۶:۳۰
Franciacorta
۲
۱
Folgore Caratese
Finished
۱۶:۳۰
Virtus Bergamo
۲
۳
Ponte San Pietro
Finished
۱۶:۳۰
ASD Alcione
۴
۰
Caronnese
Finished
۱۶:۳۰
Usd Casatese
۰
۰
Citta di Varese
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark DBU Pokalen
Naestved BK
۰
۲
Silkeborg IF
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany Regionalliga North
TSV Havelse
-
-
TuS Blau-Weiss Lohne
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Denmark 2nd Division Women
Damsoe (W)
۰
۰
Fredensborg (W)
inprogress
۲۰:۰۰
  England Super League Women
Chelsea (W)
-
-
West Ham United (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۵
  Norway 3. Division avd. 4
FK Eik Tonsberg
-
-
Follo Fotball Ski
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Italy Serie D, Girone A
Gozzano
۱
۰
USD Castellanzese
Finished
۱۶:۳۰
AC Legnano
۳
۰
Pinerolo
Finished
۱۶:۳۰
AC Bra
۰
۰
Asti
Finished
۱۶:۳۰
Casale
۳
۱
Borgosesia
inprogress
۱۶:۳۰
Sestri Levante
۱
۱
Chisola
Finished
۱۶:۳۰
Ligorna 1922
۱
۰
Fossano Calcio
Finished
۱۶:۳۰
US Fezzanese
۲
۱
Derthona FBC
Finished
۱۶:۳۰
Stresa Vergante
۰
۱
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone F
Sambenedettese
۱
۱
SSD San Nicolo Notaresco
inprogress
۲۰:۰۰
Vastogirardi
۰
۰
Asd Pineto Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Senigallia
۳
۰
Team Nuova Florida
Finished
۱۶:۳۰
ASD Vastese Calcio 1902
۵
۲
Roma City FC
Finished
۱۶:۳۰
Matese
۱
۳
Tolentino
Finished
۱۶:۳۰
ASD Montegiorgio
۱
۰
Calcio Chieti
Finished
۱۶:۳۰
Termoli Calcio
۱
۱
Porto D'Ascoli
Finished
۱۶:۳۰
Alma Juventus Fano 1906
۳
۲
Trastevere Calcio ASD
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie D, Girone C
ACD Campodarsego Calcio
۲
۱
Mestre
Finished
۱۶:۳۰
Virtus Bolzano
۴
۲
AC Dolomiti Bellunesi
Finished
۱۶:۳۰
ASD Cartigliano
۱
۲
Este
Finished
۱۶:۳۰
Clodiense
۳
۲
U.C. Montecchio Maggiore
Finished
۱۶:۳۰
Montebelluna
۳
۳
Luparense
Finished
۱۶:۳۰
  Jordan Jordan 1st Division
Al Jalil
۴
۰
El Alia Sport
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia 1. Liga Women
Dukla Banska Bystrica (W)
۴
۱
GFC Topolcany (W)
Finished
۱۷:۰۰
MFK Ruzomberok (W)
۵
۱
Union Nove Zamky (W)
Finished
۱۷:۰۰
Spartak Trnava (W)
۵
۰
SKF Zilina (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Mexico U20 Championship
Tigres U20
۰
۰
Tijuana U20
inprogress
۱۷:۳۰
Chivas Guadalajara U20
۳
۰
Monterrey U20
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Campeonato Carioca Women
Botafogo RJ (W)
-
-
AF Perolas Negras (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Fluminense RJ (W)
-
-
America RJ (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Vasco da Gama (W)
-
-
Cabofriense (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Spain Copa Federacion
Real Union Club de Irun
-
-
Naxara
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
UD Alzira
-
-
SD Formentera
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Panaderia Pulido
-
-
UD Somozas
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Marbella FC
۱۱
۰
CD Betis de Hadu
Finished
۱۸:۳۰
Club Deportivo Huarte
۰
۰
Terrassa CF
inprogress
۲۰:۳۰
Anguiano
-
-
CF Illueca
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Poland II Liga
Polonia Warszawa
-
-
KKS 1925 Kalisz
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۱
  Spain Copa de la Reina
Bizkerre (W)
۰
۰
Alhama CF (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Ghana Premier League
Asante Kotoko
۲
۱
Nsoatreman FC
Finished
۱۸:۳۰
  Montenegro 2. CFL
Mladost DG
۵
۰
OFK Niksic
Finished
۱۷:۰۰
FK Kom Podgorica
۱
۲
FK Zeta Golubovci
Finished
۱۷:۰۰
FK Bokelj Kotor
۱
۱
FK Podgorica
Finished
۱۷:۰۰
FK Otrant-Olympic
۰
۰
FK Grbalj Radanovici
Finished
۱۷:۰۰
Berane
۲
۱
Igalo
Finished
۱۸:۳۰
  Hungary NB III
Penzugyor
۳
۱
Senyo Carnifex FC
Finished
۱۷:۳۰
Budapest Honved II
۲
۱
Dabas FC
Finished
۱۷:۳۰
Erdi VSE
۳
۰
Kelen SC
Finished
۱۷:۳۰
Tiszaujvaros
۱
۴
Tiszafuredi
Finished
۱۷:۳۰
Debrecen EAC
۳
۱
Korosladany MSK
Finished
۱۷:۳۰
Kisvarda II
۲
۰
Diosgyori VTK II
Finished
۱۷:۳۰
Hajduszoboszlo SE
۱
۱
BKV Elore
Finished
۱۷:۳۰
Kecskemeti II
۲
۰
Szolnok MAV FC
Finished
۱۷:۳۰
Monori SE
۰
۱
Ivancsa Kse
Finished
۱۷:۳۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division RS
FK Slavija Sarajevo
۰
۰
Radnik Bijeljina
Finished
۱۷:۰۰
  Slovenia 2.SNL
NK Fuzinar Ravne
۰
۱
Aluminij
Finished
۱۷:۰۰
  Greece Cup
Kalamata
۱
۰
Proodeftiki FC
Finished
۱۶:۳۰
Tilikratis
۱
۲
OF Ierapetras
Finished
۱۶:۳۰
Agios Nikolaos
۱
۰
Episkopi FC
Finished
۱۶:۳۰
Ilioupoli
۱
۲
Kallithea
Finished
۱۶:۳۰
Veria FC
۲
۱
Apollon Chania Kissamikos
Finished
۱۶:۳۰
Iraklis 1908 FC
۰
۱
Niki Volou
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone E
Pianese
۲
۱
Sangiovannese
Finished
۱۶:۳۰
ASD Sporting Trestina
۲
۱
US Gavorrano
Finished
۱۶:۳۰
Ponsacco
۰
۳
Grosseto
Finished
۱۶:۳۰
Tau Calcio Altopascio
۰
۳
Virtus Flaminia
Finished
۱۶:۳۰
Montespaccato
۱
۰
Citta Di Castello
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone D
Aglianese
۳
۰
Crema 1908
Finished
۱۶:۳۰
Scandicci
۱
۲
AC Forli
Finished
۱۶:۳۰
Ravenna Calcio
۱
۱
Fanfulla Cavenago
Finished
۱۶:۳۰
Real Forte Querceta
۱
۰
Correggese
Finished
۱۶:۳۰
Bagnolese
۱
۰
Salsomaggiore
Finished
۱۶:۳۰
Sant'Angelo
۱
۱
AC Prato
Finished
۱۶:۳۰
Sammaurese
۱
۰
Athletic Carpi
Finished
۱۶:۳۰
Lentigione Calcio
۲
۳
United Riccione
Finished
۱۶:۳۰
Giana Erminio
۱
۱
AC Pistoiese
Finished
۱۶:۳۰
  Myanmar League 2
Dagon Star United
۱
۰
Mawyawadi FC
Finished
۱۲:۳۰
  Slovakia Cup
FK Slovan Galanta
۰
۶
Matador Puchov
Finished
۱۷:۰۰
Trencianske Stankovce
۰
۶
FC Spartak Trnava
Finished
۱۷:۰۰
  Sweden U21 Allsvenskan
Elfsborg U21
۳
۱
Helsingborgs U21
Finished
۱۸:۳۰
IF Brommapojkarna U21
۳
۰
IFK Goteborg U21
Finished
۱۶:۳۰
Osters IF U21
۳
۱
Halmstads BK U21
Finished
۱۶:۳۰
Varbergs BoIS U21
۷
۰
Djurgardens U21
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
SK Batov
۴
۲
1. HFK Olomouc
Finished
۱۷:۰۰
  Mexico Liga TDP, Group 8
Halcones Negros FC
۱
۱
FC Guerreros de la Plata
Finished
۰۰:۳۰
  Serbia Cup
Radnicki Sremska Mitrovica
۲
۱
Partizan Belgrade
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Carioca Serie B1
7 De Abril RJ
۲
۱
Campo Grande RJ
Finished
۱۶:۳۰
  Uzbekistan League Women
Navbahor Namangan (W)
۰
۵
Lokomotiv Tashkent (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Argentina Copa Santa Fe
Atletico de Rafaela
۲
۱
Colon de Santa Fe
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Copa Gaucho
Aimore
۰
۲
Gremio B
Finished
۰۲:۳۰
  India Delhi League Women
Eves SC (W)
۰
۴
Royal Rangers FC (W)
Finished
۱۱:۱۵
  India Super Division Bangalore
Rebels FC
۱
۱
MEG
Finished
۱۲:۰۰
Bangalore Eagles
۱
۱
ASC And Center FC
Finished
۱۴:۰۰
  Thailand Thai League 1
Police Tero FC
-
-
Port F.C.
Finished
۱۵:۰۰
  Albania Cup
KF Partizani Tirana
۰
۰
KF Oriku
Finished
۱۶:۳۰
KS Burreli
۲
۱
Tomori Berat
Finished
۱۶:۳۰
KS Lushnja
۲
۰
Terbuni Puke
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
CA Serranense U20
۰
۶
Atletico Mineiro U20
Finished
۱۶:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
Parnu JK Vaprus (W)
۱
۱
JK Tammeka Tartu (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Saku Sporting (W)
۳
۰
Polva FC Lootos (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
1. SC Feucht
۰
۰
DJK Gebenbach
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
FC Hanau 93
۰
۰
Bayern Alzenau
inprogress
۲۰:۳۰
TSV Steinbach II
۰
۰
SC Waldgirmes
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
Neckarsulm Sport Union
۰
۰
Offenburger FV
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
MSV Düsseldorf
-
-
SF Hamborn 07
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید