0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Czech Republic Pro League
Matej Perny
۰
۳
Zdenek Bron
Finished
۰۵:۰۰
Zdenek Bron
۲
۳
Jiri Hyrsl
Finished
۰۶:۰۰
Michal Zahradka
۱
۳
Alesh Bayer
Finished
۱۱:۰۰
Josef Medek
۳
۰
Zdenek Bilek
Finished
۱۴:۳۰
Martin Sobisek
۳
۲
Marcel Pikous
Finished
۰۰:۰۰
Radim Pavelka
۱
۳
Jan Jablonovsky
Finished
۰۴:۰۰
Jaroslav Strnad 1964
۳
۰
Zdenek Bron
Finished
۰۴:۰۰
Jiri Hyrsl
۰
۳
Jan Zalesky
Finished
۰۴:۳۰
Jakub Vrabec
۲
۳
Jan Jablonovsky
Finished
۰۵:۰۰
Jan Zalesky
۳
۲
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۰۵:۳۰
Jan Jablonovsky
۳
۲
Daniel Kouble
Finished
۰۶:۰۰
Dominik Muller
-
-
Dalibor Kolek
Finished
۱۰:۳۰
Zbynek Pagac
-
-
Adolf Huttl
Finished
۱۱:۰۰
Dominik Lengal
۳
۱
Jan Volhejn
Finished
۱۱:۰۰
Miroslav Adamec
۲
۳
Vaclav Hruska Snr
Finished
۱۱:۰۰
Jiri Babinek
۳
۰
Dominik Lengal
Finished
۱۱:۳۰
Vaclav Nohejl
۳
۱
Miroslav Adamec
Finished
۱۱:۳۰
Dalibor Kolek
-
-
Zbynek Pagac
Finished
۱۱:۳۰
Vaclav Hruska Snr
۱
۳
Petr Sudek
Finished
۱۲:۰۰
Martin Mastera
۲
۳
Dominik Lengal
Finished
۱۲:۳۰
Vaclav Hruska Jr
۲
۳
Lukas Jindrak
Finished
۱۵:۰۰
Petr Svoboda
۱
۳
Jan Kabelka
Finished
۰۰:۰۰
Milan Regner
۰
۳
Daniel Kouble
Finished
۰۰:۰۰
Jan Kabelka
-
-
Miroslav Malek
Finished
۰۰:۳۰
Daniel Kouble
۲
۳
Matej Vogel
Finished
۰۰:۳۰
Marcel Pikous
۳
۰
Vladislav Hampejs
Finished
۰۰:۳۰
Filip Valek
-
-
Kamil Kleprlik
Finished
۰۰:۳۰
Jan Vaclavek
۳
۱
Petr Svoboda
Finished
۰۱:۰۰
Ondrej Svacha
۲
۳
Martin Sobisek
Finished
۰۱:۰۰
Josef Grill
۳
۱
Milan Regner
Finished
۰۱:۰۰
Josef Grill
-
-
Milan Regner
Finished
۰۱:۳۰
Matej Vogel
۳
۰
Daniel Kouble
Finished
۰۲:۰۰
Marcel Pikous
۳
۱
Martin Sobisek
Finished
۰۲:۰۰
Miroslav Malek
-
-
Jan Kabelka
Finished
۰۲:۰۰
Jiri Skalicky
-
-
Filip Valek
Finished
۰۲:۰۰
Jaroslav Strnad 1964
۳
۱
Matej Perny
Finished
۰۲:۳۰
Radim Pavelka
۳
۲
Jakub Vrabec
Finished
۰۲:۳۰
Jan Jablonovsky
-
-
Gabriel Vaclav Senior
Finished
۰۳:۰۰
Zdenek Bron
۰
۳
Jan Zalesky
Finished
۰۳:۰۰
Jakub Vrabec
۱
۳
Daniel Kouble
Finished
۰۳:۳۰
Matej Perny
۳
۱
Jiri Hyrsl
Finished
۰۳:۳۰
Daniel Kouble
-
-
Gabriel Vaclav Senior
Finished
۰۴:۳۰
Gabriel Vaclav Senior
-
-
Radim Pavelka
Finished
۰۵:۳۰
Jan Zalesky
۳
۱
Matej Perny
Finished
۰۶:۳۰
Gabriel Vaclav Senior
-
-
Jakub Vrabec
Finished
۰۶:۳۰
Jiri Hyrsl
۳
۰
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۰۷:۰۰
Daniel Kouble
۳
۰
Radim Pavelka
Finished
۰۷:۰۰
Jiri Hyrsl
۳
۲
Zdenek Bron
Finished
۰۷:۳۰
Daniel Kouble
۱
۳
Jakub Vrabec
Finished
۰۷:۳۰
Jan Zalesky
۳
۰
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۰۸:۰۰
Jan Jablonovsky
-
-
Gabriel Vaclav Senior
Finished
۰۸:۰۰
Petr Sudek
۳
۰
Vaclav Nohejl
Finished
۱۰:۳۰
Martin Mastera
-
-
Jiri Babinek
Finished
۱۰:۳۰
Jaroslav Vanek
۲
۳
Jiri Louda
Finished
۱۰:۳۰
Adolf Huttl
۲
۳
Dominik Muller
Finished
۱۲:۰۰
Jiri Louda
۳
۱
Michal Zahradka
Finished
۱۲:۰۰
Jan Volhejn
۲
۳
Martin Mastera
Finished
۱۲:۰۰
Michal Zahradka
۳
۰
Jaroslav Vanek
Finished
۱۲:۳۰
Petr Sudek
۳
۲
Miroslav Adamec
Finished
۱۲:۳۰
Dominik Muller
-
-
Zbynek Pagac
Finished
۱۲:۳۰
Vaclav Nohejl
۲
۳
Vaclav Hruska Snr
Finished
۱۳:۰۰
Dalibor Kolek
۳
۱
Adolf Huttl
Finished
۱۳:۰۰
Jiri Babinek
۳
۲
Jan Volhejn
Finished
۱۳:۰۰
Alesh Bayer
۰
۳
Jiri Louda
Finished
۱۳:۰۰
Josef Koutnik
۳
۱
Jan Lovl
Finished
۱۴:۳۰
Petr Zaricky
-
-
Karel Baros
Finished
۱۴:۳۰
Hejduk Alexander
۳
۰
Vlastimil Svatos
Finished
۱۴:۳۰
Jaroslav Kasan
۳
۲
Ladislav Krsek
Finished
۱۵:۰۰
Dalimil Machander
-
-
Pavel Bajtek
Finished
۱۵:۰۰
Adolf Sejstl
-
-
Jan Manhal Jr
Finished
۱۵:۰۰
Vlastimil Svatos
۳
۰
Jaroslav Kasan
Finished
۱۵:۳۰
Zdenek Bilek
۱
۳
Vaclav Hruska Jr
Finished
۱۵:۳۰
Karel Baros
-
-
Dalimil Machander
Finished
۱۵:۳۰
Jan Lovl
-
-
Adolf Sejstl
Finished
۱۵:۳۰
Ladislav Krsek
۰
۲
Hejduk Alexander
inprogress
۱۶:۰۰
Lukas Jindrak
۱
۰
Josef Medek
inprogress
۱۶:۰۰
Jan Manhal Jr
۰
۰
Josef Koutnik
inprogress
۱۶:۰۰
Pavel Bajtek
-
-
Petr Zaricky
inprogress
۱۶:۰۰
  World TT-CUP
Martin Sulc
۳
۱
Martin Kocvara
Finished
۱۱:۲۰
Ondrej Fiklik
۲
۰
Adam Khalaila
inprogress
۱۵:۵۰
Martin Boltik
۳
۰
Radek Libovicky
Finished
۰۰:۲۰
Zdrobylko Bohdan
۱
۳
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۰:۲۵
Marek Teiml
۱
۳
Radek Stindl
Finished
۰۰:۵۰
Martin Boltik
۳
۲
Marek Teiml
Finished
۰۱:۲۰
Vitalii Klimov
۳
۲
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۱:۲۵
Volodymyr Tuchkevych
۱
۳
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۲:۵۵
Vitalii Klimov
۳
۰
Volodymyr Tuchkevych
Finished
۰۳:۲۵
Zdrobylko Bohdan
۲
۳
Roman Vashchuk
Finished
۰۳:۵۵
Vitalii Klimov
۳
۲
Zdrobylko Bohdan
Finished
۰۴:۲۵
Roman Vashchuk
۲
۳
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۴:۵۵
Roman Vashchuk
۳
۲
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۵:۵۵
Ivan May
۱
۳
Evgeniy Pismenny
Finished
۰۹:۲۰
Maksym Kolos
۲
۳
Dmitriy Baystryuchenko
Finished
۰۹:۲۵
Alexey Krutko
۱
۳
Sergey Gogenko
Finished
۰۹:۵۰
Kozyr Ivan
۳
۱
Vladislav Ivanchatenko
Finished
۰۹:۵۵
Davyd Symonchuk
۱
۳
Andrii Baklykov
Finished
۱۰:۰۵
Meelis Apsolon
۲
۳
Valerii Ignatev
Finished
۱۰:۱۵
Oleksandr Dziabura
۳
۰
Dmitriy Krishtal
Finished
۱۰:۲۵
Dmitriy Dubrovin
۳
۲
Yuri Sandulenko
Finished
۱۰:۲۵
Molochko Anton
۳
۱
Volodymyr Plishylo
Finished
۱۰:۳۵
Anton Myrza
۳
۲
Oleksii Romaniv
Finished
۱۰:۴۰
Heldur Nermann
۱
۳
Meelis Apsolon
Finished
۱۰:۴۵
Ivan May
۱
۳
Sergey Gogenko
Finished
۱۰:۵۰
Martin Kocvara
۳
۰
Petr Novotny
Finished
۱۰:۵۰
Maksym Kolos
۱
۳
Vladislav Ivanchatenko
Finished
۱۰:۵۵
Oleksandr Zhukovskyi
۳
۲
Mykola Lytvynenko
Finished
۱۱:۰۰
Kovalchuk Nazarii
۰
۳
Andrii Baklykov
Finished
۱۱:۰۵
Igor Piskorsky
۰
۳
Yurii Parahailo
Finished
۱۱:۱۰
Martin Printsmann
۰
۳
Valerii Ignatev
Finished
۱۱:۱۵
Serhii Boiko
۰
۳
Evgeniy Pismenny
Finished
۱۱:۲۰
Dmitriy Krishtal
۰
۳
Dmitriy Baystryuchenko
Finished
۱۱:۲۵
Yurii Teteria
۳
۱
Sergey Filatov
Finished
۱۱:۳۵
Davyd Symonchuk
۰
۳
Molochko Anton
Finished
۱۱:۳۵
Roman Pinchuk
۱
۳
Oleksii Romaniv
Finished
۱۱:۴۰
Martin Printsmann
۰
۳
Meelis Apsolon
Finished
۱۱:۴۵
Alexey Krutko
۰
۳
Oleksandr Didukh
Finished
۱۱:۵۰
David Jicha
۳
۰
Petr Novotny
Finished
۱۱:۵۰
Kozyr Ivan
۳
۱
Oleksandr Dziabura
Finished
۱۱:۵۵
Kovalchuk Nazarii
۳
۰
Volodymyr Plishylo
Finished
۱۲:۰۵
Dmitriy Dubrovin
۳
۲
Mykola Lytvynenko
Finished
۱۲:۱۰
Anton Myrza
۲
۳
Igor Piskorsky
Finished
۱۲:۱۰
Jose Ramon Aracil
۰
۳
Juan Pedro Sanchez
Finished
۱۲:۱۰
Heldur Nermann
۱
۳
Valerii Ignatev
Finished
۱۲:۱۵
Ivan May
۱
۳
Serhii Boiko
Finished
۱۲:۲۰
David Jicha
۳
۲
Martin Kocvara
Finished
۱۲:۲۰
Maksym Kolos
۳
۲
Dmitriy Krishtal
Finished
۱۲:۲۵
Molochko Anton
۰
۳
Andrii Baklykov
Finished
۱۲:۳۵
Roman Pinchuk
۳
۲
Yurii Parahailo
Finished
۱۲:۴۰
Sergey Filatov
۳
۰
Yuri Sandulenko
Finished
۱۲:۴۵
Martin Printsmann
۰
۳
Heldur Nermann
Finished
۱۲:۴۵
Martin Sulc
۳
۰
Petr Novotny
Finished
۱۲:۵۰
Oleksandr Didukh
۲
۳
Sergey Gogenko
Finished
۱۲:۵۰
Oleksandr Dziabura
۳
۰
Vladislav Ivanchatenko
Finished
۱۲:۵۵
Kovalchuk Nazarii
۱
۳
Molochko Anton
Finished
۱۳:۰۵
Igor Piskorsky
۳
۱
Oleksii Romaniv
Finished
۱۳:۱۰
David Jicha
۲
۳
Martin Sulc
Finished
۱۳:۲۰
Oleksandr Zhukovskyi
۲
۳
Yurii Teteria
Finished
۱۳:۲۰
Alexey Krutko
۲
۳
Evgeniy Pismenny
Finished
۱۳:۲۰
Kozyr Ivan
۳
۱
Dmitriy Baystryuchenko
Finished
۱۳:۲۵
Davyd Symonchuk
۰
۳
Volodymyr Plishylo
Finished
۱۳:۳۵
Roman Pinchuk
۳
۱
Igor Piskorsky
Finished
۱۳:۴۰
Ivan May
۲
۳
Oleksandr Didukh
Finished
۱۳:۵۰
Maksym Kolos
۲
۳
Oleksandr Dziabura
Finished
۱۳:۵۵
Dmitriy Dubrovin
۳
۰
Sergey Filatov
Finished
۱۳:۵۵
Kovalchuk Nazarii
۳
۱
Davyd Symonchuk
Finished
۱۴:۰۵
Anton Myrza
۳
۱
Yurii Parahailo
Finished
۱۴:۱۰
Alexey Krutko
۳
۲
Serhii Boiko
Finished
۱۴:۲۰
Kozyr Ivan
۱
۳
Dmitriy Krishtal
Finished
۱۴:۲۵
Yurii Teteria
۳
۱
Mykola Lytvynenko
Finished
۱۴:۳۰
Volodymyr Plishylo
۰
۳
Andrii Baklykov
Finished
۱۴:۳۵
Roman Pinchuk
۲
۳
Anton Myrza
Finished
۱۴:۴۰
Vladyslav Rybachok
۳
۰
Dmitri Kuznetsov
Finished
۱۴:۴۵
Marat Filip
۳
۲
Adam Khalaila
Finished
۱۴:۵۰
Sergey Gogenko
۱
۳
Evgeniy Pismenny
Finished
۱۴:۵۰
Vladislav Ivanchatenko
۰
۳
Dmitriy Baystryuchenko
Finished
۱۴:۵۵
Oleksandr Zhukovskyi
۳
۰
Yuri Sandulenko
Finished
۱۵:۰۵
Kovalchuk Nazarii
۲
۳
Volodymyr Plishylo
Finished
۱۵:۰۵
Anton Kukeste
۰
۳
Vladyslav Rybachok
Finished
۱۵:۱۵
Ivan May
۳
۱
Alexey Krutko
Finished
۱۵:۲۰
Martin Dolezal
۳
۲
Marat Filip
Finished
۱۵:۲۰
Maksym Kolos
۰
۳
Kozyr Ivan
Finished
۱۵:۲۵
Dmitriy Dubrovin
۱
۳
Yurii Teteria
Finished
۱۵:۴۰
Edvinas Tamashauskas
۱
۳
Dmitri Kuznetsov
Finished
۱۵:۴۵
Oleksandr Didukh
۳
۱
Evgeniy Pismenny
Finished
۱۵:۵۰
Oleksandr Dziabura
۲
۰
Dmitriy Baystryuchenko
inprogress
۱۵:۵۵
Dmitry Zenyuk
۰
۰
Nazarii Haievyi
inprogress
۱۶:۰۵
  Czech Republic TT Star Series
Daniel Kosiba
۲
۳
Jakub Seibert
Finished
۱۱:۴۰
  Ukraine Ukraine Win Cup
Vitaliy Khamurda
۱
۳
Ruslan Lazebny
Finished
۰۰:۰۰
Artem Maksimenko
۳
۲
Konstantyn Kirsanov
Finished
۰۰:۰۰
Vitaliy Khamurda
۱
۳
Vyacheslav Kovalenko
Finished
۰۱:۰۰
Artem Maksimenko
۰
۳
Anton Yolkin
Finished
۰۱:۳۰
Ruslan Lazebny
۲
۳
Vyacheslav Kovalenko
Finished
۰۲:۰۰
Anton Yolkin
۱
۳
Konstantyn Kirsanov
Finished
۰۲:۰۰
Vyacheslav Kovalenko
۳
۱
Rodion Pirveli
Finished
۰۲:۳۰
Artem Maksimenko
۳
۱
Evgeny Krivorotyko
Finished
۰۲:۳۰
Yan Krol
۰
۳
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۳:۰۰
Vyacheslav Kovalenko
۳
۱
Vitaliy Khamurda
Finished
۰۴:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۱
۳
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۴:۳۰
Vyacheslav Kovalenko
۳
۰
Ruslan Lazebny
Finished
۰۵:۰۰
Dmitriy Batyuk
۳
۱
Yan Krol
Finished
۰۶:۰۰
Dmitriy Batyuk
۱
۳
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۷:۳۰
Sergey Korobeinik
۰
۳
Dmitriy Derevinskiy
Finished
۰۹:۰۰
Viktor Sharpay
۳
۰
Alexander Pogonov
Finished
۰۹:۰۰
Oleg Andreev
۳
۱
Oleksandr Liushnia
Finished
۰۹:۳۰
Sergey Ermoshin
۲
۳
Mukha Taras
Finished
۰۹:۳۰
Viktor Sharpay
۰
۳
Mukha Taras
Finished
۱۰:۰۰
Sergey Korobeinik
۲
۳
Oleksandr Liushnia
Finished
۱۰:۰۰
Sergey Ermoshin
۳
۱
Alexander Pogonov
Finished
۱۰:۳۰
Oleg Andreev
۰
۳
Dmitriy Derevinskiy
Finished
۱۰:۳۰
Mukha Taras
۳
۱
Alexander Pogonov
Finished
۱۱:۳۰
Oleksandr Liushnia
۳
۱
Dmitriy Derevinskiy
Finished
۱۱:۳۰
Dmitriy Derevinskiy
۳
۱
Sergey Korobeinik
Finished
۱۲:۰۰
Alexander Pogonov
۲
۳
Viktor Sharpay
Finished
۱۲:۰۰
Oleksandr Liushnia
۳
۱
Oleg Andreev
Finished
۱۲:۳۰
Mukha Taras
۱
۳
Sergey Ermoshin
Finished
۱۲:۳۰
Oleksandr Liushnia
۲
۳
Sergey Korobeinik
Finished
۱۳:۰۰
Mukha Taras
۳
۱
Viktor Sharpay
Finished
۱۳:۰۰
Alexander Pogonov
۳
۲
Sergey Ermoshin
Finished
۱۳:۳۰
Oleg Andreev
۳
۱
Sergey Korobeinik
Finished
۱۴:۰۰
Dmitriy Derevinskiy
۰
۳
Oleksandr Liushnia
Finished
۱۴:۳۰
Alexander Pogonov
۰
۳
Mukha Taras
Finished
۱۴:۳۰
Eduard Rubtsov
۲
۳
Evgeny Krivorotyko
Finished
۱۵:۰۰
Konstantyn Kirsanov
۰
۳
Artem Maksimenko
Finished
۱۵:۳۰
Eduard Rubtsov
۰
۲
Artem Maksimenko
inprogress
۱۶:۰۰
Rodion Pirveli
۰
۱
Vyacheslav Kovalenko
inprogress
۱۶:۰۰
  Europe TT Elite Series
Tomasz Kotowski
۳
۰
Jan Zandecki
Finished
۰۰:۰۰
Karol Wisniewski
۳
۱
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۰:۱۵
Utylski Rafal
۳
۰
Jakub Glanowski
Finished
۰۰:۳۰
Piotr Strus
۰
۳
Jakub Maslowski
Finished
۰۰:۴۵
Arkadiusz Mugowski
۱
۳
Jakub Maslowski
Finished
۰۱:۴۵
Damian Wojdyla
۳
۲
Jakub Glanowski
Finished
۰۲:۰۰
Karol Wisniewski
۰
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۲:۱۵
Piotr Strus
۱
۳
Mateusz Misiak
Finished
۰۲:۴۵
Michal Krzyzanowski
۱
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۳:۰۰
Arkadiusz Mugowski
۳
۰
Szymon Radlo
Finished
۰۳:۱۵
Karol Wisniewski
۳
۲
Piotr Strus
Finished
۰۳:۴۵
Marcin Jadczyk
۳
۰
Jakub Glanowski
Finished
۰۴:۰۰
Mateusz Misiak
۱
۳
Jakub Maslowski
Finished
۰۴:۱۵
Michal Krzyzanowski
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۴:۳۰
Arkadiusz Mugowski
۳
۱
Piotr Strus
Finished
۰۴:۴۵
Szymon Radlo
۲
۳
Jakub Maslowski
Finished
۰۵:۱۵
Damian Wojdyla
۳
۲
Michal Krzyzanowski
Finished
۰۵:۳۰
Karol Wisniewski
۰
۳
Mateusz Misiak
Finished
۰۵:۴۵
Marcin Jadczyk
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۶:۰۰
Damian Wojdyla
۱
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۷:۰۰
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Jakub Glanowski
Finished
۰۷:۳۰
Michal Krzyzanowski
۳
۰
Jakub Glanowski
Finished
۰۸:۳۰
Damian Wojdyla
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۹:۰۰
Jakub Kosowski
۱
۳
Adrian Wiecek
Finished
۱۰:۰۰
Jakub Kosowski
۳
۰
Jan Zandecki
Finished
۱۱:۳۰
Jan Zandecki
۲
۳
Adrian Wiecek
Finished
۱۳:۰۰
Jakub Kosowski
۱
۳
Tomasz Kotowski
Finished
۱۳:۳۰
Jan Zandecki
۰
۳
Tomasz Kotowski
Finished
۱۴:۳۰
  Armenia Armenia ITT CUP
Davit Mirzoyan
۲
۳
Andranik Sahakyan
Finished
۰۰:۱۰
  Russia Liga Pro
Ivan Soldatov
۱
۳
Denis Sayanov
Finished
۰۰:۱۵
Alexander Chencov
۳
۱
Alexey Slashchilin
Finished
۰۰:۱۵
Stashkovsky Gleb
۱
۳
Aleksandr Ivanovich Frolov
Finished
۰۰:۴۵
Ivan Moshkov
۱
۳
Denys Lebedev
Finished
۰۰:۴۵
Oleg Kutuzov
۳
۲
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۱:۰۰
Vladislav Chakhur
۳
۲
Girevenkov Alik
Finished
۰۱:۱۵
Dmitry Bakalin
۱
۳
Dmitry Tikhnenko
Finished
۰۱:۳۰
Ivan Pandur
۲
۳
Evgeny Makarenkov
Finished
۰۱:۴۵
Alexander Serebrennikov
۱
۳
Denis Sayanov
Finished
۰۱:۴۵
Girevenkov Alik
۳
۰
Andrey Zolotov
Finished
۰۲:۱۵
Oleg Kutuzov
۳
۲
Dmitry Bakalin
Finished
۰۲:۳۰
Vladislav Chakhur
۳
۲
Alexander Serebrennikov
Finished
۰۲:۴۵
Andrey Zolotov
۲
۳
Denis Sayanov
Finished
۰۳:۱۵
Evgeniy Ilyukhin
۳
۲
Dmitry Bakalin
Finished
۰۳:۳۰
Vladimir Staroverov
۳
۲
Ivan Pandur
Finished
۰۳:۴۵
Girevenkov Alik
۳
۰
Alexander Serebrennikov
Finished
۰۳:۴۵
Dmitry Tikhnenko
۳
۲
Oleg Kutuzov
Finished
۰۴:۰۰
Denis Sayanov
۳
۱
Vladislav Chakhur
Finished
۰۴:۱۵
Alexander Serebrennikov
۳
۱
Andrey Zolotov
Finished
۰۴:۴۵
Dmitry Tikhnenko
۳
۰
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۵:۰۰
Denis Sayanov
۱
۳
Girevenkov Alik
Finished
۰۵:۱۵
Evgeny Makarenkov
۲
۳
Vladimir Staroverov
Finished
۰۵:۱۵
Andrey Zolotov
۰
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۰۵:۴۵
Dmitry Tunitsin
۳
۱
Alexander Klavdenkov
Finished
۰۹:۱۵
Vladimir Ippolitov
۳
۰
Mikhail Smirnov
Finished
۰۹:۳۰
Mikhail Smirnov
۲
۳
Andrey Doncenko
Finished
۱۰:۳۰
Eduard Golovachev
۰
۳
Dmitry Tunitsin
Finished
۱۰:۴۵
Aleksandr Merezhko
۳
۱
Savinsky Aleksandr
Finished
۱۰:۴۵
Andrey Doncenko
۳
۲
Vladimir Ippolitov
Finished
۱۱:۰۰
Savinsky Aleksandr
۳
۲
Robert Agababyan
Finished
۱۱:۱۵
Maksim Sorokin
۳
۲
Aleksandr Merezhko
Finished
۱۱:۴۵
Alexander Klavdenkov
۳
۱
Eduard Golovachev
Finished
۱۱:۴۵
Andrey Doncenko
۱
۳
Vladimir Ippolitov
Finished
۱۲:۳۰
Andrey Zolotov
۳
۲
Aleksandr Kozlov
Finished
۱۳:۱۵
Alexey Innazarov
۳
۰
Pavel Pinkovsky
Finished
۱۳:۱۵
Anton Sirotkin
۳
۲
Mikhail Aleksandrovskiy
Finished
۱۳:۴۵
Aleksandr Kozlov
۳
۰
Anton Sirotkin
Finished
۱۴:۱۵
Shirshov Alexander
۲
۳
Alexey Innazarov
Finished
۱۴:۴۵
Mikhail Aleksandrovskiy
۳
۲
Andrey Zolotov
Finished
۱۴:۴۵
Andrey Zolotov
۳
۰
Anton Sirotkin
Finished
۱۵:۱۵
Pavel Pinkovsky
۰
۳
Shirshov Alexander
Finished
۱۵:۲۷
Aleksandr Kozlov
۲
۱
Mikhail Aleksandrovskiy
inprogress
۱۵:۴۵
Alexey Innazarov
۰
۱
Shirshov Alexander
inprogress
۱۵:۴۵
  Europe European Championships Mixed Doubles
Giardi F./Biogradlic D.
۰
۳
Alexandrov T./Trifonova P.
Finished
۱۲:۳۰
Navickas I./Riliskyte E.
۰
۳
Yiangou M./Meletie F.
Finished
۱۲:۳۰
Froseth M./Toftaker M.
۰
۳
Konstantinopoulos K./Terpou E.
Finished
۱۲:۳۰
Konstantinopoulos G./Toliou A.
۳
۱
Kirichenko A./Naumi A.
Finished
۱۲:۳۰
Kogans D./Betz R.
۱
۳
Smirnov A./Hanson R.
Finished
۱۲:۳۰
Ursu V./Chiriacova A.
۳
۰
Bogdanova B./Reinholds A.
Finished
۱۲:۳۰
Mongiusti M./Santos P.
۰
۳
Mladenovic L./Ni X.
Finished
۱۳:۰۵
Karabaxhak F./Zeqiri L.
۱
۳
Nielsen I./Musajeva S.
Finished
۱۳:۰۵
Tauber M./Degraef M.
۱
۳
Caballero C./Zhang X.
Finished
۱۳:۰۵
Libene T./Avameri A.
۳
۰
Mladenovski F./Uce A.
Finished
۱۳:۰۵
Pryshchepa Y./Bilenko T.
۳
۰
Stoll L./Men S.
Finished
۱۳:۰۵
Zeimys K./Riliskyte K.
۰
۳
Krastev P./Yovkova M.
Finished
۱۳:۰۵
Gutic E./Mesetovic H.
۱
۳
Andersen M./Matos I.
Finished
۱۳:۰۵
  Europe European Championships Women Doubles
Bogdanova B./Jankauskiene E.
۲
۳
Munne M./Rodriguez A.
Finished
۱۴:۰۰
  Europe European Championship Doubles
Froseth M./Reinholds A.
۱
۳
Radovic F./Radulovic F.
Finished
۱۴:۳۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید