0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  England Premier League
Aston Villa
۰
۰
Everton
inprogress
۱۶:۰۰
  Japan J League
Kawasaki Frontale
-
-
Kyoto Purple Sanga
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Yokohama F Marinos
-
-
Shonan Bellmare
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Consadole Sapporo
۰
۲
Vissel Kobe
Finished
۰۹:۳۰
FC Tokyo
-
-
Cerezo Osaka
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Jubilo Iwata
۰
۶
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۴:۰۰
  Brazil Serie B
Vila Nova GO
۰
۰
Londrina EC
Finished
۰۲:۳۰
Brusque
۲
۱
AA Ponte Preta
inprogress
۰۵:۰۰
EC Bahia
۲
۰
Ituano SP
Finished
۰۵:۰۰
  Venezuela Primera Division
Portuguesa FC
۰
۰
Deportivo Lara
Finished
۰۱:۳۰
Metropolitanos FC
۲
۰
Estudiantes de Mérida
Finished
۰۳:۴۵
  Argentina Liga Profesional
Atletico Huracan
۴
۱
Sarmiento
Finished
۰۲:۳۰
Platense
۳
۱
Banfield
Finished
۰۲:۳۰
Patronato
۳
۲
San Lorenzo
Finished
۰۵:۰۰
  Colombia Primera A
Atletico Bucaramanga
۱
۰
Union Magdalena Santa Marta
Finished
۰۵:۱۰
  Australia NPL South Australia
Adelaide City
۶
۰
Adelaide Olympic
Finished
۱۰:۰۰
North Eastern Metro Stars
۲
۱
South Adelaide
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide United Youth
۴
۱
West Torrens Birkalla
Finished
۱۰:۰۰
Sturt Lions
۱
۰
White City Woodville
Finished
۱۰:۰۰
Croydon Kings
۱
۰
Adelaide Comets
Finished
۱۰:۰۰
Cumberland United
۱
۲
Campbelltown City
Finished
۱۰:۰۰
  Republic of Korea K-League 2
Bucheon FC 1995
۰
۰
Seoul E-Land FC
inprogress
۱۵:۳۰
Ansan Greeners
۰
۰
Gwangju FC
inprogress
۱۵:۳۰
Jeonnam Dragons
۲
۲
FC Anyang
Finished
۱۳:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Incheon United FC
۲
۱
Jeonbuk Hyundai Motors FC
inprogress
۱۵:۰۰
Ulsan Hyundai Horang-i
۴
۰
Daegu FC
Finished
۱۳:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
KSV Holstein Kiel
۱
۰
TSV Eintracht Braunschweig
inprogress
۱۵:۳۰
Arminia Bielefeld
۰
۱
Hamburger SV
inprogress
۱۵:۳۰
Karlsruher SC
۱
۱
SV 1916 Sandhausen
inprogress
۱۵:۳۰
  Japan J2 League
Vegalta Sendai
۲
۳
Omiya Ardija
inprogress
۱۴:۳۰
Grulla Morioka
۰
۱
Blaublitz Akita
Finished
۱۳:۳۰
V-Varen Nagasaki
۲
۲
F.C. Ryukyu
inprogress
۱۴:۳۰
Yokohama FC
-
-
ThespaKusatsu Gunma
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Ventforet Kofu
۲
۲
Roasso Kumamoto
Finished
۱۳:۳۰
Fagiano Okayama
۳
۲
Renofa Yamaguchi
inprogress
۱۴:۳۰
Montedio Yamagata
۳
۱
Zweigen Kanazawa
inprogress
۱۴:۳۰
Mito HollyHock
-
-
Tokyo Verdy 1969
Cancelled
۱۳:۳۰
  Iceland 2. Deild
Throttur Reykjavik
۳
۲
Magni
Finished
۰۰:۰۰
  Uruguay Primera Division Clausura
Plaza Colonia
۲
۰
Cerro Largo FC
Finished
۰۲:۳۰
  Canada Canadian Premier League
Cavalry FC
۲
۱
Forge FC
Finished
۰۵:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Atletico de Rafaela
۱
۲
CA Estudiantes Caseros
Finished
۰۲:۰۵
  United States NWSL
Houston Dash (W)
۰
۰
Racing Louisville FC (W)
Finished
۰۵:۰۰
  United States USL Championship
Orange County SC
۲
۱
Phoenix Rising
Finished
۰۶:۳۰
New York Red Bulls II
۱
۳
Charleston Battery
Finished
۰۳:۳۰
Colorado Springs Switchbacks FC
۴
۴
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۵:۳۰
  Republic of Korea K3 - League
Pocheon Citizens FC
۰
۱
Gyeongju Korea H&N Power
Finished
۱۲:۳۰
Paju Citizen FC
۱
۱
Busan Transport Corp
inprogress
۱۴:۳۰
Gimhae City
۱
۰
Daejeon Korail
inprogress
۱۴:۳۰
Dangjin Citizen FC
۱
۲
Hwaseong FC
inprogress
۱۴:۳۰
  Australia NPL Victoria
South Melbourne FC
۱
۰
Dandenong City
Finished
۱۲:۱۵
Hume City
۲
۱
Dandenong Thunder SC
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
Bahia (W)
۱
۱
Minas Icesp DF (W)
Finished
۰۱:۰۰
  Mexico U20 Championship
Tijuana U20
۳
۴
Puebla U20
Finished
۰۳:۱۵
  Ecuador Serie A
Mushuc Runa
۱
۱
Orense SC
Finished
۰۴:۳۰
  Mexico LIGA MX
Necaxa
۱
۲
CF Rayados de Monterrey
Finished
۰۶:۳۰
Club Tijuana Xoloitzcuintles
۳
۳
Puebla
Finished
۰۶:۳۵
  Norway 3. Division avd. 1
FK Fyllingsdalen
۵
۴
Grei
inprogress
۱۴:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Broadmeadow Magic
۲
۳
Maitland
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Victoria 2
Werribee City
۰
۱
Northcote City
Finished
۰۹:۳۰
North Geelong Warriors
۳
۰
Bulleen Lions
Finished
۰۹:۳۰
Brunswick City
۱
۲
Langwarrin SC
Finished
۰۹:۳۰
Kingston City
۱
۱
Goulburn Valley Suns
Finished
۱۰:۳۰
Manningham United Blues
۱
۲
Brunswick Juventus
Finished
۰۹:۳۰
  Myanmar National League
Shan United FC
۱
۰
Ayeyawady United
Finished
۱۳:۰۰
  China Super League
Henan Jianye
۰
۱
Meizhou Hakka
inprogress
۱۵:۳۰
Guangzhou City
۰
۴
Wuhan Yangtze River
inprogress
۱۶:۰۰
  World Friendly Club Matches
Cadiz B
۱
۲
Sanluqueno
Finished
۱۲:۰۰
CD Numancia
۱
۰
San Sebastian De Los Reyes
Finished
۱۴:۰۰
Osasuna B
۱
۳
Real Sociedad B
Finished
۱۴:۰۰
Mar Menor
۰
۲
La Union CF
Finished
۱۲:۰۰
Utebo
۳
۰
Ebro
Finished
۱۳:۰۰
Barakaldo
۳
۰
Arenas Club de Getxo
Finished
۱۳:۳۰
Real Valladolid B
۴
۲
Rayo Majadahonda
Finished
۱۳:۳۰
FC Kolin
۶
۰
Banik Sous
Finished
۱۳:۰۰
Fafe
۳
۳
Vilavelhense FC
Finished
۱۳:۳۰
Mostoles CF
۲
۱
Real Avila
inprogress
۱۴:۰۰
SD Amorebieta
۰
۱
Athletic Bilbao B
Finished
۱۴:۰۰
Albinoleffe
۰
۰
ASD Villa D'Alme
inprogress
۲۰:۳۰
  Vietnam V-League
Becamex Binh Duong FC
۲
۱
Sai Gon FC
inprogress
۱۴:۳۰
Nam Dinh
۰
۰
Song Lam Nghe An
inprogress
۱۵:۳۰
  Australia NPL Victoria U21
Green Gully U21
۲
۱
Eastern Lions SC U21
Finished
۰۹:۳۰
Hume City U21
۳
۱
Dandenong Thunder U21
Finished
۱۰:۳۰
Melbourne Knights U21
۰
۱
Altona Magic U21
Finished
۰۹:۳۰
South Melbourne U21
۷
۰
Dandenong City SC U21
inprogress
۱۴:۳۰
  Australia Football Queensland Premier League
Caboolture
۵
۵
Magpies Crusaders United
Finished
۱۲:۳۰
Ipswich Knights
۱
۴
Brisbane Strikers
Finished
۱۲:۳۰
Rochedale Rovers
۱
۰
Sunshine Coast Fire
Finished
۱۲:۳۰
Redlands United
۲
۱
Western Pride
Finished
۱۲:۳۰
SWQ Thunder
۰
۰
Mitchelton FC
inprogress
۱۲:۳۰
  Estonia Meistriliiga
Tallinna JK Legion
۰
۰
JK Nomme Kalju
inprogress
۱۶:۰۰
  England Championship
Cardiff City FC
۱
۰
Birmingham City FC
inprogress
۱۶:۰۰
  Sweden Division 1 Sodra
Lunds BK
۰
۰
Tvaakers IF
inprogress
۱۵:۳۰
  Germany Bundesliga U19
FSV Mainz 05 U19
۳
۰
TSG Hoffenheim U19
inprogress
۱۴:۳۰
Hertha BSC Berlin U19
۴
۰
RB Leipzig U19
inprogress
۱۴:۳۰
VfL Wolfsburg U19
۱
۰
Hannover 96 U19
inprogress
۱۵:۳۰
Rot Weiss Essen U19
۱
۱
Borussia Monchengladbach U19
Finished
۱۳:۳۰
Viktoria Koln U19
۰
۲
VfL Bochum U19
Finished
۱۳:۳۰
SC Freiburg U19
۱
۱
Unterhaching U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Ingolstadt 04 U19
۰
۲
VfB Stuttgart U19
Finished
۱۳:۳۰
1. FC Heidenheim U19
۰
۰
Astoria Walldorf U19
inprogress
۱۵:۳۰
Preussen Munster U19
۰
۰
Fortuna Dusseldorf U19
inprogress
۱۵:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Souths United
۳
۲
Grange Thistle SC
Finished
۱۲:۳۰
Coomera
۲
۱
Holland Park Hawks
Finished
۱۲:۳۰
North Star
۰
۰
Taringa Rovers
Finished
۱۲:۰۰
Samford Rangers FC
۰
۳
Brisbane Wynnum Wolves FC
Finished
۱۲:۳۰
Virginia United
۲
۲
Surfers Paradise
Finished
۱۲:۳۰
Magic United TFA
۰
۰
Albany Creek
Finished
۱۲:۳۰
  China League One
Tianshan Leopard F.C
۱
۳
Jiangxi Liansheng
Finished
۱۲:۳۰
Nanjing Fengfan
۱
۲
Sichuan Jiuniu
Finished
۱۲:۳۰
Guangxi Baoyun FC
۰
۱
Shaanxi Changan
Finished
۱۲:۳۰
Beijing Institute of Technology FC
۰
۱
Suzhou Dongwu
inprogress
۱۶:۰۰
  Japan J4 League
Honda Lock
۰
۳
Verspah Oita
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Floreat Athena
۳
۱
Sorrento SC
Finished
۱۱:۳۰
Stirling Lions
۱
۰
Inglewood United
Finished
۱۱:۳۰
Perth
۲
۰
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۳:۳۰
Balcatta
۰
۳
Cockburn City
Finished
۱۱:۳۰
Armadale
۰
۰
Bayswater City
Cancelled
۱۱:۳۰
  Australia Tasmania Championship
Ulverstone
۶
۱
Burnie United
Finished
۱۰:۴۵
Clarence Zebras Reserves
۱
۴
Taroona
Finished
۰۹:۰۰
Metro Claremont
۰
۲
South East United
Finished
۱۰:۳۰
Launceston United
۴
۰
Devonport City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Northern Rangers FC
۶
۱
Somerset
Finished
۰۹:۰۰
Olympia FC Warriors Reserves
۰
۷
New Town Eagles
Finished
۱۳:۰۰
South Hobart Reserves
۳
۲
Hobart United
Finished
۰۶:۱۵
Glenorchy Knights II
۶
۱
Kingborough Lions Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Riverside Olympic Reserves
۰
۷
Launceston City Reserves
Finished
۰۹:۰۰
Tasmania University SC
۱
۰
Beachside FC
Finished
۰۹:۰۰
  Australia Queensland Premier League Women
Virginia United SC (W)
۳
۲
Logan Lightning (W)
Finished
۱۰:۳۰
Peninsula Power (W)
۳
۰
The Gap FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Brazil Copa Paulista,Group 2
EC XV de Novembro (Piracicaba)
۲
۱
EC Sao Bento
Finished
۰۳:۳۰
  Australia NPL Youth Western Australia
Balcatta U20
۲
۵
Cockburn City U20
Finished
۰۹:۳۰
Stirling Macedonia U20
۱
۱
Inglewood United U20
Finished
۰۹:۳۰
Perth U20
۵
۲
Gwelup Croatia U20
Finished
۰۷:۳۰
Floreat Athena U20
۰
۰
Sorrento U20
inprogress
۰۹:۳۰
Perth Glory U20
۱
۰
Perth RedStar U20
Finished
۰۹:۳۰
Armadale U20
۰
۰
Bayswater City U20
Finished
۰۹:۳۰
  New Zealand Northern Premier League
Takapuna AFC
۲
۴
Birkenhead United
Finished
۰۷:۳۰
Auckland United FC
۲
۰
Melville United
Finished
۰۷:۳۰
Hamilton Wanderers AFC
۲
۱
Bay Olympic
Finished
۰۷:۳۰
Waiheke United AFC
-
-
North Shore United
Finished
۰۷:۳۰
Eastern Suburbs Auckland
۰
۰
Western Springs
Finished
۰۷:۳۰
  Panama LPF
San Francisco FC
۵
۰
Herrera FC
Finished
۰۵:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
KuPs (W)
-
-
PK-35 Vantaa(W)
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
ONS Oulu (W)
۰
۰
Pk-35 Helsinki (W)
inprogress
۱۵:۳۰
HJK Helsinki (W)
-
-
NJS (W)
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Belgium Super League Women
AA Gent (W)
۰
۱
OH Leuven (W)
inprogress
۱۶:۰۰
  Norway 3. Division avd. 2
Honefoss BK
۱
۰
Hodd IL II
inprogress
۱۵:۳۰
Floro SK
۶
۰
FK Toten
inprogress
۱۵:۳۰
  Australia New South Wales League One
NWS Spirit
۱
۲
Northern Tigers
Finished
۱۴:۰۰
St George City FA
۲
۱
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۰۸:۳۰
  Vietnam V-League 2
Cong Anh Nhan Dan
۰
۰
Sanna Khanh Hoa
Finished
۱۴:۰۰
Binh Phuoc
۱
۲
Tuan Tu Phu Tho
inprogress
۱۴:۳۰
Huda Hue FC
۰
۰
TTBD Phu Dong
Finished
۱۳:۳۰
  Malaysia Premier League
Kelantan FA
۲
۱
PDRM
Finished
۱۳:۳۰
  Japan J3 League
Kamatamare Sanuki
۱
۱
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۱۳:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۰
۵
Iwaki SC
inprogress
۱۴:۳۰
SC Sagamihara
۰
۰
Fukushima United FC
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Romania Liga II
AFC Unirea Constanta
۰
۳
AFC Progresul Spartac Bucuresti
Finished
۱۲:۳۰
Metaloglobus Bucuresti
۱
۳
FC Buzau
Finished
۱۳:۰۰
ACS Dumbravita
۱
۲
Unirea Dej
Finished
۱۲:۳۰
CS Ripensia Timisoara
۱
۲
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۲:۳۰
CSMS Iasi
۲
۰
Viitorul Targu Jiu (ACS Sirineasa)
Finished
۱۲:۳۰
Viitorul Selimbar
۴
۰
ASU Politehnica Timisoara
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Western Spirit
۳
۲
Bayside United
Finished
۱۲:۳۰
Kingscliff District FC
۲
۲
Robina City FC
Finished
۱۰:۳۰
Pine Hills
۵
۰
Univ. Queensland
Finished
۱۲:۳۰
The Gap
۳
۰
Acacia Ridge
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Western Australia State League 1
Mandurah City
۴
۱
Joondalup United
Finished
۱۱:۳۰
Fremantle City FC
۳
۰
Dianella White Eagles
Finished
۱۱:۳۰
Subiaco AFC
۱
۱
Quinns FC
Finished
۱۱:۳۰
Rockingham City
۳
۲
Western Knights SC
inprogress
۱۵:۳۰
Murdoch University Melville
۰
۲
Kingsway Olympic
Finished
۱۱:۳۰
  Australia South Australia State League 1
Fulham United FC
۱
۰
Port Adelaide Pirates
Finished
۱۰:۰۰
Playford Patriots
۳
۰
Adelaide Hills Hawks SC
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide University
۱
۴
West Adelaide
Finished
۱۰:۰۰
Eastern United
۱
۴
Modbury Jets
Finished
۱۰:۰۰
Para Hills Knights
۱
۲
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Blue Eagles
۱
۲
Adelaide Victory
Finished
۱۰:۰۰
  Australia NPL Capital Territory
Cooma Tigers
۲
۲
O'Connor Knights
Finished
۰۹:۳۰
Belconnen United
۲
۰
Gungahlin United FC
Finished
۰۹:۳۰
Canberra Olympic
۲
۰
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Victoria NPL 2 Youth
Brunswick City SC U21
۰
۲
Langwarrin U21
Finished
۰۷:۳۰
Kingston City U21
۱
۶
Goulburn Valley Suns U21
Finished
۰۸:۳۷
North Geelong U21
۳
۲
Bulleen Lions U21
Finished
۰۷:۱۵
Werribee City U21
۰
۲
Northcote City SC U21
Finished
۰۷:۲۲
Manningham United Blues U21
۲
۲
Brunswick Juventus U21
Finished
۰۷:۳۰
  Chile Primera Division
Coquimbo Unido
۳
۱
Cobresal Salvador
Finished
۰۵:۰۰
  Paraguay Division Intermedia
Sportivo Trinidense
۲
۱
Independiente FBC
Finished
۰۳:۴۵
  Panama Liga Prom
Udelas FC
۰
۰
Universidad de Panama
Finished
۰۲:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Follo Fotball Ski
-
-
Uraedd FK
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Estonia Esiliiga
Harju Jalgpallikool
-
-
Ida-Virumaa FC Alliance
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Belarus Premier League
FC Isloch Minsk Raion
-
-
Dinamo Brest
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Denmark 3rd Division
Young Boys FD
-
-
Dalum
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Oureskolernes BK
-
-
Vanlose
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
AB Tarnby
-
-
Holstebro
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Ishoj
۰
۲
FA 2000
inprogress
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Bremnes
-
-
Djerv 1919
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Onsala BK
۱
۰
Tolo IF
inprogress
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
FC Energie Cottbus
۲
۰
Luckenwalde
inprogress
۱۵:۳۰
BSG Chemie Leipzig
۱
۰
VSG Altglienicke
inprogress
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
IFK Oestersund 1906
۰
۰
Kiruna FF
inprogress
۱۵:۳۰
Friska Viljor
-
-
Storfors AIK
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Lulea IFK
۱
۱
Ytterhogdals IK
inprogress
۱۵:۳۰
Bergnasets AIK
۱
۲
Sund IF
inprogress
۱۴:۳۰
  Singapore Premier League
Tanjong Pagar United FC
۳
۴
Tampines Rovers FC
Finished
۱۴:۰۰
Young Lions
۱
۱۰
Lion City Sailors FC
Finished
۱۴:۰۰
  Thailand Thai League 2
Ayutthaya United FC
۱
۰
Kasetsart
inprogress
۱۵:۰۰
Chainat FC Hornbill
۰
۰
Krabi FC
inprogress
۱۵:۳۰
Rayong FC
۰
۰
Trat FC
inprogress
۱۶:۰۰
Raj Pracha
-
-
Phrae United
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Indonesia Liga 1
Persib Bandung
۲
۱
PSIS Semarang
Finished
۱۳:۳۰
PSS Sleman
۰
۰
Barito Putra
inprogress
۱۵:۴۵
  Czech Republic 2. Liga
Trinec
۲
۰
AC Dukla Praha
Finished
۱۲:۴۵
Slavia Prague B
۴
۲
Sparta Prague B
Finished
۱۲:۴۵
MKF Chrudim
۱
۲
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۲:۴۵
Vyskov
۳
۱
FK MAS Taborsko
Finished
۱۲:۴۵
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group B
Mlada Boleslav B
۱
۰
SK Benesov
Finished
۱۲:۴۵
SK Sparta Kolin
۶
۰
FK Banik Most
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL New South Wales
Sydney Olympic FC
۱
۲
Manly United FC
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Tasmania
South Hobart
۵
۳
Glenorchy Knights
Finished
۰۸:۳۰
Olympia FC Warriors
۰
۴
Devonport City
Finished
۰۹:۰۰
  New Zealand Central Premier League
Wellington Phoenix FC Reserves
۲
۰
North Wellington AFC
Finished
۰۷:۳۰
Miramar Rangers
۵
۱
Petone
Finished
۰۷:۰۰
Waterside Karori
۲
۱
Napier City Rovers
Finished
۰۷:۰۰
  Sri Lanka Super League
Moragasmulla SC
۱
۲
Police SC
inprogress
۱۴:۳۰
Super Sun SC
۰
۰
New Star SC
inprogress
۱۴:۳۰
  Poland II Liga
Slask Wroclaw II
۱
۱
Olimpia Elblag
inprogress
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Junkeren
۲
۱
Innstrandens IL
inprogress
۱۵:۳۰
Rana FK
۰
۱
Kolstad
inprogress
۱۵:۳۰
  Norway 2. Division Group 2
Baerum SK Sandvika
۰
۴
Ullensaker Kisa IL
inprogress
۱۵:۳۰
Gjovik-Lyn
۲
۲
Brattvag
inprogress
۱۵:۳۰
  Denmark 1st Division
Elite 3000 Helsingor
۰
۱
Hvidovre IF
inprogress
۱۵:۳۰
  Russia Premier League
FK Lokomotiv Moscow
-
-
PFK Kryliya Sovetov Samara
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Fortuna Hjorring (W)
۴
۰
AGF Aarhus (W)
inprogress
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
SSV Ulm
-
-
Bahlinger SC 1929
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
VfR Aalen
-
-
Barockstadt Fulda-Lehnerz
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
FC Astoria Walldorf
-
-
VfR Wormatia Worms
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
TSV Steinbach
-
-
1. FSV Mainz 05 II
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
TSG Balingen
-
-
SGV Freiberg
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Thailand Thai League 1
Nakhon Ratchasima
-
-
Buriram United FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Ratchaburi FC
۰
۰
Muang Thong United
inprogress
۱۵:۳۰
Lampang FC
۰
۰
Nong Bua Pitchaya FC
inprogress
۱۶:۰۰
  Germany 3.Liga
FC Ingolstadt 04
-
-
1. FC Saarbrucken
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
SC Verl 1924
-
-
TSV 1860 Munchen
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Viktoria Koln 1904
-
-
1.FC Dynamo Dresden
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
SpVgg Bayreuth
-
-
VfL Osnabruck
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
SV Elversberg
-
-
FSV Zwickau
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
BV Borussia 09 Dortmund II
-
-
SC Rot-Weiss Essen
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Sandvikens AIK FK
۱
۱
IFK Stocksund
inprogress
۱۵:۰۰
  Sweden Division 1 Norra
FC Stockholm Internazionale
۱
۲
Sollentuna Utd FF
inprogress
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga Bayern
SpVgg Unterhaching
-
-
Bayern Munich II
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
DJK Vilzing
-
-
TSV Aubstadt
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
SV Turkgucu Ataspor
-
-
FC Wurzburger Kickers
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
1.FC Schweinfurt 05
-
-
SV Wacker Burghausen
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Portugal Liga Segunda
Sporting Covilha
۰
۲
Feirense
inprogress
۱۴:۳۰
  Australia NPL Victoria 3
Geelong SC
۰
۲
Melbourne Victory U21
Finished
۱۲:۳۰
Preston Lions
۵
۱
Ballarat City
Finished
۱۲:۳۰
Nunawading City
۱
۱
Doveton
Finished
۰۹:۳۰
  Poland III Liga, Group 2
Gedania Gdansk
۳
۰
Stolem Gniewino
inprogress
۱۴:۳۰
  Iceland 4. Deild
KFK Kopavogur
۰
۰
RB Keflavik
Finished
۰۰:۳۰
  Costa Rica Primera Division
CS Herediano
۴
۲
Sporting San Jose
Finished
۰۶:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
South Melbourne (W)
۰
۴
Heidelberg United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Bayside Utd (W)
۰
۴
Calder Utd SC (W)
Finished
۱۰:۰۰
  China League 2
Nantong Haimen Codion
۳
۰
Wuhan Jiangcheng
Finished
۱۲:۰۰
Inner Mongolia
۰
۱
Zhuhai Qinao
Finished
۱۲:۰۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group A
FK Banik Sokolov
۱
۱
FK Admira Praha
Finished
۱۲:۴۵
Motorlet Praha
۱
۰
1. FC Karlovy Vary
Finished
۱۲:۴۵
Sokol Hostoun
۱
۲
Ceske Budejovice B
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL Queensland Women
Capalaba (W)
۲
۰
Souths United NPL (W)
Finished
۱۳:۰۰
Gold Coast United (W)
۱
۱
Eastern Suburbs (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Cambodia Premier League
Angkor Tiger
۲
۵
Visakha FC
Finished
۱۳:۱۵
Preah Khan Reach Svay Rieng
۲
۰
Kirivong Sok Sen Chey
inprogress
۱۶:۰۰
Naga World FC
۰
۰
Boeung Ket FC
Finished
۱۳:۱۵
Tiffy Army
۰
۰
Phnom Penh Crown
inprogress
۱۶:۰۰
  Finland Kolmonen
EPS Reservi
۳
۰
EIF/Akademi
Finished
۱۳:۳۰
KoiPS
۱
۲
JaPS II
inprogress
۱۵:۰۰
Tampere United II
۰
۱
FC Haka Juniors
inprogress
۱۵:۳۰
PaiHa
۱
۰
FC Aland
inprogress
۱۵:۳۰
Saaksjaerven Loiske
۰
۰
ACE
inprogress
۱۵:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 1
GVI
۳
۲
Herstedoster IC
inprogress
۱۴:۳۰
B 1908
۰
۲
Goerslev IF
inprogress
۱۴:۳۰
  Poland Ekstraklasa Women
Sportowa Czworka Radom (W)
۰
۴
KKS Czarni Sosnowiec (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Slask Wroclaw (W)
۱
۲
GKS Gornik Leczna (W)
inprogress
۱۴:۳۰
  Germany Regionalliga West
SV Straelen
-
-
1. FC Duren
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
SV Rodinghausen
-
-
FC Schalke 04 II
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
SG Wattenscheid 09
-
-
Fortuna Koln
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
FC Bocholt 1900
-
-
Wuppertaler SV Borussia
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
SV Lippstadt 08
-
-
1. FC Kaan-Marienborn
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Stenungsunds IF
۱
۰
Vanersborgs FK
inprogress
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga North
Hamburger SV II
۱
۰
SSV Jeddeloh
inprogress
۱۵:۳۰
Kickers Emden
-
-
TSV Havelse
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
KSV Holstein Kiel II
-
-
Teutonia Ottensen
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  England League One
Bristol Rovers
۰
۰
Oxford United
inprogress
۱۶:۰۰
  Germany Oberliga Hessen
TSV Eintracht Stadtallendorf
-
-
FC 1906 Erlensee
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Belarus 1. Division
Shakhtyor Petrikov
-
-
Naftan Novopolotsk
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
PK Keski-Uusimaa
-
-
PPJ Helsinki
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
FK Karlskrona
-
-
Kristianstad FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
EPS
-
-
FC Jazz Pori
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Denmark 2. Division
Kolding IF
-
-
Thisted FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Aarhus Fremad
-
-
BK Frem
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Finland Ykkonen
KPV Kokkola
-
-
PK-35
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Huddinge IF
-
-
Smedby AIS
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 4
Viby IF
۰
۰
Vejgaard
inprogress
۱۵:۳۰
Norresundby BK
۰
۰
Vejlby-Risskov
inprogress
۱۶:۰۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
TSV 1860 Munchen II
-
-
Gundelfingen
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
LKS Goczalkowice Zdroj
۰
۰
Odra Wodzislaw
inprogress
۱۵:۳۰
  Czech Republic 1. Liga U19
Sigma Olomouc U19
۳
۰
Banik Ostrava U19
Finished
۱۳:۳۰
Viktoria Plzen U19
۴
۱
Hradec Kralove U19
Finished
۱۳:۳۰
Mlada Boleslav U19
۰
۵
Vysocina Jihlava U19
Finished
۱۳:۳۰
Sparta Prague U19
۳
۰
Ceske Budejovice U19
Finished
۱۳:۳۰
  Russia FNL
Veles Moscow
۰
۱
FC Ufa
inprogress
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
FSV Budissa Bautzen
۲
۲
SV Blau-Weiss Zorbau
inprogress
۱۵:۳۰
  Finland U20 League
HJK Helsinki U20
۱
۱
Ilves U20
inprogress
۱۵:۰۰
  Belarus Reserve League
Torpedo Zhodino Reserves
۱
۱
Energetik-BGU Reserves
Finished
۱۴:۳۰
  Australia NSW Premier League Youth
Mt Druitt Town Rangers U20
۱
۰
Marconi Stallions U20
Finished
۱۳:۳۰
  Slovakia 1. Liga Women
FK AS Trencin (W)
۲
۴
MFK Ruzomberok (W)
Finished
۱۳:۳۰
Spartak Myjava (W)
۱۵
۰
SKF Zilina (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
TSV Kornburg
۱
۰
SV Donaustauf
Finished
۱۳:۳۰
1. FC Eintracht Bamberg
-
-
1. SC Feucht
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Russia FNL 2, Group 4
Irtysh Omsk
۱
۰
Amkar
Finished
۱۲:۰۰
Dinamo Barnaul
۱
۴
Zenit Izhevsk
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Perth SC (W)
۱
۱
Perth Redstar FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Murdoch University Melville FC (W)
۰
۰
Fremantle City FC (W)
inprogress
۱۳:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Central Coast United
۲
۳
Rydalmere Lions
Finished
۱۱:۳۰
Canterbury Bankstown FC
۲
۲
Macarthur Rams
inprogress
۱۴:۰۰
  Australia FNT Darwin Premier League
Mindil Aces
۳
۱
Port Darwin FC
Finished
۱۱:۰۰
Casuarina FC
۰
۰
Hellenic Athletic Club
inprogress
۱۵:۰۰
  Australia Capital Territory U23
Canberra Olympic U23
۲
۳
West Canberra Wanderers FC U23
Finished
۰۷:۰۰
Belconnen United U23
۳
۱
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۷:۰۰
Cooma Tigers U23
۲
۲
O'Connor Knights U23
Finished
۰۷:۱۵
  United States MLS Next Pro League
North Texas SC
۴
۰
Real Monarchs SLC
Finished
۰۵:۳۰
  New Zealand Southern Premier League
Coastal Spirit
۱
۱
Nelson Suburbs FC
Finished
۰۴:۰۰
Dunedin City Royals
۳
۲
Selwyn United
Finished
۰۵:۰۰
Mosgiel AFC
۰
۸
Cashmere Technical
Finished
۰۵:۰۰
Christchurch United
۹
۱
Green Island AFC
Finished
۰۶:۳۰
Ferrymead Bays
۴
۲
Nomads United
Finished
۰۷:۱۵
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. A
Deportiva Carmelita
۰
۰
AD Sarchi
Finished
۰۱:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
Freiburger FC
-
-
FC Holzhausen
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید