0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Germany Bundesliga
Bayer 04 Leverkusen
-
-
FC Augsburg
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
RB Leipzig
-
-
1. FC Koln
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Hertha BSC Berlin
-
-
Eintracht Frankfurt
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
SV Werder Bremen
-
-
VfB Stuttgart
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
TSG 1899 Hoffenheim
-
-
VfL Bochum
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  England Premier League
Aston Villa
۱
۰
Everton
inprogress
۱۶:۰۰
  Japan J League
Kawasaki Frontale
-
-
Kyoto Purple Sanga
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Yokohama F Marinos
-
-
Shonan Bellmare
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Consadole Sapporo
۰
۲
Vissel Kobe
Finished
۰۹:۳۰
FC Tokyo
-
-
Cerezo Osaka
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Jubilo Iwata
۰
۶
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۴:۰۰
  Brazil Serie B
Vila Nova GO
۰
۰
Londrina EC
Finished
۰۲:۳۰
Brusque
۲
۱
AA Ponte Preta
inprogress
۰۵:۰۰
EC Bahia
۲
۰
Ituano SP
Finished
۰۵:۰۰
  Venezuela Primera Division
Portuguesa FC
۰
۰
Deportivo Lara
Finished
۰۱:۳۰
Metropolitanos FC
۲
۰
Estudiantes de Mérida
Finished
۰۳:۴۵
  Republic of Korea K-League 2
Bucheon FC 1995
۰
۰
Seoul E-Land FC
inprogress
۱۵:۳۰
Ansan Greeners
۰
۰
Gwangju FC
inprogress
۱۵:۳۰
Jeonnam Dragons
۲
۲
FC Anyang
Finished
۱۳:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Atletico Huracan
۴
۱
Sarmiento
Finished
۰۲:۳۰
Platense
۳
۱
Banfield
Finished
۰۲:۳۰
Patronato
۳
۲
San Lorenzo
Finished
۰۵:۰۰
  Republic of Korea K-League 1
Incheon United FC
۳
۱
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۵:۰۰
Ulsan Hyundai Horang-i
۴
۰
Daegu FC
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL South Australia
Adelaide City
۶
۰
Adelaide Olympic
Finished
۱۰:۰۰
North Eastern Metro Stars
۲
۱
South Adelaide
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide United Youth
۴
۱
West Torrens Birkalla
Finished
۱۰:۰۰
Sturt Lions
۱
۰
White City Woodville
Finished
۱۰:۰۰
Croydon Kings
۱
۰
Adelaide Comets
Finished
۱۰:۰۰
Cumberland United
۱
۲
Campbelltown City
Finished
۱۰:۰۰
  Colombia Primera A
Atletico Bucaramanga
۱
۰
Union Magdalena Santa Marta
Finished
۰۵:۱۰
  Iceland 2. Deild
Throttur Reykjavik
۳
۲
Magni
Finished
۰۰:۰۰
  Japan J2 League
Vegalta Sendai
۲
۳
Omiya Ardija
Finished
۱۴:۳۰
Grulla Morioka
۰
۱
Blaublitz Akita
Finished
۱۳:۳۰
V-Varen Nagasaki
۲
۳
F.C. Ryukyu
Finished
۱۴:۳۰
Yokohama FC
-
-
ThespaKusatsu Gunma
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Ventforet Kofu
۲
۲
Roasso Kumamoto
Finished
۱۳:۳۰
Fagiano Okayama
۳
۲
Renofa Yamaguchi
Finished
۱۴:۳۰
Montedio Yamagata
۴
۱
Zweigen Kanazawa
Finished
۱۴:۳۰
Mito HollyHock
-
-
Tokyo Verdy 1969
Cancelled
۱۳:۳۰
  Uruguay Primera Division Clausura
Plaza Colonia
۲
۰
Cerro Largo FC
Finished
۰۲:۳۰
  Canada Canadian Premier League
Cavalry FC
۲
۱
Forge FC
Finished
۰۵:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
KSV Holstein Kiel
۳
۰
TSV Eintracht Braunschweig
inprogress
۱۵:۳۰
Arminia Bielefeld
۰
۲
Hamburger SV
inprogress
۱۵:۳۰
Karlsruher SC
۳
۲
SV 1916 Sandhausen
inprogress
۱۵:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Atletico de Rafaela
۱
۲
CA Estudiantes Caseros
Finished
۰۲:۰۵
  United States NWSL
Houston Dash (W)
۰
۰
Racing Louisville FC (W)
Finished
۰۵:۰۰
  United States USL Championship
Orange County SC
۲
۱
Phoenix Rising
Finished
۰۶:۳۰
New York Red Bulls II
۱
۳
Charleston Battery
Finished
۰۳:۳۰
Colorado Springs Switchbacks FC
۴
۴
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۵:۳۰
  Republic of Korea K3 - League
Pocheon Citizens FC
۰
۱
Gyeongju Korea H&N Power
Finished
۱۲:۳۰
Paju Citizen FC
۱
۱
Busan Transport Corp
Finished
۱۴:۳۰
Gimhae City
۱
۰
Daejeon Korail
Finished
۱۴:۳۰
Dangjin Citizen FC
۱
۳
Hwaseong FC
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
Bahia (W)
۱
۱
Minas Icesp DF (W)
Finished
۰۱:۰۰
  Australia NPL Victoria
South Melbourne FC
۱
۰
Dandenong City
Finished
۱۲:۱۵
Hume City
۲
۱
Dandenong Thunder SC
Finished
۱۳:۳۰
  Mexico U20 Championship
Tijuana U20
۳
۴
Puebla U20
Finished
۰۳:۱۵
  Ecuador Serie A
Mushuc Runa
۱
۱
Orense SC
Finished
۰۴:۳۰
  Mexico LIGA MX
Necaxa
۱
۲
CF Rayados de Monterrey
Finished
۰۶:۳۰
Club Tijuana Xoloitzcuintles
۳
۳
Puebla
Finished
۰۶:۳۵
  Norway 3. Division avd. 1
FK Fyllingsdalen
۵
۴
Grei
Finished
۱۴:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Broadmeadow Magic
۲
۳
Maitland
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Victoria 2
Werribee City
۰
۱
Northcote City
Finished
۰۹:۳۰
North Geelong Warriors
۳
۰
Bulleen Lions
Finished
۰۹:۳۰
Brunswick City
۱
۲
Langwarrin SC
Finished
۰۹:۳۰
Kingston City
۱
۱
Goulburn Valley Suns
Finished
۱۰:۳۰
Manningham United Blues
۱
۲
Brunswick Juventus
Finished
۰۹:۳۰
  Myanmar National League
Shan United FC
۱
۰
Ayeyawady United
Finished
۱۳:۰۰
  China Super League
Henan Jianye
۰
۱
Meizhou Hakka
inprogress
۱۵:۳۰
Guangzhou City
۰
۴
Wuhan Yangtze River
inprogress
۱۶:۰۰
  Sweden Division 1 Sodra
Lunds BK
۱
۰
Tvaakers IF
inprogress
۱۵:۳۰
  Australia NPL Victoria U21
Green Gully U21
۲
۱
Eastern Lions SC U21
Finished
۰۹:۳۰
Hume City U21
۳
۱
Dandenong Thunder U21
Finished
۱۰:۳۰
Melbourne Knights U21
۰
۱
Altona Magic U21
Finished
۰۹:۳۰
South Melbourne U21
۷
۰
Dandenong City SC U21
Finished
۱۴:۳۰
  Vietnam V-League
Becamex Binh Duong FC
۲
۱
Sai Gon FC
Finished
۱۴:۳۰
Nam Dinh
۰
۱
Song Lam Nghe An
inprogress
۱۵:۳۰
  World Friendly Club Matches
Cadiz B
۱
۲
Sanluqueno
Finished
۱۲:۰۰
CD Numancia
۱
۰
San Sebastian De Los Reyes
Finished
۱۴:۰۰
Osasuna B
۱
۳
Real Sociedad B
Finished
۱۴:۰۰
Mar Menor
۰
۲
La Union CF
Finished
۱۲:۰۰
Utebo
۳
۰
Ebro
Finished
۱۳:۰۰
Barakaldo
۳
۰
Arenas Club de Getxo
Finished
۱۳:۳۰
Real Valladolid B
۴
۲
Rayo Majadahonda
Finished
۱۳:۳۰
FC Kolin
۶
۰
Banik Sous
Finished
۱۳:۰۰
Fafe
۳
۳
Vilavelhense FC
Finished
۱۳:۳۰
Mostoles CF
۲
۱
Real Avila
Finished
۱۴:۰۰
SD Amorebieta
۰
۱
Athletic Bilbao B
Finished
۱۴:۰۰
Albinoleffe
۰
۰
ASD Villa D'Alme
inprogress
۲۰:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Souths United
۳
۲
Grange Thistle SC
Finished
۱۲:۳۰
Coomera
۲
۱
Holland Park Hawks
Finished
۱۲:۳۰
North Star
۰
۰
Taringa Rovers
Finished
۱۲:۰۰
Samford Rangers FC
۰
۳
Brisbane Wynnum Wolves FC
Finished
۱۲:۳۰
Virginia United
۲
۲
Surfers Paradise
Finished
۱۲:۳۰
Magic United TFA
۰
۰
Albany Creek
Finished
۱۲:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Foerde
۳
۰
Lillehammer
inprogress
۱۶:۳۰
Honefoss BK
۲
۰
Hodd IL II
inprogress
۱۵:۳۰
Floro SK
۹
۰
FK Toten
inprogress
۱۵:۳۰
Molde FK 2
۰
۲
Elverum
inprogress
۱۶:۳۰
Volda
۲
۱
Spjelkavik
inprogress
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Mjølner
۰
۱
Mjoendalen 2
inprogress
۱۶:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
EPS
۲
۱
FC Jazz Pori
inprogress
۱۶:۳۰
  England Championship
Cardiff City FC
۱
۰
Birmingham City FC
inprogress
۱۶:۰۰
  Poland II Liga
Slask Wroclaw II
۱
۱
Olimpia Elblag
inprogress
۱۵:۳۰
  Germany Bundesliga U19
FSV Mainz 05 U19
۴
۰
TSG Hoffenheim U19
Finished
۱۴:۳۰
Hertha BSC Berlin U19
۴
۰
RB Leipzig U19
Finished
۱۴:۳۰
VfL Wolfsburg U19
۱
۱
Hannover 96 U19
inprogress
۱۵:۳۰
Rot Weiss Essen U19
۱
۱
Borussia Monchengladbach U19
Finished
۱۳:۳۰
Viktoria Koln U19
۰
۲
VfL Bochum U19
Finished
۱۳:۳۰
SC Freiburg U19
۱
۱
Unterhaching U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Ingolstadt 04 U19
۰
۲
VfB Stuttgart U19
Finished
۱۳:۳۰
1. FC Heidenheim U19
۰
۰
Astoria Walldorf U19
inprogress
۱۵:۳۰
Preussen Munster U19
۰
۲
Fortuna Dusseldorf U19
inprogress
۱۵:۳۰
FC St. Pauli U19
۲
۱
Hansa Rostock U19
inprogress
۱۶:۳۰
  China League One
Tianshan Leopard F.C
۱
۳
Jiangxi Liansheng
Finished
۱۲:۳۰
Nanjing Fengfan
۱
۲
Sichuan Jiuniu
Finished
۱۲:۳۰
Guangxi Baoyun FC
۰
۱
Shaanxi Changan
Finished
۱۲:۳۰
Beijing Institute of Technology FC
۰
۲
Suzhou Dongwu
inprogress
۱۶:۰۰
  Australia Football Queensland Premier League
Caboolture
۵
۵
Magpies Crusaders United
Finished
۱۲:۳۰
Ipswich Knights
۱
۴
Brisbane Strikers
Finished
۱۲:۳۰
Rochedale Rovers
۱
۰
Sunshine Coast Fire
Finished
۱۲:۳۰
Redlands United
۲
۱
Western Pride
Finished
۱۲:۳۰
SWQ Thunder
۰
۰
Mitchelton FC
inprogress
۱۲:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Floreat Athena
۳
۱
Sorrento SC
Finished
۱۱:۳۰
Stirling Lions
۱
۰
Inglewood United
Finished
۱۱:۳۰
Perth
۲
۰
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۳:۳۰
Balcatta
۰
۳
Cockburn City
Finished
۱۱:۳۰
Armadale
۰
۰
Bayswater City
Cancelled
۱۱:۳۰
  Australia Tasmania Championship
Ulverstone
۶
۱
Burnie United
Finished
۱۰:۴۵
Clarence Zebras Reserves
۱
۴
Taroona
Finished
۰۹:۰۰
Metro Claremont
۰
۲
South East United
Finished
۱۰:۳۰
Launceston United
۴
۰
Devonport City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Northern Rangers FC
۶
۱
Somerset
Finished
۰۹:۰۰
Olympia FC Warriors Reserves
۰
۷
New Town Eagles
Finished
۱۳:۰۰
South Hobart Reserves
۳
۲
Hobart United
Finished
۰۶:۱۵
Glenorchy Knights II
۶
۱
Kingborough Lions Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Riverside Olympic Reserves
۰
۷
Launceston City Reserves
Finished
۰۹:۰۰
Tasmania University SC
۱
۰
Beachside FC
Finished
۰۹:۰۰
  Australia Queensland Premier League Women
Virginia United SC (W)
۳
۲
Logan Lightning (W)
Finished
۱۰:۳۰
Peninsula Power (W)
۳
۰
The Gap FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Japan J4 League
Honda Lock
۰
۳
Verspah Oita
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL Youth Western Australia
Balcatta U20
۲
۵
Cockburn City U20
Finished
۰۹:۳۰
Stirling Macedonia U20
۱
۱
Inglewood United U20
Finished
۰۹:۳۰
Perth U20
۵
۲
Gwelup Croatia U20
Finished
۰۷:۳۰
Floreat Athena U20
۰
۰
Sorrento U20
inprogress
۰۹:۳۰
Perth Glory U20
۱
۰
Perth RedStar U20
Finished
۰۹:۳۰
Armadale U20
۲
۳
Bayswater City U20
Finished
۰۹:۳۰
  New Zealand Northern Premier League
Takapuna AFC
۲
۴
Birkenhead United
Finished
۰۷:۳۰
Auckland United FC
۲
۰
Melville United
Finished
۰۷:۳۰
Hamilton Wanderers AFC
۲
۱
Bay Olympic
Finished
۰۷:۳۰
Waiheke United AFC
-
-
North Shore United
Finished
۰۷:۳۰
Eastern Suburbs Auckland
۰
۰
Western Springs
Finished
۰۷:۳۰
  Panama LPF
San Francisco FC
۵
۰
Herrera FC
Finished
۰۵:۳۰
  Brazil Copa Paulista,Group 2
EC XV de Novembro (Piracicaba)
۲
۱
EC Sao Bento
Finished
۰۳:۳۰
  Germany 3.Liga
SpVgg Bayreuth
۰
۰
VfL Osnabruck
inprogress
۱۶:۳۰
SC Verl 1924
۰
۰
TSV 1860 Munchen
inprogress
۱۶:۳۰
BV Borussia 09 Dortmund II
۱
۰
SC Rot-Weiss Essen
inprogress
۱۶:۳۰
FC Ingolstadt 04
۰
۰
1. FC Saarbrucken
inprogress
۱۶:۳۰
SV Elversberg
۲
۰
FSV Zwickau
inprogress
۱۶:۳۰
Viktoria Koln 1904
۱
۱
1.FC Dynamo Dresden
inprogress
۱۶:۳۰
  Belgium Super League Women
AA Gent (W)
۰
۲
OH Leuven (W)
inprogress
۱۶:۰۰
  Estonia Meistriliiga
Tallinna JK Legion
۰
۲
JK Nomme Kalju
inprogress
۱۶:۰۰
  England League One
Bristol Rovers
۱
۰
Oxford United
inprogress
۱۶:۰۰
  France Ligue 2
EA Guingamp
-
-
Paris FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Thailand Thai League 1
Nakhon Ratchasima
۱
۱
Buriram United FC
inprogress
۱۶:۳۰
Ratchaburi FC
۱
۰
Muang Thong United
inprogress
۱۵:۳۰
Lampang FC
۱
۰
Nong Bua Pitchaya FC
inprogress
۱۶:۰۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
KuPs (W)
۰
۰
PK-35 Vantaa(W)
inprogress
۱۶:۳۰
ONS Oulu (W)
۱
۱
Pk-35 Helsinki (W)
inprogress
۱۵:۳۰
HJK Helsinki (W)
۱
۰
NJS (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
TSB Flensburg
۰
۰
TSV Pansdorf
inprogress
۱۶:۳۰
FC Kilia Kiel
۰
۲
Eichede
inprogress
۱۶:۳۰
Husumer SV
۱
۲
Heider SV
inprogress
۱۶:۳۰
Dornbreite
۰
۳
Oldenburger SV
inprogress
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Byasen Toppfotball
-
-
Tiller IL
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Junkeren
۵
۲
Innstrandens IL
inprogress
۱۵:۳۰
Rana FK
۲
۲
Kolstad
inprogress
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Stenungsunds IF
۱
۲
Vanersborgs FK
inprogress
۱۵:۳۰
Karlslunds IF
۱
۰
Herrestads AIF
inprogress
۱۶:۳۰
Angered BK
۱
۲
Yxhults IK
inprogress
۱۶:۳۰
IFK Kumla FK
۰
۰
Mjolby AI FF
inprogress
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Onsala BK
۱
۱
Tolo IF
inprogress
۱۵:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
FC Stockholm Internazionale
۳
۲
Sollentuna Utd FF
inprogress
۱۵:۳۰
  Australia New South Wales League One
NWS Spirit
۱
۲
Northern Tigers
Finished
۱۴:۰۰
St George City FA
۲
۱
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۰۸:۳۰
  Australia South Australia State League 1
Fulham United FC
۱
۰
Port Adelaide Pirates
Finished
۱۰:۰۰
Playford Patriots
۳
۰
Adelaide Hills Hawks SC
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide University
۱
۴
West Adelaide
Finished
۱۰:۰۰
Eastern United
۱
۴
Modbury Jets
Finished
۱۰:۰۰
Para Hills Knights
۱
۲
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Blue Eagles
۱
۲
Adelaide Victory
Finished
۱۰:۰۰
  Panama Liga Prom
Udelas FC
۰
۰
Universidad de Panama
Finished
۰۲:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Sportivo Trinidense
۲
۱
Independiente FBC
Finished
۰۳:۴۵
  Australia Victoria NPL 2 Youth
Brunswick City SC U21
۰
۲
Langwarrin U21
Finished
۰۷:۳۰
Kingston City U21
۱
۶
Goulburn Valley Suns U21
Finished
۰۸:۳۷
North Geelong U21
۳
۲
Bulleen Lions U21
Finished
۰۷:۱۵
Werribee City U21
۰
۲
Northcote City SC U21
Finished
۰۷:۲۲
Manningham United Blues U21
۲
۲
Brunswick Juventus U21
Finished
۰۷:۳۰
  Australia NPL Capital Territory
Cooma Tigers
۲
۲
O'Connor Knights
Finished
۰۹:۳۰
Belconnen United
۲
۰
Gungahlin United FC
Finished
۰۹:۳۰
Canberra Olympic
۲
۰
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۹:۳۰
  Chile Primera Division
Coquimbo Unido
۳
۱
Cobresal Salvador
Finished
۰۵:۰۰
  Australia Western Australia State League 1
Mandurah City
۴
۱
Joondalup United
Finished
۱۱:۳۰
Fremantle City FC
۳
۰
Dianella White Eagles
Finished
۱۱:۳۰
Subiaco AFC
۱
۱
Quinns FC
Finished
۱۱:۳۰
Rockingham City
۴
۵
Western Knights SC
inprogress
۱۵:۳۰
Murdoch University Melville
۰
۲
Kingsway Olympic
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Western Spirit
۳
۲
Bayside United
Finished
۱۲:۳۰
Kingscliff District FC
۲
۲
Robina City FC
Finished
۱۰:۳۰
Pine Hills
۵
۰
Univ. Queensland
Finished
۱۲:۳۰
The Gap
۳
۰
Acacia Ridge
Finished
۱۳:۳۰
  Romania Liga II
AFC Unirea Constanta
۰
۳
AFC Progresul Spartac Bucuresti
Finished
۱۲:۳۰
Metaloglobus Bucuresti
۱
۳
FC Buzau
Finished
۱۳:۰۰
ACS Dumbravita
۱
۲
Unirea Dej
Finished
۱۲:۳۰
CS Ripensia Timisoara
۱
۲
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۲:۳۰
CSMS Iasi
۲
۰
Viitorul Targu Jiu (ACS Sirineasa)
Finished
۱۲:۳۰
Viitorul Selimbar
۴
۰
ASU Politehnica Timisoara
Finished
۱۲:۳۰
  Japan J3 League
Kamatamare Sanuki
۱
۱
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۱۳:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۰
۵
Iwaki SC
Finished
۱۴:۳۰
SC Sagamihara
۰
۰
Fukushima United FC
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Malaysia Premier League
Kelantan FA
۲
۱
PDRM
Finished
۱۳:۳۰
Johor Darul Takzim II
۰
۰
Perak
inprogress
۱۶:۴۵
  Vietnam V-League 2
Cong Anh Nhan Dan
۰
۰
Sanna Khanh Hoa
Finished
۱۴:۰۰
Binh Phuoc
۱
۲
Tuan Tu Phu Tho
Finished
۱۴:۳۰
Huda Hue FC
۰
۰
TTBD Phu Dong
Finished
۱۳:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
IFK Oestersund 1906
۰
۰
Kiruna FF
inprogress
۱۵:۳۰
Friska Viljor
۰
۰
Storfors AIK
inprogress
۱۶:۳۰
Lulea IFK
۴
۱
Ytterhogdals IK
Finished
۱۵:۳۰
Bodens BK
۴
۰
Umea FC Academy
inprogress
۱۶:۳۰
Bergnasets AIK
۱
۳
Sund IF
Finished
۱۴:۳۰
  Estonia Esiliiga
Harju Jalgpallikool
۳
۰
Ida-Virumaa FC Alliance
inprogress
۱۶:۳۰
FCI Levadia Tallinn II
۰
۰
FC Elva
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
SV Stuttgarter Kickers
۰
۰
FC Nottingen
inprogress
۱۶:۳۰
Goeppinger SV
۰
۰
1. FC Pforzheim 1896
inprogress
۱۶:۳۰
Freiburger FC
۰
۰
FC Holzhausen
inprogress
۱۷:۰۰
  Norway 3. Division avd. 4
Fredrikstad 2
۱
۰
Express
inprogress
۱۶:۳۰
Follo Fotball Ski
۳
۰
Uraedd FK
inprogress
۱۶:۳۰
Vindbjart FK Vennesla
-
-
IF Fram Larvik
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Belarus Premier League
FC Isloch Minsk Raion
۰
۰
Dinamo Brest
inprogress
۱۶:۳۰
  Denmark 3rd Division
Young Boys FD
۳
۰
Dalum
inprogress
۱۶:۳۰
Oureskolernes BK
۰
۱
Vanlose
inprogress
۱۶:۳۰
AB Tarnby
۰
۲
Holstebro
inprogress
۱۶:۳۰
Ishoj
۱
۲
FA 2000
inprogress
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga West
SV Straelen
۰
۰
1. FC Duren
inprogress
۱۶:۳۰
SG Wattenscheid 09
۱
۰
Fortuna Koln
inprogress
۱۶:۳۰
SV Rodinghausen
۱
۰
FC Schalke 04 II
inprogress
۱۶:۳۰
FC Bocholt 1900
۰
۲
Wuppertaler SV Borussia
inprogress
۱۶:۳۰
SV Lippstadt 08
۱
۱
1. FC Kaan-Marienborn
inprogress
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Bremnes
۰
۱
Djerv 1919
inprogress
۱۶:۳۰
Sola
-
-
Akra IL
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Cambodia Premier League
Tiffy Army
۰
۰
Phnom Penh Crown
inprogress
۱۶:۰۰
Angkor Tiger
۲
۵
Visakha FC
Finished
۱۳:۱۵
Preah Khan Reach Svay Rieng
۶
۰
Kirivong Sok Sen Chey
inprogress
۱۶:۰۰
Naga World FC
۰
۰
Boeung Ket FC
Finished
۱۳:۱۵
  Denmark 1st Division
Elite 3000 Helsingor
۰
۳
Hvidovre IF
inprogress
۱۵:۳۰
Nykobing FC
-
-
Vendsyssel FF
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Czech Republic 2. Liga
Trinec
۲
۰
AC Dukla Praha
Finished
۱۲:۴۵
Slavia Prague B
۴
۲
Sparta Prague B
Finished
۱۲:۴۵
MKF Chrudim
۱
۲
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۲:۴۵
Vyskov
۳
۱
FK MAS Taborsko
Finished
۱۲:۴۵
  Germany Regionalliga Northeast
FC Energie Cottbus
۲
۰
Luckenwalde
inprogress
۱۵:۳۰
BSG Chemie Leipzig
۱
۲
VSG Altglienicke
inprogress
۱۵:۳۰
  Thailand Thai League 2
Ayutthaya United FC
۲
۰
Kasetsart
Finished
۱۵:۰۰
Chainat FC Hornbill
۰
۰
Krabi FC
inprogress
۱۵:۳۰
Raj Pracha
۱
۱
Phrae United
inprogress
۱۶:۳۰
Rayong FC
۰
۱
Trat FC
inprogress
۱۶:۰۰
  Sri Lanka Super League
Moragasmulla SC
۱
۲
Police SC
Finished
۱۴:۳۰
Super Sun SC
۰
۰
New Star SC
Finished
۱۴:۳۰
  Singapore Premier League
Tanjong Pagar United FC
۳
۴
Tampines Rovers FC
Finished
۱۴:۰۰
Young Lions
۱
۱۰
Lion City Sailors FC
Finished
۱۴:۰۰
  Indonesia Liga 1
Persib Bandung
۲
۱
PSIS Semarang
Finished
۱۳:۳۰
PSS Sleman
۱
۰
Barito Putra
inprogress
۱۵:۴۵
Bali United Pusam
-
-
Arema Malang
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group B
Mlada Boleslav B
۱
۰
SK Benesov
Finished
۱۲:۴۵
SK Sparta Kolin
۶
۰
FK Banik Most
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL New South Wales
Sydney Olympic FC
۱
۲
Manly United FC
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Tasmania
South Hobart
۵
۳
Glenorchy Knights
Finished
۰۸:۳۰
Olympia FC Warriors
۰
۴
Devonport City
Finished
۰۹:۰۰
  New Zealand Central Premier League
Wellington Phoenix FC Reserves
۲
۰
North Wellington AFC
Finished
۰۷:۳۰
Miramar Rangers
۵
۱
Petone
Finished
۰۷:۰۰
Waterside Karori
۲
۱
Napier City Rovers
Finished
۰۷:۰۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Sandvikens AIK FK
۲
۱
IFK Stocksund
Finished
۱۵:۰۰
Skiljebo SK
۰
۰
Hudiksvalls Forenade
inprogress
۱۶:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 2
Herlev IF
۳
۲
Slagelse
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
SSV Ulm
۰
۰
Bahlinger SC 1929
inprogress
۱۶:۳۰
VfR Aalen
۱
۰
Barockstadt Fulda-Lehnerz
inprogress
۱۶:۳۰
FC Astoria Walldorf
۰
۰
VfR Wormatia Worms
inprogress
۱۶:۳۰
TSV Steinbach
۰
۱
1. FSV Mainz 05 II
inprogress
۱۶:۳۰
TSG Balingen
۰
۰
SGV Freiberg
inprogress
۱۶:۳۰
  Russia Premier League
FK Lokomotiv Moscow
۰
۰
PFK Kryliya Sovetov Samara
inprogress
۱۶:۳۰
  Denmark 2. Division
Kolding IF
۲
۰
Thisted FC
inprogress
۱۶:۳۰
Aarhus Fremad
۱
۰
BK Frem
inprogress
۱۶:۳۰
Jammerbugt FC.
-
-
Hellerup IK
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Germany Regionalliga Bayern
SpVgg Unterhaching
۰
۰
Bayern Munich II
inprogress
۱۶:۳۰
1.FC Schweinfurt 05
۱
۱
SV Wacker Burghausen
inprogress
۱۶:۳۰
DJK Vilzing
۱
۰
TSV Aubstadt
inprogress
۱۶:۳۰
SV Turkgucu Ataspor
۰
۰
FC Wurzburger Kickers
inprogress
۱۶:۳۰
  Wales Premier League
Newtown AFC
-
-
The New Saints FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Cardiff Metropolitan University F.C.
-
-
Connah's Quay Nomads
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Haverfordwest County
-
-
Caernarfon Town FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Norway 2. Division Group 1
Ullern
-
-
Staal Jørpeland
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Sotra Sportsklubb
-
-
Vard Haugesund
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Malaysia Super League
Terengganu
-
-
Sarawak
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Petaling Jaya City FC
-
-
Negeri Sembilan
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Melaka United
-
-
Pahang
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  South Africa Premier League
Stellenbosch FC
-
-
Royal AM
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Marumo Gallants FC
-
-
Golden Arrows
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Mamelodi Sundowns FC
-
-
Kaizer Chiefs
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Sweden Superettan
Jonkopings Sodra
-
-
Halmstads BK
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Dalkurd FF
-
-
Orgryte IS
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Fortuna Hjorring (W)
۵
۰
AGF Aarhus (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 3
Hedensted IF
۱
۰
B 1913
inprogress
۱۶:۰۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
IFK Hassleholm
۱
۲
Asarums IF FK
inprogress
۱۶:۳۰
FK Karlskrona
۲
۱
Kristianstad FC
inprogress
۱۶:۳۰
Ariana FC
۰
۱
Osterlen FF
inprogress
۱۶:۳۰
Hogsby IK
۰
۰
FC Rosengard
inprogress
۱۶:۳۰
  Norway 2. Division Group 2
Baerum SK Sandvika
۰
۴
Ullensaker Kisa IL
inprogress
۱۵:۳۰
Gjovik-Lyn
۳
۵
Brattvag
inprogress
۱۵:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group A
FK Banik Sokolov
۱
۱
FK Admira Praha
Finished
۱۲:۴۵
Motorlet Praha
۱
۰
1. FC Karlovy Vary
Finished
۱۲:۴۵
Sokol Hostoun
۱
۲
Ceske Budejovice B
Finished
۱۳:۰۰
TJ Jiskra Domazlice
-
-
Povltavska FA
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Portugal Liga Segunda
Sporting Covilha
۰
۲
Feirense
Finished
۱۴:۳۰
  Iceland 4. Deild
KFK Kopavogur
۰
۰
RB Keflavik
Finished
۰۰:۳۰
  Costa Rica Primera Division
CS Herediano
۴
۲
Sporting San Jose
Finished
۰۶:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
South Melbourne (W)
۰
۴
Heidelberg United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Bayside Utd (W)
۰
۴
Calder Utd SC (W)
Finished
۱۰:۰۰
  Australia NPL Victoria 3
Geelong SC
۰
۲
Melbourne Victory U21
Finished
۱۲:۳۰
Preston Lions
۵
۱
Ballarat City
Finished
۱۲:۳۰
Nunawading City
۱
۱
Doveton
Finished
۰۹:۳۰
  China League 2
Nantong Haimen Codion
۳
۰
Wuhan Jiangcheng
Finished
۱۲:۰۰
Inner Mongolia
۰
۱
Zhuhai Qinao
Finished
۱۲:۰۰
  Australia NPL Queensland Women
Capalaba (W)
۲
۰
Souths United NPL (W)
Finished
۱۳:۰۰
Gold Coast United (W)
۱
۱
Eastern Suburbs (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Finland Kolmonen
EPS Reservi
۳
۰
EIF/Akademi
Finished
۱۳:۳۰
KoiPS
۲
۲
JaPS II
Finished
۱۵:۰۰
Tampere United II
۰
۲
FC Haka Juniors
inprogress
۱۵:۳۰
PaiHa
۲
۰
FC Aland
inprogress
۱۵:۳۰
Saaksjaerven Loiske
۰
۰
ACE
inprogress
۱۵:۳۰
FC Espoo
۰
۰
GrIFK Reservi
inprogress
۱۶:۳۰
Peimari United
۲
۱
Toejoen Veikot
inprogress
۱۶:۳۰
RoPo
۰
۰
OPS Oulu
inprogress
۱۶:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 1
GVI
۳
۲
Herstedoster IC
Finished
۱۴:۳۰
B 1908
۰
۲
Goerslev IF
Finished
۱۴:۳۰
  Poland Ekstraklasa Women
Sportowa Czworka Radom (W)
۰
۴
KKS Czarni Sosnowiec (W)
Finished
۱۴:۳۰
Slask Wroclaw (W)
۱
۲
GKS Gornik Leczna (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Poland III Liga, Group 2
Gedania Gdansk
۳
۰
Stolem Gniewino
Finished
۱۴:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Laanemaa JK Haapsalu
۰
۱
Tartu JK Welco
inprogress
۱۶:۳۰
FC Tallinn
۲
۰
Tartu Kalev
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
SG Dynamo Schwerin
۱
۱
SV Tasmania Berlin
inprogress
۱۶:۳۰
RSV Eintracht 1949
۳
۰
FSV Optik Rathenow
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
FC Deisenhofen
۱
۲
FC Ingolstadt 04 II
inprogress
۱۶:۳۰
TSV 1860 Munchen II
۰
۰
Gundelfingen
inprogress
۱۶:۳۰
Turkspor Augsburg
-
-
TSV Kottern
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
SK Sturm Graz (W)
۱
۱
SK Slavia Prague (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
TUS Koblenz
۱
۰
Sportfreunde Eisbachtal
inprogress
۱۶:۳۰
  Finland Ykkonen
KPV Kokkola
۱
۱
PK-35
inprogress
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Huddinge IF
۳
۰
Smedby AIS
inprogress
۱۶:۳۰
  Ireland National League Women
Shelbourne (W)
-
-
Treaty United FC (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
PK Keski-Uusimaa
۱
۰
PPJ Helsinki
inprogress
۱۶:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
JK Tammeka Tartu (W)
۰
۴
Saku Sporting (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Bhutan Premier League
Thimphu City
۰
۰
RTC FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Poland Ekstraklasa
MKS Cracovia Krakow
-
-
Piast Gliwice
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Poland 1. Division
Skra Czestochowa
-
-
Zaglebie Sosnowiec SSA
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Argentina Reserve League
Tigre Reserves
-
-
Defensa y Justicia Reserves
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Kazakhstan Cup
Maktaaral FC
-
-
FC Taraz
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
TSV Eintracht Stadtallendorf
۰
۱
FC 1906 Erlensee
inprogress
۱۶:۳۰
Giessen
۱
۰
Bayern Alzenau
inprogress
۱۶:۳۰
  Belarus 1. Division
Shakhtyor Petrikov
۰
۰
Naftan Novopolotsk
inprogress
۱۶:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. A
Deportiva Carmelita
۰
۰
AD Sarchi
Finished
۰۱:۳۰
  Germany Regionalliga North
Hamburger SV II
۲
۲
SSV Jeddeloh
inprogress
۱۵:۳۰
Kickers Emden
۰
۰
TSV Havelse
inprogress
۱۶:۳۰
KSV Holstein Kiel II
۱
۰
Teutonia Ottensen
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
TSV Kornburg
۱
۰
SV Donaustauf
Finished
۱۳:۳۰
1. FC Eintracht Bamberg
۱
۱
1. SC Feucht
inprogress
۱۶:۳۰
1. FC Geesdorf
۰
۰
ASV Cham
inprogress
۱۷:۰۰
  New Zealand Southern Premier League
Coastal Spirit
۱
۱
Nelson Suburbs FC
Finished
۰۴:۰۰
Dunedin City Royals
۳
۲
Selwyn United
Finished
۰۵:۰۰
Mosgiel AFC
۰
۸
Cashmere Technical
Finished
۰۵:۰۰
Christchurch United
۹
۱
Green Island AFC
Finished
۰۶:۳۰
Ferrymead Bays
۴
۲
Nomads United
Finished
۰۷:۱۵
  United States MLS Next Pro League
North Texas SC
۴
۰
Real Monarchs SLC
Finished
۰۵:۳۰
  Australia Capital Territory U23
Canberra Olympic U23
۲
۳
West Canberra Wanderers FC U23
Finished
۰۷:۰۰
Belconnen United U23
۳
۱
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۷:۰۰
Cooma Tigers U23
۲
۲
O'Connor Knights U23
Finished
۰۷:۱۵
  Australia FNT Darwin Premier League
Mindil Aces
۳
۱
Port Darwin FC
Finished
۱۱:۰۰
Casuarina FC
۱
۱
Hellenic Athletic Club
Finished
۱۵:۰۰
  Australia NSW Premier League 2
Central Coast United
۲
۳
Rydalmere Lions
Finished
۱۱:۳۰
Canterbury Bankstown FC
۲
۳
Macarthur Rams
Finished
۱۴:۰۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Perth SC (W)
۱
۱
Perth Redstar FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Murdoch University Melville FC (W)
۰
۰
Fremantle City FC (W)
inprogress
۱۳:۳۰
  Russia FNL 2, Group 4
Irtysh Omsk
۱
۰
Amkar
Finished
۱۲:۰۰
Dinamo Barnaul
۱
۴
Zenit Izhevsk
Finished
۱۲:۳۰
  Czech Republic 1. Liga U19
Sigma Olomouc U19
۳
۰
Banik Ostrava U19
Finished
۱۳:۳۰
Viktoria Plzen U19
۴
۱
Hradec Kralove U19
Finished
۱۳:۳۰
Mlada Boleslav U19
۰
۵
Vysocina Jihlava U19
Finished
۱۳:۳۰
Sparta Prague U19
۳
۰
Ceske Budejovice U19
Finished
۱۳:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
LKS Goczalkowice Zdroj
۰
۲
Odra Wodzislaw
inprogress
۱۵:۳۰
  Slovakia 1. Liga Women
FK AS Trencin (W)
۲
۴
MFK Ruzomberok (W)
Finished
۱۳:۳۰
Spartak Myjava (W)
۱۵
۰
SKF Zilina (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NSW Premier League Youth
Mt Druitt Town Rangers U20
۱
۰
Marconi Stallions U20
Finished
۱۳:۳۰
  Belarus Reserve League
Torpedo Zhodino Reserves
۱
۱
Energetik-BGU Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Neman Grodno Reserves
۰
۰
FK Slutsk Reserves
inprogress
۱۶:۳۰
  Finland U20 League
HJK Helsinki U20
۲
۱
Ilves U20
Finished
۱۵:۰۰
  Germany Oberliga NOFV South
FSV Budissa Bautzen
۳
۲
SV Blau-Weiss Zorbau
inprogress
۱۵:۳۰
FC Einheit Rudolstadt
۲
۱
Eilenburg
inprogress
۱۶:۳۰
Bischofswerdaer FV
۰
۰
Ludwigsfelder FC
inprogress
۱۶:۳۰
VFC Plauen
۰
۱
SG Union Sandersdorf
inprogress
۱۶:۳۰
FC Oberlausitz Neugersdorf
۰
۰
FC An der Fahner Hohe
inprogress
۱۶:۳۰
  Russia FNL
Veles Moscow
۰
۲
FC Ufa
inprogress
۱۵:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 4
Viby IF
۰
۰
Vejgaard
inprogress
۱۵:۳۰
Norresundby BK
۱
۱
Vejlby-Risskov
inprogress
۱۶:۰۰
  Poland III Liga, Group 1
Pogon Grodzisk Mazowiecki
-
-
KS Warta Sieradz
بازی شروع نشده است
۱۷:۵۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید