0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Argentina Liga Profesional
Boca Juniors
۱
۲
Union Santa Fe
Finished
۰۵:۰۰
Banfield
۱
۱
Barracas Central
Finished
۰۲:۳۰
Rosario Central
۰
۱
Gimnasia y Esgrima La Plata
Finished
۰۲:۳۰
  Peru Primera Division
Utc de Cajamarca
۱
۲
Carlos A. Mannucci
Finished
۰۱:۰۰
FBC Melgar Arequipa
۱
۰
Atletico Grau
Finished
۰۴:۳۰
  Japan J League
Kawasaki Frontale
۱
۱
Jubilo Iwata
Finished
۱۴:۳۰
Yokohama F Marinos
۴
۰
Kashiwa Reysol
Finished
۱۱:۳۰
Avispa Fukuoka
۱
۳
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۴:۰۰
  Brazil Serie B
CR Vasco da Gama RJ
۳
۰
Operario PR
Finished
۰۲:۳۰
Criciuma EC
۱
۰
Vila Nova GO
Finished
۱۸:۳۰
Londrina EC
۳
۱
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۲:۳۰
  Tanzania Premier League
Mbeya City
۱
۱
Young Africans
Finished
۱۷:۰۰
Dodoma
۰
۰
Azam FC
inprogress
۲۰:۳۰
Coastal Union
۰
۱
Kagera Sugar
Finished
۱۵:۳۰
Polisi Tanzania FC
۰
۱
Geita Gold FC
Finished
۱۵:۳۰
Biashara United FC
۱
۰
KMC FC
Finished
۱۷:۳۰
Mbeya Kwanza FC
۱
۲
Ruvu Shooting
Finished
۱۷:۳۰
  Belarus Premier League
Shakhtyor Soligorsk
۰
۰
Torpedo Zhodino
inprogress
۲۰:۳۰
FC Isloch Minsk Raion
۱
۱
FC Gomel
Finished
۱۶:۳۰
FK Slutsk
۰
۲
FC Vitebsk
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland 1. Deild
Afturelding Mosfellsbaer
۴
۱
Thor Akureyri
Finished
۰۱:۰۰
IF Vestri
۲
۱
UMF Grindavik
Finished
۱۸:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
FC Seoul
۱
۱
Incheon United FC
Finished
۱۵:۳۰
Suwon City
۳
۰
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۴:۳۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۱
۱
Daegu FC
Finished
۱۳:۳۰
  United States MLS
FC Cincinnati
۱
۰
Orlando City SC
Finished
۰۴:۰۰
  Norway Eliteserien
Rosenborg BK
۱
۱
Kristiansund BK
inprogress
۲۰:۳۰
FK Haugesund
۴
۲
Viking Stavanger
Finished
۱۸:۳۰
  United States USL Championship
Colorado Springs Switchbacks FC
۰
۱
San Antonio FC
Finished
۰۵:۳۰
Las Vegas Lights
۳
۲
Phoenix Rising
Finished
۰۷:۰۰
Hartford Athletic
-
-
Louisville City FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  China Super League
Cangzhou Mighty Lions FC
۱
۱
Beijing Guoan FC
Finished
۱۳:۰۰
Zhejiang Lucheng Greentown
۲
۰
Shandong Luneng
Finished
۱۶:۰۰
Wuhan Yangtze River
۱
۲
Shanghai SIPG
Finished
۱۶:۰۰
Tianjin Teda
۱
۰
Meizhou Hakka
Finished
۱۶:۰۰
  Argentina Primera B Nacional
Quilmes Atletico Club
۰
۰
Gimnasia Mendoza
Finished
۰۳:۳۰
Instituto de Cordoba
۱
۰
CA Estudiantes Caseros
Finished
۰۴:۳۰
Deportivo Moron
-
-
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۰
  Republic of Korea K-League 2
FC Anyang
۱
۰
Seoul E-Land FC
Finished
۱۵:۳۰
Chungnam Asan
۳
۱
Ansan Greeners
Finished
۱۳:۳۰
  Europe UEFA Champions League Qualification
Inter Club d'Escaldes
۰
۱
Vikingur Reykjavik
Finished
۰۰:۰۰
  Japan J2 League
Vegalta Sendai
۱
۱
Montedio Yamagata
Finished
۱۱:۳۰
V-Varen Nagasaki
۰
۰
Blaublitz Akita
Finished
۱۴:۳۰
Roasso Kumamoto
۱
۲
Oita Trinita
Finished
۱۴:۳۰
Mito HollyHock
۱
۱
Fagiano Okayama
Finished
۱۳:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Raufoss 2
۰
۰
Spjelkavik
Finished
۱۵:۳۰
Floro SK
۲
۰
Lillehammer
Finished
۱۶:۳۰
FK Toten
۱
۴
Brumunddal
Finished
۱۸:۳۰
Aalesund 2
۴
۰
Elverum
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 2. Division Group 1
Oern-Horten
۸
۱
FK Arendal
Finished
۱۸:۳۰
Strommen IF
۴
۲
Staal Jørpeland
Finished
۱۵:۳۰
  World Friendly International Matches Women
Norway (W)
۱
۰
New Zealand (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  World Friendly Club Matches
NK Maribor
۰
۱
FK Tuzla City
inprogress
۲۰:۰۰
Jagiellonia Bialystok SSA
۱
۰
Warta Poznan
Finished
۱۳:۳۰
LASK Linz
۱
۱
MKS Cracovia Krakow
inprogress
۱۹:۳۰
SC Preussen Munster
۶
۰
KFC Uerdingen 05
Finished
۱۹:۰۰
PFC Levski Sofia
۲
۰
Akademija Pandev
inprogress
۱۹:۳۰
FC Slovacko
۲
۰
FK AS Trencin
Finished
۱۳:۳۰
Lausanne-Sports
۰
۰
FC Stade Lausanne Ouchy
inprogress
۲۰:۰۰
SSA Korona Kolporter Kielce
۰
۱
Skra Czestochowa
Finished
۱۴:۳۰
KV Kortrijk
۳
۱
KV Mechelen
Finished
۱۸:۰۰
Pardubice
۳
۱
FC Vysocina Jihlava
inprogress
۱۹:۳۰
Pfc Pirin Blagoevgrad
۰
۰
FC Spartak Trnava
inprogress
۱۹:۳۰
NK Gorica
۰
۰
NK Varazdin
inprogress
۲۰:۳۰
MSK Zilina
۳
۰
MFK Karvina
Finished
۱۳:۳۰
Paksi FC
۳
۲
BFC Siofok
Finished
۱۳:۳۰
FC Midtjylland
۳
۲
OB Odense
Finished
۱۶:۳۰
FC Thun
۳
۳
FC St. Gallen
Finished
۱۸:۰۰
Worksop Town FC
۱
۳
Barnsley FC
Finished
۱۸:۳۰
SC Rheindorf Altach
۰
۱
FC Luzern
Finished
۱۸:۳۰
FK Vozdovac
۱
۳
FK Javor Ivanjica
Finished
۱۹:۰۰
SC Neusiedl am See 1919
۱
۳
SK Rapid Wien
Finished
۱۹:۰۰
NK Olimpija Ljubljana
۰
۱
FK Cukaricki Stankom
inprogress
۲۰:۳۰
HNK Hajduk Split
۰
۰
CFR 1907 Cluj
inprogress
۲۰:۳۰
KS Ruch Chorzow
۳
۰
OKS Odra Opole
Finished
۱۳:۳۰
Slask Wroclaw II
۱
۰
GKS Jastrzebie
Finished
۱۴:۳۰
Widzew Lodz
۱
۱
GKS 71 Tychy
Finished
۱۴:۳۰
Gornik Leczna
۳
۲
Pogon Siedlce
Finished
۱۴:۳۰
Voitsberg
۰
۷
SK Sturm Graz
inprogress
۱۹:۳۰
FK Slovan Galanta
۰
۱
FC Vion Zlate Moravce
inprogress
۲۰:۰۰
TSV Fortuna Dusseldorf
۱
۰
Olympiakos Piraeus FC
inprogress
۲۰:۳۰
FK Humenne
۱
۱
Tatran Presov
Finished
۱۳:۰۰
SC Austria Lustenau
۰
۴
FC Wil 1900
Finished
۱۳:۰۰
GKS Dospel Katowice
۱
۰
Gornik Polkowice
Finished
۱۴:۳۰
Stomil Olsztyn
۲
۰
Radunia Stezyca
Finished
۱۴:۳۰
VSG Altglienicke
۱
۱
Hertha BSC Berlin II
Finished
۱۵:۳۰
Stal Rzeszow
۱
۴
Garbarnia
Finished
۱۶:۳۰
Fortuna Koln
۰
۱
FC Bocholt 1900
Finished
۱۶:۳۰
Podbrezova
۴
۲
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۶:۳۰
Sparta Prague B
۰
۳
MKF Chrudim
Finished
۱۶:۳۰
Brondby I.F.
۱
۱
Hvidovre IF
Finished
۱۶:۳۰
FC Basel
۳
۲
SpVgg Greuther Furth
Finished
۱۸:۳۰
SKN St. Polten
۴
۲
FK Austria Wien
Finished
۱۸:۳۰
FC Swift Hesperange
۲
۲
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۸:۳۰
Spartans
۲
۱
East Fife
Finished
۱۸:۳۰
Radomlje
۰
۲
FK Radnicki Nis
inprogress
۲۰:۳۰
Racing FC Union Letzebuerg
۰
۰
Royal Charleroi SC
inprogress
۲۰:۳۰
MFK Kosice
۲
۰
FK Slavoj Trebisov
Finished
۱۳:۰۰
Chindia Targoviste
۰
۰
CS Dacia Mioveni
Finished
۱۳:۰۰
AC Sparta Praha
۲
۱
AC Dukla Praha
Finished
۱۳:۳۰
Trinec
۰
۳
FC Dukla Banská Bystrica
Finished
۱۳:۳۰
FK Teplice
۲
۰
FK Usti nad Labem
Finished
۱۳:۳۰
SK Lisen
۰
۲
MFK Skalica
Finished
۱۳:۳۰
Arka Gdynia
۱
۳
Olimpia Elblag
Finished
۱۳:۳۰
TS Wisla Krakow
۲
۰
Stal Mielec
Finished
۱۴:۰۰
FK Pribram
۱
۵
FC Hradec Kralove
Finished
۱۴:۳۰
Wuppertaler SV Borussia
۰
۲
VfL Bochum
Finished
۱۵:۳۰
TSV 1860 Munchen
۴
۰
Karlsruher SC
Finished
۱۶:۳۰
VfR Garching
۲
۳
FC Pipinsried
Finished
۱۶:۳۰
Brechin City
۱
۲
Arbroath
Finished
۱۷:۳۰
Bala Town
۲
۱
Cliftonville FC
Finished
۱۸:۳۰
FC Mauerwerk
۱
۳
WSG Hertha Wels
Finished
۱۸:۳۰
Termalica BB Nieciecza
۱
۲
Tatran Liptovsky Mikulas
Finished
۱۹:۰۰
FC Botosani
۰
۴
FK Qarabag
inprogress
۱۹:۳۰
Wisloka Debica
۰
۰
LKS Lodz
inprogress
۱۹:۳۰
TUS Heiligenkreuz
۰
۱
TSV Hartberg
inprogress
۲۰:۰۰
AS Monaco
۱
۰
Cercle Brugge KSV
Finished
۱۲:۳۰
PFK Botev Vratsa
۲
۱
PFC Minyor Pernik
Finished
۱۲:۳۰
LKS Lodz
۰
۱
Stal Rzeszow
Finished
۱۳:۰۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
۰
۱
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Finished
۱۳:۳۰
Lechia Gdansk
۶
۳
Wisla Plock
Finished
۱۳:۳۰
Chrobry Glogow
۰
۰
KKS 1925 Kalisz
Finished
۱۴:۳۰
Gazovik Orenburg
۲
۲
FC Dinamo Auto
Finished
۱۵:۰۰
Hannover 96
۵
۲
FSV Duisburg
Finished
۱۵:۳۰
KSV Holstein Kiel
۲
۰
FC St. Pauli
Finished
۱۶:۰۰
Needham Market
۰
۷
Ipswich Town FC
Finished
۱۶:۳۰
AC Sparta Praha
-
-
MKF Chrudim
Finished
۱۶:۳۰
AGF Aarhus
۲
۲
AaB Aalborg
Finished
۱۶:۳۰
SV Elversberg
۲
۱
Borussia Monchengladbach II
Finished
۱۶:۳۰
SV Meppen
۰
۱
FC Schalke 04
Finished
۱۶:۳۰
FC Liefering
۶
۰
SK Vorwarts Steyr
Finished
۱۶:۳۰
The Cove FC
۰
۲
Dunfermline
Finished
۱۶:۳۰
BSG Wismut Gera
۰
۹
FSV Zwickau
Finished
۱۷:۳۰
FC Wurzburger Kickers
۱
۲
Kickers Offenbach
Finished
۱۷:۳۰
Austria Klagenfurt
۱
۴
NK Osijek
Finished
۱۷:۳۰
FT Braunschweig
۰
۵
TSV Eintracht Braunschweig
Finished
۱۷:۳۰
FC Sion Sitten
۱
۲
Servette Geneve FC
Finished
۱۸:۳۰
1.FC Schweinfurt 05
۵
۱
TSV Abtswind
Finished
۱۸:۳۰
FK Spartak Moscow
۰
۰
Alania Vladikavkaz
inprogress
۱۸:۳۰
VfR Krefeld-Fischeln
۰
۰
SV Straelen
inprogress
۱۸:۳۰
FC CSKA 1948
۳
۰
PFC Lokomotiv Sofia
inprogress
۱۹:۰۰
TJ Sokol Lanzhot
۰
۲
FC Zlin
Finished
۱۹:۰۰
FC Yantra Gabrovo
۱
۲
PFC Litex Lovech
inprogress
۱۹:۳۰
Etar 1924 Veliko Tarnovo
۰
۰
FC Dunav Ruse
inprogress
۱۹:۳۰
Beroe Stara Zagora
۱
۱
PFC Spartak Pleven
inprogress
۱۹:۳۰
Budapest Vasas SC
۰
۱
Kisvarda FC
inprogress
۱۹:۳۰
Pecsi MFC
۰
۰
NK Slaven Belupo Koprivnica
inprogress
۲۰:۳۰
Peterhead
۰
۰
Inverurie Loco Works
inprogress
۲۰:۳۰
Peterhead
-
-
Inverurie Loco Works
inprogress
۲۰:۳۰
Spartak Subotica
۰
۰
Mladost Novi Sad
inprogress
۲۱:۰۰
  Paraguay Division Intermedia
Deportivo Santani
۰
۴
Rubio nu
Finished
۰۱:۳۰
Sportivo Luqueno
۱
۲
Sportivo San Lorenzo
Finished
۰۳:۴۵
Club General Martin Ledesma
۱
۰
Guarani de Trinidad
Finished
۱۸:۳۰
2 de Mayo
۲
۲
Pastoreo FC
Finished
۱۸:۳۰
  Chile Copa Chile
CSD San Antonio Unido
۱
۳
Audax Italiano Santiago
Finished
۰۳:۳۰
La Serena
-
-
C.D. Universidad de Concepcion
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Australia Tasmania Championship
Beachside FC
۰
۱
Metro Claremont
Finished
۰۹:۰۰
Tasmania University SC
۳
۲
South Hobart Reserves
Finished
۰۹:۰۰
New Town Eagles
۳
۱
Clarence Zebras Reserves
Finished
۱۳:۰۰
Taroona
۳
۰
Glenorchy Knights Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Northern Rangers FC
۴
۰
Burnie United
Finished
۰۹:۰۰
Hobart United
۶
۱
Olympia FC Warriors Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Launceston United
۶
۰
Riverside Olympic Reserves
Finished
۱۰:۳۰
Ulverstone
۳
۳
Somerset
Finished
۱۰:۴۵
  Estonia Esiliiga
FCI Levadia Tallinn U21
۱
۲
Ida-Virumaa FC Alliance
Finished
۱۶:۳۰
  Japan J3 League
Ehime FC
۱
۰
Kagoshima United
Finished
۱۴:۳۰
Gainare Tottori
۲
۲
SC Sagamihara
Finished
۱۴:۰۰
Kataller Toyama
۱
۰
Nagano Parceiro
Finished
۱۳:۳۰
Yokohama S.C.C
۰
۳
Fujieda MYFC
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Victoria U21
Port Melbourne U21
۰
۱
Oakleigh Cannons U21
Finished
۱۴:۰۰
Avondale FC U21
۱
۰
Eastern Lions SC U21
Finished
۰۶:۴۵
Melbourne Knights U21
۱
۱
St. Albans Saints U21
Finished
۰۹:۳۰
South Melbourne U21
۷
۱
Green Gully U21
Finished
۰۷:۴۵
Altona Magic U21
۱
۳
Heidelberg United U21
Finished
۱۰:۳۰
Dandenong City SC U21
۳
۲
Dandenong Thunder U21
Finished
۰۹:۰۰
Avondale FC U21
۱
۰
Eastern Lions SC U21
Finished
۰۶:۵۰
  United States MLS Next Pro League
Vancouver Whitecaps II
۲
۳
San Jose Earthquakes II
Finished
۰۶:۳۰
Rochester New York FC
۰
۰
Columbus Crew II
Finished
۰۳:۳۰
FC Cincinnati II
-
-
Orlando City II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Australia NPL Capital Territory
Cooma Tigers
۱
۳
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۹:۳۰
O'Connor Knights
۰
۲
Monaro Panthers FC
Finished
۰۹:۳۰
Belconnen United
۲
۲
Canberra Olympic
Finished
۰۹:۳۰
  United States USL League Two
Real Central New Jersey
۳
۲
FC Lehigh Valley United
Finished
۰۳:۳۰
Charlotte Eagles
۱
۱
West Virginia United
Finished
۰۳:۳۰
Ocean City Noreasters
۱
۱
Reading United AC
Finished
۰۳:۳۰
North Carolina Fusion U23
۳
۰
Charlotte Independence II
Finished
۰۴:۰۰
  Brazil Serie A
Internacional RS
۳
۰
Coritiba FBC
Finished
۰۵:۰۰
  Japan J4 League
Honda Lock
۰
۱
Tiamo Hirakata
Finished
۰۸:۳۰
Yokogawa Musashino
۰
۳
Honda F.C.
Finished
۱۰:۳۰
Reinmeer Aomori
۰
۰
Kochi United SC
Finished
۰۸:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Daegu FC Reserves
۱
۳
Jeonbuk Motors II
Finished
۱۲:۳۰
Jeonju Citizen
۰
۱
Daejeon Hana Citizen II
Finished
۱۱:۳۰
Chungju Citizen
۳
۰
Jinju Citizen FC
Finished
۱۱:۳۰
Pyeongtaek Citizen FC
۰
۵
Chuncheon FC
Finished
۱۴:۳۰
Gangwon FC Reserves
۲
۰
Seoul United
Finished
۱۲:۳۰
  Cambodia Premier League
Naga World FC
۱
۰
Boeung Ket FC
Finished
۱۳:۱۵
Kirivong Sok Sen Chey
۱
۴
Preah Khan Reach Svay Rieng
Finished
۱۳:۱۵
  Kazakhstan 1. Division
FK Taraz Karatau 2
۲
۱
FK Shakhtar Bulat
Finished
۱۶:۳۰
FC Okzhetpes
۵
۰
FK Igilik
Finished
۱۵:۳۰
FK Kyran
۶
۱
FC Astana Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Kairat Academy 2
۲
۱
Kaisar Kyzylorda
Finished
۱۶:۳۰
FK Ekibastuz
۳
۳
Yassy Turkistan
Finished
۱۶:۳۰
FK Baykonur Kyzylorda
۰
۳
Akademiya Ontyustik
Finished
۱۸:۰۰
  Lithuania A Lyga
FK Riteriai
۰
۱
FC Hegelmann Litauen Kaunas
inprogress
۲۰:۳۰
FK Panevezys
۱
۲
Siauliai FA
Finished
۱۸:۳۰
  Faroe Islands Meistaradeildin
NSI Runavík
۰
۱
Víkingur Gota
inprogress
۲۰:۳۰
HB Torshavn
۰
۰
KI Klaksvík
inprogress
۲۰:۳۰
  Republic of Korea K3 - League
Dangjin Citizen FC
۰
۳
Ulsan Citizen
Finished
۱۱:۳۰
Cheongju City FC
۰
۰
Siheung Citizen
Finished
۱۴:۳۰
Pocheon Citizens FC
۲
۲
Paju Citizen FC
Finished
۱۲:۳۰
  Australia FNT Darwin Premier League
Casuarina FC
۲
۳
Mindil Aces
Finished
۱۵:۰۰
Hellenic Athletic Club
۲
۱
Darwin Hearts
Finished
۱۱:۰۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Dinamo Batumi
۰
۰
FC Sioni Bolnisi
inprogress
۲۰:۳۰
Saburtalo
۱
۰
FC Samgurali Tskaltubo
inprogress
۲۰:۳۰
Dinamo Tbilisi
-
-
FC Torpedo Kutaisi
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Iceland 2. Deild
Throttur Reykjavik
۲
۱
KF Fjardabyggd Eskifjordur
inprogress
۱۹:۱۵
Magni
۰
۱
Reynir Sandgerdi
Finished
۱۷:۳۰
KR Reykjavik (W)
۰
۰
Volsungur (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Funnefoss/Vormsund
۲
۲
Bossekop UL
Finished
۱۶:۳۰
Mjølner
۵
۱
Skjervoy
Finished
۱۸:۳۰
FK Senja Silsand
۰
۰
Skjetten
Finished
۱۸:۳۰
  New Zealand Northern Premier League
Manukau United
۶
۰
North Shore United
Finished
۰۷:۳۰
Auckland City
۲
۰
Hamilton Wanderers AFC
Finished
۰۷:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Stirling Lions
۰
۰
Balcatta
Finished
۱۳:۳۰
Inglewood United
۱
۰
Perth RedStar FC
Finished
۱۱:۳۰
Bayswater City
۱
۱
Cockburn City
Finished
۱۱:۳۰
Floreat Athena
۴
۰
Perth Glory Youth
Finished
۱۱:۳۰
Armadale
۰
۵
Perth
Finished
۱۱:۳۰
Gwelup Croatia SC
۱
۴
Sorrento SC
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Toowong
۰
۱
Acacia Ridge
Finished
۱۳:۳۰
Bayside United
۴
۱
Univ. Queensland
Finished
۱۲:۳۰
Palm Beach Sharks
۲
۱
Kingscliff District FC
Finished
۱۲:۳۰
Mount Gravatt Hawks
۰
۴
Newmarket
Finished
۱۲:۳۰
The Lakes
۶
۳
Western Spirit
Finished
۱۲:۳۰
Broadbeach United
۴
۰
Runaway Bay Green
Finished
۱۲:۳۰
Tallebudgera Valley FC
۰
۲
Southport Warriors
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Charlestown Azzurri
۱
۱
Cooks Hill United
Finished
۰۸:۳۰
Edgeworth Eagles
۱
۲
Broadmeadow Magic
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Capital Territory U23
Cooma Tigers U23
۳
۱
West Canberra Wanderers FC U23
Finished
۰۷:۱۵
O'Connor Knights U23
۲
۱
Monaro Panthers U23
Finished
۰۷:۱۵
Belconnen United U23
۳
۰
Canberra Olympic U23
Finished
۰۷:۰۰
  Malaysia Premier League
Kuching FA
۲
۱
PDRM
Finished
۱۶:۴۵
UITM FC
۳
۰
Terengganu II
Finished
۱۷:۳۰
  Georgia National League 2
FC Rustavi
۰
۰
FC WIT Georgia Tblisi
Finished
۱۸:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Adamstown Rosebud (W)
۱
۳
Newcastle Olympic (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Orkla
۱
۱
Melhus IL
Finished
۱۸:۳۰
Steinkjer
۲
۱
Kolstad
Finished
۱۶:۳۰
Bodo/Glimt 2
۰
۰
Tiller IL
inprogress
۲۰:۴۵
Rana FK
۲
۳
Strindheim IL
Finished
۱۶:۳۰
  Poland IV Liga
Mlawianka Mlawa
۲
۰
MKS Piaseczno
inprogress
۱۹:۳۰
Chemik Bydgoszcz
۱
۲
KS Unia Solec Kujawski
Finished
۱۸:۳۰
Korona Piaski
۰
۱
Obra Koscian
inprogress
۱۹:۳۰
  Uruguay Segunda Division
CA Progreso
۰
۱
Central Espanol FC
inprogress
۲۰:۰۰
  Vietnam V-League 2
Ba Ria Vung Tau FC
۱
۰
Tuan Tu Phu Tho
Finished
۱۵:۳۰
BHTS Quang Nam
۱
۲
XSKT Can Tho
Finished
۱۴:۳۰
Sanna Khanh Hoa
۲
۰
Long An
Finished
۱۴:۳۰
  Kazakhstan Premier League
FK Aksu
۱
۱
FC Shakhter Karagandy
inprogress
۱۹:۳۰
FK Akzhayik Uralsk
۰
۱
Ordabasy Shymkent
Finished
۱۷:۳۰
  Australia New South Wales League One
Mounties Wanderers
۰
۵
SD Raiders FC
Finished
۱۳:۳۰
Blacktown Spartans
۴
۲
Hills United Brumbies
Finished
۱۳:۳۰
St George City FA
۴
۱
St. George Saints
Finished
۱۲:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۰
۱
NWS Spirit
Finished
۱۳:۳۰
Northern Tigers
۱
۱
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۱۳:۳۰
  China League One
Qingdao Youth Island
۰
۰
Zibo Cuju
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Victoria
Port Melbourne Sharks SC
۱
۳
Oakleigh Cannons
Finished
۱۲:۰۰
Altona Magic
۰
۱
Heidelberg United
Finished
۱۲:۳۰
Avondale FC
۵
۱
Eastern Lions
Finished
۰۹:۳۰
Dandenong City
۱
۳
Dandenong Thunder SC
Finished
۱۱:۱۵
  Australia NSW Premier League Youth
Marconi Stallions U20
۲
۳
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۱:۱۵
Wollongong Wolves FC U20
۴
۲
Manly United FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Blacktown Spartans U20
۱
۱
Hills United FC U20
Finished
۱۱:۳۰
APIA Leichhardt Tigers U20
۱
۴
Sydney FC U20
Finished
۱۴:۰۰
  Australia NPL Victoria 2
Langwarrin SC
۱
۱
Bulleen Lions
Finished
۰۹:۳۰
Brunswick City
۱
۱
Pascoe Vale SC
Finished
۰۹:۳۰
Manningham United Blues
۲
۱
Werribee City
Finished
۰۹:۳۰
Goulburn Valley Suns
۱
۵
North Geelong Warriors
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL Youth Western Australia
Inglewood United U20
۳
۳
Perth RedStar U20
Finished
۰۹:۳۰
Bayswater City U20
۳
۳
Cockburn City U20
Finished
۰۹:۳۰
Stirling Macedonia U20
۱
۰
Balcatta U20
Finished
۱۱:۳۰
Armadale U20
۲
۷
Perth U20
Finished
۰۹:۳۰
Gwelup Croatia U20
۲
۶
Sorrento U20
Finished
۰۹:۳۰
  United States NPSL
Alexandria Reds
۲
۳
Virginia Beach United
Finished
۰۳:۳۰
Cleveland SC
۱
۲
Pittsburgh Hotspurs
Finished
۰۳:۳۰
SC Brave Lions
۱
۲
Crossfire Redmond
Finished
۰۵:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Wollongong Wolves FC
۱
۱
Manly United FC
Finished
۱۲:۳۰
Marconi Stallions
۱
۱
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۳:۳۰
Apia Leichhardt Tigers
۱
۱
Sydney FC U21
Finished
۱۲:۰۰
  Uruguay Primera Division
Centro Atletico Fenix
۰
۰
Deportivo Maldonado
Finished
۱۷:۳۰
  Ivory Coast Ligue 1
Lys Sassandra
۰
۱
Stella Club d'Abidjan
inprogress
۲۰:۰۰
  Nigeria Premier League
Niger Tornadoes
۴
۰
Kwara United
inprogress
۱۹:۳۰
Akwa United
۱
۰
Plateau United
inprogress
۱۹:۳۰
  Brazil Brasileiro U20
Palmeiras U20
۲
۰
Fortaleza EC U20
Finished
۱۸:۳۰
Flamengo RJ U20
-
-
Botafogo RJ U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Ceara U20
۵
۲
Sao Paulo FC U20
Finished
۱۷:۳۰
  Indonesia President's Cup
Persija Jakarta
۱
۲
Pusamania Borneo FC
Finished
۱۸:۰۰
Barito Putra
۱
۱
Madura FC
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Lions FC (W)
۷
۱
Moreton Bay United (W)
Finished
۱۳:۳۰
Virginia United SC (W)
۱
۱
The Gap NPL (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Singapore Premier League
Young Lions
۰
۱
Balestier Khalsa FC
Finished
۱۴:۰۰
  Australia NPL Queensland
Peninsula Power
۳
۲
Sunshine Coast Wanderers
Finished
۱۰:۳۰
Logan Lightning
۰
۰
Brisbane Roar NPL
Finished
۱۳:۰۰
Brisbane City
۱
۱
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۲:۰۰
Moreton Bay United
۶
۰
Gold Coast United
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL South Australia
Cumberland United
۰
۳
White City Woodville
Finished
۱۰:۰۰
Croydon Kings
۲
۳
Adelaide United U21
Finished
۱۴:۴۵
Adelaide Comets
۲
۰
South Adelaide
Finished
۱۰:۰۰
Sturt Lions
۲
۲
Adelaide Olympic
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide City
۰
۱
North Eastern Metro Stars
Finished
۱۲:۰۰
  Mexico Liga de Expansion
Mineros De Zacatecas
۱
۰
Celaya
Finished
۰۶:۳۵
  United States WPSL
Indios Denver (W)
۱
۳
Colorado Pride (W)
Finished
۰۵:۳۰
Florida Krush (W)
۷
۰
Florida Premier FC (W)
inprogress
۲۰:۰۰
Utah Surf SC (W)
۱
۳
La Roca FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
Chicago KICS (W)
۲
۱
Midwest Select SA Muskrats (W)
Finished
۰۴:۳۰
SA Corinthians FC (W)
۰
۰
Lonestar SC (W)
Finished
۰۴:۳۰
San Ramon FC (W)
۳
۱
Academica SC (W)
Finished
۰۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
Ready
۱
۳
Oppsal
Finished
۱۶:۳۰
IL Sandviken
۰
۱
Nordstrand
Finished
۱۴:۳۰
Froya
۵
۰
Grei
Finished
۱۵:۰۰
Kjelsas II
۰
۲
FK Fyllingsdalen
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Comunicaciones de Bueno Aires
-
-
CA Defensores Unidos
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Norway 2. Division Group 2
Frigg
۳
۰
Eidsvold TF
Finished
۱۸:۳۰
Gjovik-Lyn
۱
۱
Baerum SK Sandvika
Finished
۱۸:۳۰
  Malaysia Super League
Melaka United
۲
۳
Sarawak
Finished
۱۷:۳۰
Negeri Sembilan
۳
۰
Pahang
Finished
۱۶:۴۵
  Malawi Super League
Moyale Barracks
۱
۲
Red Lions
Finished
۱۷:۰۰
Mighty Tigers
۰
۱
Silver Strikers
Finished
۱۷:۰۰
MAFCO
۱
۱
Mighty Wanderers
Finished
۱۷:۰۰
Blue Eagles
۱
۱
Ekwendeni Hammers
Finished
۱۷:۰۰
  Netherlands Tweede Divisie
GVVV Veenendaal
۱
۴
Kozakken Boys
Finished
۱۷:۰۰
  Jordan Jordan League
AL Sareeh
۲
۰
Al Salt
inprogress
۱۹:۳۰
  Argentina Argentina Youth League
Deportivo Maipu U20
۰
۳
Estudiantes Rio Cuarto U20
Finished
۱۶:۳۰
CA San Telmo U20
۲
۳
Sacachispas U20
Finished
۱۷:۳۰
Union Santa Fe U20
۱
۱
CA Tigre U20
Finished
۱۶:۳۰
Atletico Rafaela U20
۵
۳
CSD Flandria U20
Finished
۱۶:۳۰
San Lorenzo U20
۱
۱
Lanus U20
Finished
۱۶:۳۰
Fenix U20
۲
۰
Quilmes U20
Finished
۱۷:۳۰
Racing Club U20
۰
۳
River Plate U20
Finished
۱۶:۳۰
Banfield U20
۱
۰
Argentinos Jrs U20
Finished
۱۶:۳۰
CA Platense U20
۱
۱
Arsenal de Sarandi U20
Finished
۱۶:۳۰
Estudiantes LP U20
۲
۰
CA Talleres de Cordoba U20
Finished
۱۶:۳۰
Velez Sarsfield U20
۳
۱
CA Independiente U20
Finished
۱۶:۳۰
Ferro Carril Oeste General Pico U20
۳
۰
Villa Dalmine U20
Finished
۱۷:۳۰
Boca Juniors U20
۴
۰
Colon U20
Finished
۱۶:۳۰
Newell's U20
۴
۰
Barracas Central U20
Finished
۱۶:۳۰
Defensa y Justicia U20
۰
۰
Rosario Central U20
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Western Australia State League 1
Fremantle City FC
۰
۲
Mandurah City
Finished
۱۱:۳۰
Quinns FC
۰
۲
Dianella White Eagles
Finished
۱۱:۳۰
Rockingham City
۲
۰
UWA Nedlands
Finished
۱۱:۳۰
Western Knights SC
۲
۱
Joondalup United
Finished
۱۱:۳۰
Murdoch University Melville
۲
۰
Forrestfield United
Finished
۱۱:۳۰
Subiaco AFC
۱
۶
Kingsway Olympic
Finished
۱۱:۳۰
  Australia South Australia State League 1
Fulham United FC
۴
۰
Playford Patriots
Finished
۱۰:۰۰
Port Adelaide Pirates
۱
۵
West Adelaide
Finished
۱۰:۰۰
Modbury Jets
۵
۱
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide University
۰
۱
Eastern United
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Hills Hawks SC
۰
۰
Adelaide Victory
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Blue Eagles
۴
۱
Para Hills Knights
Finished
۱۰:۰۰
  Australia NPL Victoria Women
Bayside Utd (W)
۰
۴
Alamein FC (W)
Finished
۱۰:۰۰
Calder Utd SC (W)
۳
۰
South Melbourne (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Tasmania
Glenorchy Knights
۴
۰
Clarence Zebras
Finished
۰۹:۰۰
Launceston City
۱
۲
Devonport City
Finished
۱۱:۰۰
Olympia FC Warriors
۴
۰
Riverside Olympic
Finished
۱۰:۳۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Modbury Jets Reserves
۱
۲
Adelaide Raiders Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Blue Eagles Reserves
۱
۱
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Hills Hawks SC Reserves
۱
۲
Adelaide Victory Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Port Adelaide Pirates Reserves
۲
۴
West Adelaide Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide University SC Reserves
۲
۲
Eastern United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Fulham United Reserves
۱
۵
Playford City Patriots Reserves
Finished
۰۷:۴۵
  Australia Northern NSW Reserves League
Edgeworth Eagles Reserves
۳
۱
Broadmeadow Magic Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Charlestown Azzurri Reserves
۰
۳
Cooks Hill United FC Reserve
Finished
۰۶:۳۰
  Singapore NFL Division 1
Yishun Sentek Mariners FC
۱
۱
Singapore Khalsa Association
Finished
۱۵:۳۰
Katong FC
۱
۲
Project Vaults Oxley SC
Finished
۱۳:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Brann 2
۲
۰
Akra IL
Finished
۱۷:۳۰
Fana IL Nesttun
۱
۲
Lysekloster
Finished
۱۷:۳۰
IL Brodd
۱
۰
Djerv 1919
Finished
۱۶:۳۰
Bremnes
۳
۰
Vidar
Finished
۱۷:۳۰
  Morocco Botola Pro
Olympique de Safi
-
-
Ittihad Riadhi de Tanger
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA Youssoufia Berrechid
-
-
Club Chabab Riadi Salmi
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Gambia GFA Premier League
Fortune
۰
۰
Wallidan
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Team Rhino FC
۰
۰
Falcons FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Argentina Reserve League
CA Sarmiento Reserves
۰
۰
CA Platense Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Tigre Reserves
۳
۲
San Lorenzo Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Newells Old Boys Reserves
۰
۰
Estudiantes La Plata Reserves
Finished
۱۸:۳۰
CA Sarmiento de Resistencia Reserves
۰
۰
CA Platense Reserves
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
XV Piracicaba U20
۰
۳
Capivariano FC U20
Finished
۱۷:۳۰
  Kazakhstan 2nd League
Tobol Kostanay Reserves
۴
۲
FC Shakhtyor Karagandy Reserves
Finished
۱۵:۳۰
FK Aktobe Reserves
۶
۰
FC Arys
Finished
۱۷:۳۰
FK Atyrau Reserves
۱
۲
Akademiya Ontustyk Reserves
Finished
۱۷:۳۰
FC Ordabasy Shymkent Reserves
۳
۰
FC Aktobe City
Finished
۱۶:۳۰
  Malaysia Liga M3
Manjung City
۳
۰
Tun Razak FC
Finished
۱۷:۱۵
Respect FC
۰
۱
Bukit Tambun FC
Finished
۱۳:۱۵
Kijang Rangers FC
۲
۰
Real Chukai
Finished
۱۳:۱۵
Tok Janggut Warriors
۰
۲
Harini KS FC
Finished
۱۳:۱۵
  Australia Queensland Premier League 2
Grange Thistle SC
۲
۰
Magic United TFA
Finished
۱۴:۰۰
Brisbane Wynnum Wolves FC
۰
۳
Surfers Paradise
Finished
۱۲:۴۵
Virginia United
۱
۳
Albany Creek
Finished
۱۳:۴۵
  Australia Queensland Premier League
Sunshine Coast Fire
۱
۴
Magpies Crusaders United
Finished
۱۲:۳۰
Southside Eagles
۲
۱
Caboolture
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
Launceston United (W)
۱
۱
Devonport Strikers (W)
Finished
۰۸:۳۰
Taroona (W)
۰
۸
Clarence Zebras (W)
Finished
۰۹:۰۰
  Australia South Australia Cup Women
Adelaide University Reserves (W)
۰
۶
West Torrens Birkalla SC (W)
Finished
۰۷:۰۰
Metro United (W)
۱
۴
Adelaide City (W)
Finished
۰۹:۰۰
  Norway 3. Division avd. 4
Uraedd FK
۳
۲
SK Sprint-Jeloy
Finished
۱۶:۳۰
Pors Grenland
۱
۲
Express
Finished
۱۶:۳۰
Mandalskameratene
۰
۱
Follo Fotball Ski
Finished
۱۷:۳۰
  Faroe Islands 1. Deild
TB Tvoroyri
۱
۰
B71 Sandur
inprogress
۲۰:۳۰
  Iceland 3. Deild
Sindri
۱
۱
Augnablik Kopavogur
inprogress
۱۸:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Bulawayo City FC
۰
۳
Ngezi Platinum
Finished
۱۷:۳۰
Yadah FC
۱
۰
Dynamos FC
Finished
۱۷:۳۰
Cranborne Bullets FC
۱
۴
Chicken Inn FC
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Betis FC U20
۰
۴
Coimbra EC U20
Finished
۱۷:۳۰
  United States USL Women
Minnesota Aurora FC (W)
۳
۱
Chicago Dutch Lions (W)
Finished
۰۴:۳۰
Calgary Foothills FC (W)
۳
۲
Santa Clarita Blue Heat (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Australia Victoria State League 1
Fitzroy City
۳
۰
Mazenod Victory
Finished
۱۲:۴۵
Beaumaris
۱
۲
South Springvale
Finished
۱۳:۳۰
  Mongolia Premier League
Khaan Khuns Erchim
۳
۳
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Queensland Premier League Women
Virginia United SC (W)
۱
۱
The Gap FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Peninsula Power (W)
۲
۲
Mitchelton (W)
Finished
۱۲:۴۵
SWQ Thunder (W)
۰
۳
Brisbane City (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Australia NPL Victoria 3
North Sunshine Eagles
۲
۲
Whittlesea Ranges
Finished
۰۹:۳۰
Melbourne Victory U21
۲
۱
Springvale White Eagles
Finished
۰۹:۳۰
Ballarat City
۰
۴
Melbourne City NPL
Finished
۰۹:۳۰
Geelong SC
۰
۱
Nunawading City
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Youth Queensland
Peninsula Power U23
۲
۰
Sunshine Coast Wanderers U23
Finished
۰۷:۰۰
Western Pride FC U23
۳
۱
SWQ Thunder U23
Finished
۰۹:۳۰
Brisbane City U23
۱
۲
Brisbane Olympic U23
Finished
۰۹:۴۵
Southside Eagles U23
۱
۱
Caboolture FC U23
Finished
۱۰:۱۵
Moreton Bay Utd U23
۲
۰
Gold Coast United U23
inprogress
۱۰:۴۵
Logan Lightning U23
۱
۱
Brisbane Roar U23
Finished
۱۰:۴۵
  Ecuador Copa Ecuador
Deportivo Aampetra
۰
۰
Universidad Catolica Quito
Cancelled
۰۴:۳۰
CA Samborondon
۰
۲
Independiente Del Valle
Finished
۰۱:۰۰
  Mauritania Division 1
ASC Tidjikja
۱
۱
ASC Garde Nationale
Finished
۰۰:۱۵
  Iceland 4. Deild
Lettir
۳
۵
Berserkir
Finished
۰۰:۳۰
  Australia Victoria NPL 2 Youth
Langwarrin U21
۱
۳
Bulleen Lions U21
Finished
۰۷:۰۰
Goulburn Valley Suns U21
۳
۱
North Geelong U21
Finished
۰۸:۳۰
Manningham United Blues U21
۲
۲
Werribee City U21
Finished
۰۹:۳۰
Brunswick City SC U21
۱
۲
Pascoe Vale U21
Finished
۰۹:۳۰
  Australia South Australia Premier League Reserves
Adelaide City Reserves
۲
۲
Metro Stars Reserves
Finished
۰۹:۴۵
  Australia Western Australia Premier League Women
Murdoch University Melville FC (W)
۰
۲
Perth Redstar FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Lithuania II Lyga
Ateitis Vilnius
۰
۰
FK Dziugas Telsiai II
Finished
۱۴:۳۰
  Bhutan Premier League
Paro Rinpung
۲
۲
Friends United FC
Finished
۱۵:۳۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
Fayzkand
۰
۰
Ravshan Kulob
Finished
۱۷:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید